УХЛ: Донбас розгромив Сокіл у другому матчі фінальної серії

iSport.ua,  18 квітня 2021, 23:25
0
216

Донбас упевнено обіграв Сокіл (5:1) у другому матчі фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги.

Підопічні Павла Мікульчика заволоділи ініціативою вже в першому періоді, закинувши у ворота суперника дві шайби.

У другій 20-хвилинці Донбас довів рахунок до розгромного. Точним кидком відзначився Віталій Лялька. У третьому періоді господарі льоду закинули у ворота суперника ще дві шайби, пропустивши при цьому одну.

Рахунок в серії став 2:0 на користь Донбасу. Третій матч між командами відбудеться 21 квітня.

Донбас - Сокіл 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Шайби: 1:0 Лялька (Колесніковс), 5:27; 2: 0 Сигарев - більш., 6:38; 3:0 Лялька (Монс, Пересунько - більш.), 21:38; 4:0 Бірюков (Сигарев, Шишлянніков - більш.), 51:28; 5:0 Карамнов (Сигарев, Бірюков - більш.), 53:27; 5:1 Андрейків (Павленко, Рубан - більш.), 56:47