iSport.ua,  15 січня 2022, 17:41
0
217

Столичний клуб перемогою завершив своє виїзне турне Україною.

У неділю, 15 січня, відбувся матч 11 туру хокейної Суперліги України між Білим Барсом та київським Соколом. Поєдинок завершився впевненою перемогою гостей з рахунком 3:0.

Наприкінці першого періоду кияни скористалися чудовою можливістю відкрити рахунок, реалізувавши більшість – Віктор Шахворостов закинув шайбу з передачі Сергія Костиціна та Єгора Іванова.

Другий період зустрічі виявився "сухим": жодна з команд не зуміла вразити ворота противника, тим самим зрівнявши рахунок, у разі господарів, або збільшивши перевагу у разі гостей, перенісши з'ясування переможця на третю 20-хвилинку.

Вже на сьомій хвилині хокеїсти Сокола закинули другу шайбу у ворота Василя Полгородника зусиллями Тиграна Манукяна, для якого ця шайба стала дебютною у Суперлізі.

Не зменшуючи обертів столичний клуб продовжував атакувати, що вилилося у третій гол у середині третього періоду – відзначився Дмитро Марченков, чий гол і встановив остаточний рахунок матчу.

Ця перемога дозволила підопічним Олега Микульчика скоротити відставання від лідера Донбасу до чотирьох очок.

Білий Барс у свою чергу продовжує займати п'яте місце з п'ятьма очками.

Білий Барс - СК Сокіл 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Шайби: 0:1 Шахворостов (Костіцин, Іванов, більш.), 18:57; 0:2 Манукян (Моксунен), 46:16; 0:3 Марченко (Біляков), 50:56

Білий Барс: Півгородник (Квасенка); Грицюк – Кулішов, Алексюк – Наливайко, Селін – Шистерів, Собко; Говорушко – Куцевич (К) – Семенов, Брага – Качан – Лісников, Удовиченко – Геворкян – Попережай, Микитюк.

СК Сокіл: Оганджанян (Яковлєв); Дорофєєв (А) – Халіков, Міцкевич – Шуленін, Моксунен – Аміров, Петрухно (К) – Фроленко; Шахворостов – Іванов – Костицин (А), Мельников – Біляков – Марченков, Олійник – Ніконоров – Манукян, Курах.