НХЛ: Перемоги для Торонто, Детройта та Флориди

Текст: ,  7 листопада 2022, 09:30
0
133
Торонто був нестримний у Кароліні

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулися три матчі регулярного чемпіонату.

Перемогами гостей завершилися минулої ночі усі три матчі у регулярному чемпіонаті Національної хокейної ліги.

Кароліна мала шанс наблизитися до Бостона, що лідирує на Сході, проте несподівано поступилася на своєму майданчику Торонто. "Кленове листя" пропустило першим, проте зуміло зрештою дотиснути суперника, вигравши з рахунком 3:1.

Програвав на виїзді й Детройт. Причому у поєдинку з Рейнджерсом "червоні крила" пропустили одразу дві шайби. Але у другому періоді гості відставання відіграли та вирвали перемогу в овертаймі 3:2.

А в Анахаймі долю поєдинку вирішив третій період. Саме в останньому відрізку гри Флорида оформила перемогу над місцевими "качками" з рахунком 5:3.