0
991
У Фінляндії триває ЧС-2022 з хокею

У Фінляндії відбулися чергові матчі групового раунду світової першості.

Збірна Чехії несподівано поступилася Австрії в черговий ігровий день чемпіонату світу з хокею з шайбою, який проходить у Фінляндії. Чехи забили у першому періоді, проте далі розвинути свою перевагу не змогли.

Цим сповна скористалися австрійці, зрівнявши рахунок на останніх секундах основного часу. Овертайм переможця не виявив, а в серії булітів успіх був у команди Австрії.

Також відзначимо треті поспіль перемоги команд Швеції та Швейцарії. "Тре крунур" розгромили Велику Британію 6:0, а швейцарці були сильнішими за Казахстан 3:2.