Донбас вирвав перемогу у Сокола і став чемпіоном України

iSport.ua,  23 квітня 2021, 21:40
0
284

Підопічні Павла Микульчика розгромили киян у фінальній серії плей-офф.

Донбас обіграв Сокіл у четвертому матчі фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги. Поєдинок пройшов у Києві і завершився з рахунком 4:3 на користь команди Павла Микульчика.

Сокіл розпочав зустріч досить бадьоро - вже на дев'ятій хвилині першого періоду кияни вийшли вперед завдяки точному кидку Міхнова. Після пропущеної шайби донецька команда стала діяти занадто войовничо. Донбас часто порушував правила, що, втім, зіграло Соколу на руку.

У другому періоді арбітру довелося п'ять разів видаляти гравців команди гостей. Кияни цим відразу ж скористалися, забивши ще одну шайбу. Однак Донбас все ж зміг впоратися з емоціями і перехопив ініціативу. Наприкінці другої 10-хвилинки Шишлянніков скоротив відставання в рахунку до однієї шайби.

Третій період завершився з рахунком 2:1 на користь гостей. Гра плавно перейшла в овертайм, де все вирішив влучний кидок Казаковцева.

Це був четвертий матч у серії, загальний рахунок - 4:0. Донецька команда виграла плей-офф і стала чемпіоном України.

Сокіл - Донбас 3:4 (1:0, 1:1, 1:2, 0:1)

Шайби: 1:0 Міхнов (Кузьменко), 08:11; 2:0 Лисенко (Гільманов, Німенко, більш.), 33:28; 2:1 Шишлянніков (Бірюков, Тунхузін), 36:38; 2:2 Пангелов-Юлдашев (Лялька, Туркін, більш.), 44:30; 3:2 Німенко (Андрейків, Букарев), 51:11; 3:3 Шишлянніков (Тунхузін, Сигарев, більш.), 56:36; 3:4 Казаковцев (Монс, Туркін), 63:26.

Сокіл: Дубровський (Кубрицький); Чолач - Андрейків, Сисак - Платонов, Букарев - Лисенко, Коржилецький - Олендаренко; Рубан - Німенко - Морозов, Гільманов - Курбатов - Павленко, Кузьменко - Смирнов - Міхнов, Гончаренко - Симчук - Малєтін.

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Кобелєв - Журавльов, Колесніков - Пангелов-Юлдашев (А), Кожевников - Тунхузін; Лялька (К) - Буценко - Пересунько, Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Шишлянніков - Бірюков - Сигарев, Мілєхін - Карамнов - Костіков.