УХЛ: Суха перемога Сокола, Білий Барс поступився Донбасу

0
158

До вашої уваги результати матчів УХЛ за суботу, 23 січня.

В рамках чергового ігрового дня в Українській хокейній лізі відбулися три поєдинки.

У першій грі, перенесеному матчі стартового туру чемпіонату України, Краматорськ впевнено обіграв Крижаних Вовків з рахунком 5:2. У першому періоді перевага була за гостями, але втілилася вона лише в одну шайбу від Олександра Фірсова, який точно кинув від синьої лінії. У другій двадцятихвилинці гості закинули ще дві шайби у ворота господарів - спершу Едуард Гринь вразив ворота Андрія Стельмаха, а потім його підтримав Андрій Жвачкін. У першій половині третього періоду гості довели рахунок до 5:0 зусиллями Дениса Ковальова і Олександра Люльчука. Господарі відповіли двома голами, авторами яких стали Микита Шабанов та Олександр Панков.

Крижані Вовки - Краматорськ 2:5 (0:1; 0:2; 2:2)

Шайби: 0: 1 Фірсов (Геворкян, Панков), 17:44. 0:2 Гринь (Столяренко, ресурсів), 23:43. 0:3 Жвачкін (Ципнятов), 30:21. 0:4 Ковальов (Карпенко, Кривошапкин), 47:26. 0:5 Люльчук (ресурсів, Воронін), 53:55. 1:5 Шабанов (Орлов), 57:02. 2:5 Панков (Анкудинов), 58:55.

Крижані Вовки: Стельмах (Хапке - з 53:55); Павлов - Жигалов, Лучніков - Фолтін, Сисоєв - Неверов, -; Шабанов - Сурін (А) - Панков (А), Хеффернан - Орлов - Анкудинов (К), Калинич - Андрющенко - Черемнов, Сібілевіч - Булах - Курах.

Краматорськ: Коровай (Шевчук); Люльчук - Воронін, Фірсов - Зуєв, Большаков - Таран, Панков -; Ципнятов - Золотухін - Жвачкін (А), Карпенко (К) - Ковальов - Кривошапкин, Гринь (А) - Столяренко - Сурсов, Геворкян - Гринкевич - Халін.

У другій грі Донбас здобув перемогу над Білим Барсом з рахунком 4:2, тим самим здобувши свою четверту перемогу поспіль. Під завісу першого періоду донеччани відкрили рахунок в матчі зусиллями Пангелова-Юлдашева. У другому періоді команди двічі обмінялися закинутими шайбами: в складі донеччан відзначилися Монс і Лялька, а у гостей - Качан і Грабовецький. У третьому періоді остаточний рахунок у матчі встановив Сигарев, який закинув уже 24 шайбу в сезоні.

Донбас - Білий Барс 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)

Шайби: 1:0 Пангелов-Юлдашев (Монс, Туркін), 16:19; 1:1 Качан (Бородай, менш.), 22:08; 2:1 Монс (Пангелов-Юлдашев, Тунхузін), 29:03; 2:2 Грабовецький (Бородай, Гребеник), 29:43; 3:2 Лялька (Пересунько, Кобелєв), 38:36; 4:2 Сигарьова (Пангелов-Юлдашев, Бірюков), 48:17;

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев - Тунхузін, Кожевников - Кобелєв, Журавльов - Курбатов, - садовик; Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Лялька (А) - Бірюков - Сигарьова, Пересунько - Буценко - Коренчук, Мілёхін - Карамнов - Захаров (К).

Білий Барс: Полгороднік (Кучер); Грицюк - Кравець, Ядловський (А) - Гребеник (А), Будько - Логачов, Кисельов - Собко; Благой (К) - Брага - Бабинець, Грабовецький - Ружников - Бородай, Удовиченко - Качан - Тищенко, Петрошенко - Мороз.

У ще одній зустрічі київський Сокіл здобув суху перемогу над херсонським Дніпром, відправивши у ворота гостей чотири шайби. У першому періоді господарі двічі засмутили Хомутова зусиллями Ступака і Гончаренка. Після других двадцяти хвилин рахунок не змінився, а в третьому періоді кияни закинули ще дві шайби - відзначилися Міхнов і Рубан.

Сокіл - Дніпро 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Шайби: 1:0 - Ступак (Міхнов - Симчук), 00:40; 2:0 - Гончаренко (Смирнов), 16:15; 3:0 - Міхнов (Рубан), 48:35; 4:0 - Рубан (Голубич - Кузьменко), 58:31.

Сокіл: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко - Голубич, Сисак - Платонов, Лисенко - Бєлінський, Сушков -; Рубан - Кузьменко - Морозов (К), Ступак - Симчук - Міхнов (А), Гильманов - Смирнов - Гончаренко, Пойманов - Панченко - Сиротенко.

Дніпро: Хомутов (Петров); Декало - Сірченко, Дорофєєв - Ратушний, Афанасьєв (К) - Матусевич, -; Янішевський (А) - Гасніков (А) - Галеев, Швецов - Крисанов - Каракулько, Чернишенко - Воробйов - Целогородцев, Панасенко - Борисов - Болотін.