Верес розібрався з Металістом 1925

iSport.ua,  22 листопада 2021, 21:32
0
156

Підопічні Юрія Вірта обіграли суперника завдяки голам Геннадія Пасіча та Ігоря Солдата.

Рівненський Верес здобув комфортну перемогу над Металістом 1925 року у матчі 15-го туру чемпіонату України.

Зустріч пройшла на луцькому стадіоні Авангард та завершилася з рахунком 2:0 на користь команди Юрія Вірта.

Верес забив по одному голу у кожному з таймів. На 40-й хвилині відзначився Геннадій Пасіч - футболіст наблизився до штрафного майданчика і завдав прицільного удару зблизька.

Ігор Солдат на 61-й хвилині подвоїв перевагу своєї команди.

Рівненська команда піднялася на сьоме місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши 22 очки. Металіст 1925 року залишився на дев'ятій позиції (19 балів).

Верес - Металіст 1925 2:0

Голи: Пасіч, 40, Солдат, 61

Верес: Когут - Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов - Кучеров (Полюлях, 90), Петько - Дахновський (Тимофеєнко, 81), Панасенко (Гегедош, 80), Г. Пасіч (Гєчов, 90) - М. Шестаков (Сергійчук, 73).

Металіст 1925: Сидоренко - Шершень, Кверквелія, Ченбай, Западня (Потімков, 82) - Габелок (Задерака, 67), Кравченко - Голодюк (Фабіньо, 66), Криськів, Протасов (Савін, 82) - Марлісон.

Попередження: Кучеров - Западня.