УХЛ: Донбас не мав проблем із Краматорськом

0
86

Відбулися чергові поєдинки чемпіонату України.

Завершилися перші поєдинки української хокейної ліги у 2021 році.

У першому поєдинку Донбас на своєму майданчику впевнено обіграв Краматорськ, проте гра видалася складною - було помітно, що це перша гра після зимової перерви, і в перші 20 хвилин закинутих шайб не було. У другому періоді ситуація трохи змінилася і команди обмінялися результативними кидками. Вже на 28-й секунді донеччани відкрили рахунок зусиллями Монса, а через 13 хвилин Гринь вдало зіграв на добиванні.

У третьому періоді ніхто не хотів поступатися, і так тривало до середини двадцятихвилинки, після чого Донбас закинув три шайби за п'ять хвилин, що і вирішило долю матчу. У складі господарів дублем відзначився Лялька і Монс, який встановив остаточний рахунок 4:1.

Після 22 матчів Донбас лідирує в турнірній таблиці УХЛ, маючи у своєму активі 40 очок, а у Краматорська 25 балів після 20 матчів і 4-е місце.

Донбас - Краматорськ 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)

Шайби: 1:0 Монс (Туркін, Казаковцев), 20:28; 1:1 Гринь (Таран, Золотухін), 33:25; 2:1 Лялька (Буценко), 51:20; 3:1 Лялька (Разумов, Буценко), 52:35; 4:1 Монс (Туркін, Казаковцев), 54:30.

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) - Тунхузін, Кожевніков - Кобелєв, Григор'єв - Колесніков; Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Шишлянніков - Бірюков - Сигарьова, Лялька (А) - Буценко - Разумов, Мільохін - Карамнов - Костіков.

Краматорськ: Коровай (Шевчук); Люльчук - Воронін, Таран - Пахмурін, Зуєв - Панков; Подзіньш - Карпенко (К) - Кривошапкін, Гринь (А) - Золотухін - Жвачкін (А), Геворкян - Гринкевич - Халін.

У другій грі сьогоднішнього дня Кременчук зміг зломити опір київського Сокола, але сталося це лише в серії післяматчевих буллітів.

У першому періоді гра була наполегливою і рівною, але все ж була закинута одна шайба зусиллями киян, які реалізували більшість, а автором голу став Рубан. У другій двадцятихвилинці господарі змогли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Результативними кидками відзначилися Бабрусев і Денискін. У третьому періоді гості змогли зрівняти цифри на табло і перевести гру в овертайм, а автором результативного кидка став Смирнов. У серії післяматчевих буллітів точнішими виявилися господарі. Орлов і Смирнов реалізували свої спроби і принесли Кременчуку шосту перемогу поспіль.

Таким чином, Кремечуг набрав 31 очко після 21 матчу і посів третє місце, а у Сокола стільки ж ігор і на один бал більше, що дає їм другий рядок в УХЛ.

Кременчук - Сокіл 3:2 Б (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 - Рубан (Олендаренко - Голубич), 3:01; 1:1 - Бабрусев (Ворона - Савченко), 29:25; 2:1 - Денискін (Бабрусев), 36:48; 2:2 - Смирнов (Рубан - Міхнов), 59:49.

Вирішальний буліт: Смирнов.

Кременчук: Давлетшін (Гордюшин); Яковлєв - Варава, Бабрусев - Григорян, Хрішпенц - Александров, Алексюк - Грицких; Коробов - Смирнов - Денискін (А), Созонов - Серанов - Орлов, Савицький - Пукса (К) - Тютченко, Савченко - Гриценко (А) - Ворона.

Сокіл: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко - Голубич, Сисак - Платонов, Фірсов - Бєлінський, Васильєв - Коржілецький; Рубан - Кузьменко - Міхнов, Морозов (К) - Пойманов - Павленко, Гончаренко - Смирнов - Сиротенко, Середницький - Ступак - Панченко.