Кременчук впевнено обіграв Рула Одд

iSport.ua,  21 вересня 2021, 21:33
0
107

Кременчук на домашній арені розгромив харківський Рула Одд в матчі другого туру УХЛ. Харків'яни пропустили шість шайб.

Зустріч пройшла в Кременчуці і завершилася з рахунком 6:1.

У першому періоді жодна з команд не змогла вийти вперед, незважаючи на велику кількість моментів. У другій 20-хвилинці ситуація кардинально змінилася - підопічні Олександра Савицького закинули у ворота суперника відразу три шайби.

Стільки ж Кременчук закинув і в третьому періоді. Рула зумів відповісти лише "голом престижу".

Кременчук - Рула Одд 6:1 (0:0; 3:0; 3:1)

Шайби: 1:0 Ворона (Яковлєв, Коробов), 29:29. 2:0 Денискін (Коробов, Скуматов - більш.), 35:20. 3:0 Яковлєв (Богачонок, Скуматов - більш.), 37:47. 4:0 Созонов (Нікулін, Кошелев), 41:14. 5:0 Грицких (Ворона, Савицький), 52:56. 6:0 Ворона (Яковлєв, Сібілевич), 55:41. 6:1 Желудков (Басков, Єфімов), 58:10.

Кременчук: Боярчук (Гордюшин); Яковлєв - Богачонок, Нікулін - Толстушко, Созонов - Горлушко, Ворона - Савченко; Коробов - Скуматов - Денискин, Варава - Тимофєєв - Сеник, Забавін - Савицький - Гриценко, Грицких - Сібілевич - Кошелев.

Рула Одд: Петров (Шевчук); Шлунків - Пугачов (А), Жигалов - Канаплін, Наливайко - Мельников, Гузенко - Шамардін; Басков - Лапков - Єфімов, Бондаренко - Бандуркін - Кіча, Абаджян - Секирко (К) - Сарапульцев, Олійник - Пойманов - Сиротенко.