НХЛ: Вегас наздоганяє лідера, Анахайм перериває "чорну серію"

0
213
НХЛ: Вегас наздоганяє лідера, Анахайм перериває  чорну серію
Анахайм вирвав перемогу у Торонто

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулося п'ять матчів регулярного чемпіонату.

Довгих сім матчів не знав перемог у регулярному чемпіонаті НХЛ Анахайм. Першу було здобуто ще у стартовому поєдинку проти Сіетла, після чого у команди настала "чорна смуга".

Перервати її "качки" змогли лише у домашньому поєдинку проти Торонто, який виграли в овертаймі. Зазначимо, що "кленове листя" вели на старті третього періоду 3:1, після чого ще не реалізували буліт. Проте господарі показали характер та вирвали перемогу 4:3.

Також наголосимо на черговій перемозі Вегаса. Цього разу команда здолала вдома Вінніпег 2:1 та продовжує лідирувати у чемпіонаті на пару з Бостоном.