Колорадо розпочав фінал Кубка Стенлі перемогою над Тампою

0
915
Колорадо в овертаймі обіграв Тампу

У Національній хокейній лізі стартувала вирішальна серія визначення чемпіона.

Колорадо переміг Тампа-Бей у стартовому матчі фінальної серії Кубка Стенлі. Гра, що відбулася у Денвері на Болл Арені, стартувала з атак господарів майданчика. Вже до першої перерви "лавини" вигравали 3:1.

Проте чинні чемпіони не здалися і зрівняли рахунок у другій двадцятихвилинці. Рахунок 3:3 не змінився до фінальної сирени, і командам довелося визначати найсильнішого в овертаймі, на самому старті якого Колорадо вирвав перемогу. 4:3 - на користь "лавин".

НХЛ. Фінал. 16 червня

Колорадо - Тампа-Бей - 4:3 (3:1, 0:2, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 - 8 Ландескуг (Байрем, Рантанен), 2:0 - 10 Нічушкін (Маккіннон), 2:1 - 13 Пол (Пойнт, Хедман), 3:1 - 18 Лехконен (Ландескуг, Рантанен), 3: 2 - 33 Палат (Макдон, Кучеров), 3:3 – 34 Сергачов (Сіреллі, Хейгл), 4:3 - 62 Бураковські (Комфер, Нічушкін)

Рахунок у серії: 1-0