iSport.ua,  22 грудня 2021, 23:55
0
142

Сьогодні, 22 грудня, Сокіл провів поєдинок із Донбасом. Команди показали видовищну гру.

У першому періоді гості повели у рахунку завдяки голу Олега Шишляннікова. Донецький клуб був активнішим, створюючи постійний тиск на суперника.

У другому періоді Донбас забив ще тричі: спочатку закинув Шишлянніков, потім Віктор Туркін відзначився у меншості, а крапку у закинутих шайбах поставив Марк Калейніковас.

У третьому періоді Сокіл зумів скоротити відставання, граючи 5 на 3, закинув. Більше рахунок не змінився.

СК Сокіл – Донбас 1:4 (0:1, 0:3, 1:0)

Шайби: 0:1 Шишлянніков (Бірюков, більш.), 06:49; 0:2 Шишлянніков (Бірюков, Сігарьов, більш.), 22:49; 0:3 Туркін (Медведєв), 31:18; 0:4 Калейніковас (Медведєв), 38:48; 1:4 Мельников (Шуленін, Беляков), 41:55

СК Сокіл: Яковлєв (Макаренко); Дорофєєв (А) – Міцкевич, Шуленін – Халіков, Петрухно (К) – Фроленко; Костіцин (А) – Іванов – Шахворостов, Мельников – Олійник – Беляков, Аміров – Малухін – Ніконоров, Хірса – Курах

Донбас: Макаров (Воріс); Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Жульдиков – Кобелєв, Андрійків – Таран, Галигін – Даниленко; Морозов – Спруктс – Пересунько, Сігарьов – Бірюков – Шишлянніков, Медведєв – Туркін (А) – Калейніковас, Розумов – Захаров (К) – Кривошапкін