УХЛ: Донбас обіграв Сокіл, Маріуполь розгромив Білий Барс

iSport.ua,  5 листопада 2021, 22:14
0
66

До вашої уваги результати матчів УХЛ за п'ятницю, 5 листопада.

У п'ятницю, 5 листопада, в рамках 15 туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги відбулися два матчі.

У центральному поєдинку ігрового дня Донбас здобув перемогу над Соколом - 6:4. Перший період завершився мінімальною перемогою підопічних Павла Микульчика.

У другій 20-хвилинці Донбас вбив у ворота суперника чотири шайби, пропустивши при цьому лише одну. Третій період закінчився з рахунком 3:1 на користь Сокола.

Донбас - Сокіл 6:4 (1:0, 4:1, 1:3)

Шайби: 1:0 Сигаров (Бірюков), 07:33: 1:1 Смирнов (Мажуга, Міхнов), 20:49; 2:1 Сигаров (Бірюков, Шишлянніков), 24:31; 3:1 Лялька (Ігнатенко, Туркін), 28:23; 4:1 Пересунько (Спруктс, Пангелов-Юлдашев), 29:11; 5:1 Фірсов (Жульдиков), 32:55; 5:2 Рубан (Андрющенко, Міхнов), 38:12; 5:3 Рибалко (Павленко), 45:37; 5:4 Німенко (Павленко, Герцик), 50:30; 6:4 Медведєв (Лялька, Туркін), 52:49

Донбас: Макаров (Дяченко); Шишлянніков - Бірюков - Сигаров, Соколовський - Пангелов-Юлдашев, Медведєв - Туркін (А) - Лялька (А), Фірсов - Жульдиков, Пересунько - Захаров (К) - Спруктс, Галигін - Андрейків, Садовиков - Буценко - Коренчук, Ігнатенко.

Сокіл: Кубрицький (Оганджанян – з 28:23); Міхнов (К) – Рубан – Кузьменко, Герцик – Мажуга, Васильєв – Німенко (А) – Павленко, Рибалко – Хайруллов, Смирнов – Єлисеєнко – Андрущенко (А), Алексєєв – Давидов Денис, Панченко – Коржилецький – Гончаренко, Сисак.

У другому матчі ігрового дня Маріуполь здолав Білий Барс.

Господарі повністю контролювали перебіг поєдинку, а в третьому періоді "дотиснули" суперника, відвантаживши у його ворота чотири шайби.

Маріуполь - Білий Барс 8:3 (3:2, 1:1, 4:0)

Шайби: 1:0 Твердохлібов (Щербатов, Мазур), 03:36; 2:0 Чердак (Олексєєв, Тютченко), 11:08; 2:1 Дахновський (Бородай), 11:41; 2:2 Стецюра (Попережай), 11:54; 3:2 Мілехін (Твердохлібов), 17:27; 4:2 Алексєєв (Щербатов, більш.), 27:45; 4:3 Бородай (Куцевич, Качан), 39:11; 5:3 Алексєєв (Мілєхін), 40:42; 6:3 Ружніков (Бабинець, Янішевський), 45:51; 7:3 Янішевський (Алексєєв), 48:57; 8:3 Кудряшов (Лисенко, Мазур), 59:04;

Маріуполь: Дуве (Квасенко); Артамонов – Кудряшов, Алексєєв – Лисенко, Декало – Матусевич, Зуєв – Олендаренко; Мільохін – Мазур (К) – Щербатов (А), Благий (А) – Твердохлібов – Костиков, Чердак – Лизін – Тютченко, Бабинець – Ружніков – Янішевський.

Білий Барс: Майко (Півгородник); Грицюк – Дахновський, Гребеник (А) – Козловський, Собко – Шевчук, Іщенко – Кисельов; Качан – Бородай – Куцевич (К), Брага – Попережай – Стецюра, Удовиченко – Лєсніков – Собченко, Баглай – Трошкін – Бойко.