Текст: ,  27 червня 2022, 09:39
0
1570
Колорадо став володарем Кубка Стенлі-2022

"Лавини" здолали у фінальній серії Національної хокейної ліги минулорічних чемпіонів із Тампа-Бей.

У Національній хокейній лізі новий чемпіон. Гегемонію Тампа-Бей, які два сезони поспіль вигравали Кубок Стенлі, перервав Колорадо. Причому зробили це "лавини", обігравши у фіналі саме клуб із Флориди.

Нагадаємо, що "блискавки" змогли перемогти суперника в гостях і сподівалися на те, що зможуть зрівняти рахунок у серії вже на домашньому майданчику. Проте вийшло зовсім навпаки. У Тампі, на Амалі-Арені, у шостому матчі фінальної серії плей-офф перемогли гості.

Зазначимо, що господарі відкрили рахунок у поєдинку, забивши вже на четвертій хвилині. Але у другому періоді Колорадо забив двічі і більше не дав "блискавкам" шансів відігратися.

2:1 на користь "лавин", і вони виграють перший Кубок Стенлі з 2001 року. Також відзначимо, що денверці виграли всі три фінальні серії, в яких брали участь. У 1996 році була обіграна Флорида.

НХЛ. Плей-офф. 27 червня

Тампа-Бей – Колорадо – 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Шайби: 1:0 - 4 Стемкос (Палат), 1:1 - 22 Маккіннон (Ландескуг, Байрем), 1:2 - 33 Лехконен (Менсон, Маккіннон)

Рахунок у серії: 2-4