Фінляндія виграла домашній чемпіонат світу з хокею

Текст: ,  30 травня 2022, 09:29
0
2775
Фінляндія - чемпіон світу з хокею 2022

Олімпійські чемпіони довели, що їм немає рівних у 2022 році у змаганнях з хокею із шайбою.

Фінляндія перемогла на домашньому чемпіонаті світу з хокею із шайбою. У фіналі олімпійські чемпіони обіграли Канаду 4:3 в овертаймі.

Зазначимо, що родоначальники хокею вкотре на турнірі продемонстрували характер. Програючи 1:3 за дві хвилини до кінця гри, вони змогли зрівняти рахунок та перевести гру в овертайм. Проте, так господарі все одно змогли дотиснути суперника 4:3.

Чемпіонат світу з хокею

Фінал

Фінляндія - Канада - 4:3 (в овертаймі) (0:0, 0:1, 3:2, 1:0)

Третє місце на турнірі виборола команда Чехії, яка в матчі здолала США. Програючи після першої половини 1:3, чехи змогли перевернути хід гри на свою користь. Особливо європейцям вдався третій період, який виграли з рахунком 6:1. Зрештою Чехія виграла матч 8:4.