СК Сокіл здобув першу перемогу в історії, обігравши Краматорськ

iSport.ua,  14 грудня 2021, 21:56
0
327

Київський клуб із перемогою повертається з успішного вояжу до Краматорська, відсвяткувавши першу перемогу.

У вівторок, 14 грудня, відбувся матч другого туру хокейної Суперліги України, у якому Краматорськ приймав Київський СК Сокіл. Зустріч завершилася "сухою" історичною перемогою киян із рахунком 3:0.

У першому періоді команди продемонстрували гольову "посуху", яку вдалося "розмочити" лише наприкінці другої 20-хвилинки: більшість реалізував нападник Сокола Єгор Іванов.

Під кінець зустрічі головний тренер господарів Олег Тимченко вирішив випустити на лід замість воротаря шостого польового гравця, проте замість рівного рахунку отримав ще одну шайбу у ворота своєї команди - постарався Сергій Мельников. А за 20 секунд до завершення матчу Віктор Шахворостов довів рахунок до розгрому.

Отож Сокіл, заснований у листопаді цього року, що став одним із співзасновників хокейної Суперліги, святкував першу перемогу у своїй історії, тоді як голкіпер київського клубу Данило Макаренко оформив перший шатаут в історії хокейної Суперліги України.

Краматорськ зазнав другої поразки в новому чемпіонаті і разом з Альтаїром замикає турнірну таблицю.

Краматорськ - СК Сокіл 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Шайби: 0:1 Іванов (Шахворостов, Костіцин, більш.), 38:08; 0:2 Мельников, 58:56; 0:3 Шахворостов, 59:41.

Краматорськ: Трус (Кучер); Бабрусєв – Таран (А), Ваулін – Летов, Мальцев – Афанасьєв; Столяренко (К) – Сергієвський – Градович, Жвачкін (А) – Афанасьєв – Гриценко, Тимченко – Семенов – Середницький, Говорушко – Сірченко – Калиничев.

СК Сокіл: Макаренко (Теплицький); Дорофєєв (А) – Міцкевич, Шуленін – Халіков, Петрухно (К) – Фроленко; Шахворостов – Іванов – Костицин (А), Мельников – Олійник – Стоклоса, Курах – Хірса – Аміров.