Україна у видовищному матчі поступилася Італії на Euro Hockey Challenge

iSport.ua,  12 листопада 2021, 19:17
0
59

Збірна України з хокею програла Італії у першому матчі на турнірі Euro Hockey Challenge, що проходить у Будапешті (Угорщина).

Перші два періоди залишилися за італійцями – дубль оформив Санна. У третій 20-хвилинці українцям вдалося перехопити ініціативу та повністю перевернути хід протистояння.

Підопічні Вадима Шахрайчука оформили три шайби, але за кілька секунд до кінця основного часу суперник зрівняв рахунок та перевів гру до овертайму.

У додатковій п'ятихвилинці командам відзначитися не вдалося. А у серії булітів перемогу святкували італійці.

У суботу, 13 листопада, збірна України зіграє проти команди Угорщини.

Італія - ​​Україна 4:3 ПБ (1:0, 1:0, 1:3, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Санна (Павлу), 03:41; 2:0 Санна (Глюк), 34:26; 2:1 Міхнов (Кузьменко, Рубан, більш.), 52:49; 2:2 Рибалко (Павленко, Лялька, більш.), 58:11; 2:3 Міхнов (Рубан), 58:41; 3:3 Міцці (Трівеллато, Костнер), 59:59; Тадеско – вирішальний буліт

Україна: Кубрицький (Петрів); Міхнов – Кузьменко – Рубан, Мажуга – Алексєєв А., Лялька – Смирнов – Павленко, Рибалко – Матусевич, Ворона – Гриценко – Савченко, Ратушний – Товстушко, Сисак, Німенко, Благой