УХЛ: Дніпро розгромив Білий Барс, Донбас поступився Круменчугу

iSport.ua,  9 січня 2021, 20:05
0
134

Донецька команда програла вп'яте в сезоні.

У чемпіонаті України з хокею в суботу, 9 січня, були зіграні два поєдинки 24-го туру.

Кременчук на арені Альтаїр в Дружківці зумів вперше в сезоні обіграти лідера чемпіонату ХК Донбас з рахунком 4:3.

Чемпіон України пропустив першим, але потім закинув чотири шайби поспіль. У третьому періоді Донбас звів відставання в рахунку до мінімуму, але перевести гру в овертайм не вдалося.

Донбас зазнав четвертої поразки в чемпіонаті і дозволив Кременчуку скоротити відставання в турнірній таблиці до п'яти очок

Донбас - Кременчук 3:4 (1:2, 0:1, 2:1)

Шайби: 1:0. Сигарев (Кобелєв, Шишлянніков), 4:37; 1:1. Созонов (Орлов), 7:54; 1:2. Пукса (Хрішпенц), 8:28; 1:3. Орлов (Созонов), 20:37; 1:4. Тютченко (Савицький), 42:09; 2:4. Мілєхін (Костиков, Пангелов-Юлдашев), 42:51; 3:4. Сигарев (Кобелєв, Шишлянніков), 58:13

В іншому матчі дня Дніпро перервало двоматчеву серію перемог Білого Барса, розгромивши суперника 9:1.

Дніпро - Білий Барс 9:1 (2:0, 3:1, 4:0)

Шайби: 1:0. Крисанов (Воробйов), 2:26; 2:0. Матусевич (Панасенко), 9:06; 3:0. Панасенко (Каракулько), 24:57; 4: 0. Афанасьєв (Дорофєєв, Каракулько, більш.), 27:13; 4: 1. Бородай (менш.), 31:33; 5:1. Швецов (Каракулько, Крисанов, більш.), 32:10; 6:1. Целогородцев (Крисанов), 43:07; 7:1. Ніконов (Ратушний, Швецов), 48:02; 8:1. Каракулько(Крисанов, Дорофєєв), 49:47; 9:1. Каракулько(Чернишенко, Воробей), 50:08.