Донбас здолав Руан і здобув історичну перемогу в Лізі чемпіонів

iSport.ua,  5 вересня 2021, 20:00
0
343

Український колектив обіграв суперника завдяки точному кидку Андрія Бірюкова.

Хокейний клуб Донбас здобув вольову перемогу над французьким Руаном в другому матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

Зустріч відбулася на майданчику київського Палацу спорту і завершилася з рахунком 2:1.

Французи відкрили рахунок вже на дев'ятій хвилині першого періоду - відзначився Антоні Гюттіг. Донецький колектив відновив паритет у другій 20-хвилинці завдяки точному кидку Олега Шишлянникова.

Вирішальною стала шайба Андрія Бірюкова. На 11-й хвилині третього періоду донеччани скористалися відсутністю на майданчику одного гравця Руана і "розкришили" оборону французької команди. Шишлянников записав на свій рахунок асист.

Таким чином, ХК Донбас здобув першу у своїй історії перемогу в Лізі чемпіонів.

Після двох турів групового раунду український колектив займає перше місце в групі, набравши чотири очки. У наступному турі Донбас знову зустрінеться з Руаном. Поєдинок відбудеться 9 вересня.

Донбас - Руан 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 8:57 Гюттіг (меншість) - 0:1, 24:38 Шишлянніков (Бірюков) - 1:1, 51:00 Бірюков (Шишлянников - більшість) - 2:1