Тампа вирвала перемогу у Рейнджерс у третьому матчі фіналу Сходу

Текст: ,  6 червня 2022, 11:24
0
953
Тампа здобула першу перемогу над Рейнджерс

У Національній хокейній лізі команди продовжують визначати фіналістів розіграшу Кубка Стенлі.

Тампа-Бей здобула вольову перемогу у третьому матчі фіналу Східної конференції НХЛ. На своєму льоду чемпіони обіграли Рейнджерс.

Зазначимо, що команда із Нью-Йорка вигравала після першої половини 2:0. Проте господарі до початку третьої чверті змогли зрівняти рахунок, а на останній хвилині матчу вирвали перемогу 3:2.

НХЛ. Плей-офф. Фінал конференції

Тампа-Бей – Нью-Йорк Рейнджерс – 3:2 (0:0, 1:2, 2:0)

Шайби: 27:37 Зібанеджад - 10 (Фокс, Панарін - більш) - 0:1, 29:44 Крайдер - 10 (Зібанеджад, Панарін - більш) - 0:2, 30:50 Кучеров - 6 (Хедман, Стемкос - більш) - 1:2, 41:22 Стемкос - 6 (Перрі, Кучеров - більш) - 2:2, 59:18 Палат - 6 (Кучеров, Хедман) - 3:2

Воротарі: Василевський - Шестьоркін

Кидки: 51 - 30

Рахунок у серії - 1:2

ТЕГИ: НХЛНью-Йорк РейнджерсТампа Бэй ЛайтингсКубок Стэнлиплей-офф