УХЛ: Кременчук закинув сім шайб у ворота Дніпра

51

Підопічні Савицького не помітили спротиву херсонської команди.

У вівторок, 26 жовтня, Кременчук у рамках 14 туру Української хокейної ліги зустрічався з херсонським Дніпром.

Поєдинок завершився з рахунком 7:0 на користь підопічних Олександра Савицького.

Кременчук зробив вагому заявку на перемогу вже в першому періоді, закинувши три шайби.

У другій та третій 20-хвилинках господарі завершили розгром суперника завдяки точним кидкам Кошелєва, Грицьких та Толстушка.

Кременчук – Дніпро 7:0 (4:0, 1:0, 2:0)

Шайби: 1:0 Созонов, 04:53; 2:0 Гриценко (Ворона), 08:37; 3:0 Гриценко (Яковлєв, Кошелєв), 15:45; 4:0 Яковлєв (Коробов, більш.), 16:37; 5:0 Кошелєв (Ворона, Гриценко), 32:34; 6:0 Грицьких (Савицький), 41:39; 7:0 Товстушко (буліт), 44:52.

Кременчук: Боярчук (Гордюшин); Коробов – Дубінін – Варава, Яковлєв – Горлушко, Скуматов – Созонов – Гриценко, Хрішпенц – Товстушко, Савицький – Ворона – Кошелєв, Савченко – Забавін, Сибілевич – Серанов, Глухов – Грицьких.

Дніпро: Захарченко (Писаренко – з 16.37); Цілогородцев – Алдамжаров – Хамматов, Саврицький – Ратушний, Кашевко – Русаков – Дворник, Кардашов – Панков, Гринкевич – Булах – Тищенко, Кругляков – Будько, Дуюн, Філімонов.