УХЛ: Донбас обіграв Сокіл у стартовому матчі фінальної серії

iSport.ua,  16 квітня 2021, 21:30
0
247

Перемогу донецькій команді приніс точний кидок Ляльки.

Донбас і Сокіл зіграли перший поєдинок фінальної серії плей-оф Української хокейної ліги. Поєдинок пройшов у Дружківці і завершився з рахунком 2:1 на користь господарів.

У першому періоді суперники по разу засмутили один одного. На шайбу Шишлянникова київський колектив відповів точним кидком Гильманова.

У другій 20-хвилинці хокеїстам відзначитися не вдалося, не дивлячись на велику кількість моментів. У завершальній 20-хвилинці Донбас дотиснув суперника і вийшов вперед завдяки кидку Ляльки.

Донбас вийшов вперед у серії до чотирьох перемог - 1:0. Другий матч серії відбудеться в Дружківці в неділю, 18 квітня.

Донбас - Сокіл 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Шишлянников (Бірюков, отл.штр.), 4:59; 1:1 Гильманов (Смирнов, Німенко), 08:53; 2:1 Лялька (Пересунько), 47:00

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Кобелєв - Журавльов, Колесніковс - Пангелов-Юлдашев, Кожевников - Тунхузін; Лялька (О) - Буценко - Пересунько, Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Шишлянников - Бірюков - Сигарев, Мілєхін - Карамнов - Захаров (К).

Сокіл: Дубровський (Кубрицький); Олендаренко - Голубич, Чолач - Андрейків, Букарев - Лисенко, Сисак - Панченко; Гончаренко - Кузьменко - Міхнов (О), Морозов (К) - Курбатов - Павленко, Гильманов - Смирнов - Німенко (О), Ступак - Симчук - Малєтін.