НХЛ: Бостон, Вашингтон та Айлендерс перемагають

Текст: ,  8 листопада 2022, 09:26
0
252
Едмонтон не зміг обіграти Вашингтон

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулися три поєдинки регулярного чемпіонату.

Перемогами господарів закінчилися минулої ночі усі три матчі ігрового дня у НХЛ. Бостон впевнено обіграв Сент-Луїс 3:1 і наздогнав на вершині турнірної таблиці Вегас.

Вашингтон у завзятій боротьбі зумів здолати у столиці Едмонтон 5:4.

Ну, а найближче серед команд у гостях були хокеїсти Калгарі. "Вогні" обігравали в Нью-Йорку місцевий Айлендерс із рахунком 3:1 після двох періодів. Однак господарі змогли зібратися і за підтримки власних уболівальників рахунок у основний час зрівняли, а в овертаймі вирвали перемогу 4:3.

НХЛ. Регулярний чемпіонат. 8 листопада

Бостон – Сент-Луїс – 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Шайби: 1:0 - 14 Дебраск (Маршанд, Пастрняк), 1:1 - 32 Шен (Крюг, Кайру), 2:1 - 53 Бержерон (Крейчі, Маршанд), 3:1 - 57 Фредерік

Айлендерс – Калгарі – 4:3 (1:2, 0:1, 2:0, 1:0)

Шайби: 0:1 - 12 Баклунд (Маккей, Юбердо), 1:1 - 13 Ао (Бейлі, Барзел), 1:2 - 17 Ліндхольм (Тоффолі, Хеніфін), 1:3 - 35 Баклунд (Задоров), 2: 3 – 51 Лі (Барзел, Нелсон), 3:3 – 52 Палмієрі, 4:3 – 65 Добсон (Пажо, Барзел)

Вашингтон – Едмонтон – 5:4 (1:0, 3:2, 1:2)

Шайби: 1:0 - 19 Строум, 2:0 - 22 Строум (Густафсон, Кузнєцов), 2:1 - 29 Макдевід (Беррі, Драйзайтль), 3:1 - 33 Кузнєцов (Густафссон, Строум), 3:2 - 35 Нюджент-Хопкінс (Хайман), 4:2 – 35 Овечкін (Кузнєцов, Густафссон), 4:3 – 43 Драйзайтль (Кейн, Хайман), 5:3 – 59 Кузнєцов (Овечкін), 5:4 – 59 Нюджент-Хоп Макдевід, Нерс)

ТЕГИ: НХЛСент-Луис БлюзБостон БрюинсВашингтон КэпиталсНью-Йорк Айлендерс