УХЛ: Донбас у першому півфінальному матчі обіграв Дніпро

iSport.ua,  30 березня 2021, 20:33
0
146

Донбас на крок наблизився до фінального матчу.

Сьогодні, 30 березня, відбувся стартовий матч 1/2 фіналу плей-офф чемпіонату УХЛ, в якому Донбас вдома обіграв Дніпро.

Вже на третій хвилині Микита Буценко відкрив рахунок у матчі, а перед перервою Микола Казаковцев подвоїв перевагу команди.

У другому періоді "щукам" вдалося скоротити відставання - Артем Целогородцев реалізував більшість, але вже через 34 секунди донеччани повернули собі перевагу у дві шайби - Олег Шишлянніков відзначився влучним кидком.

У заключній 20-хвилинці Андрій Сигарев поставив крапку в матчі і запалив на табло остаточні - 4:1.

Донбас - Дніпро 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Рахунок в серії - 1:0

Шайби: 1:0 Буценко (Захаров), 2:30; 2: 0 Казаковцев (Лялька, Туркін), 16:02; 2:1 Целогородцев (Чернишенко, Декало, більш.), 31:51; 3:1 Шишлянніков (Сигарьов), 32:25; 4:1 Сигарьов (Бірюков, Шишлянніков), 44:44;

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Колесніковс - Пангелов-Юлдашев, Кожевников - Тунхузін, Кобелєв - Журавльов; Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Шишлянніков - Бірюков - Сигарьов, Лялька (А) - Буценко - Пересунько, Мільохін - Карамнов - Захаров (К).

Дніпро: Хомутов (Гурко); Ратушний - Гуляєв, Декало - Сірченко, Афанасьєв (К); Швецов - Гасніков (А) - Панасенко, Дурдиєв - Крисанов - Галєєв, Янішевський (А) - Чернишенко - Целогородцев, Болотін - Борисов - Каракулько.