НХЛ: Піттсбург перервав програшну серію у матчі з Вашингтоном

Текст: ,  10 листопада 2022, 09:28
0
261
Монреаль переміг Ванкувер

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулися чотири матчі регулярного чемпіонату.

Довгих сім матчів не знав радості перемог у регулярному чемпіонаті НХЛ Піттсбург. І ось нарешті команда змогла перервати "чорну смугу" невдач.

Відбулося це у гостьовому матчі із Вашингтоном. Причому, закінчилася справа розгромом столичних хокеїстів. Долю поєдинку вирішив провал господарів у другому періоді, за який вони пропустили відразу три шайби. 4:1 - перемога Піттсбурга.

Зазначимо, що для Вашингтона ця поразка стала п'ятою у шести останніх матчах.

НХЛ. Регулярний чемпіонат. 10 листопада

Флорида – Кароліна – 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

Шайби: 1:0 – 10 Казинс (Беннетт, Монтур), 2:0 – 51 Барков (Монтур, Верхеге), 3:0 – 60 Беннетт (Монтур, Лунделль)

Вашингтон – Піттсбург – 1:4 (0:0, 0:3, 1:1)

Шайби: 0:1 – 28 Цукер (Ракелль, Малкін), 0:2 – 33 Макгінн (Картер), 0:3 – 36 Петрі (Генцел, Кросбі), 1:3 – 53 Юханссон (Дженсен, Мілано), 1:4 – 59 Генцел (Петтерссон, Летанг)

Монреаль – Ванкувер – 5:2 (3:0, 1:0, 1:2)

Шайби: 1:0 – 2 Сузукі (Кофілд, Друен), 2:0 – 9 Зекай (Монахан), 3:0 – 13 Дак (), 4:0 – 34 Хоффман (Дворак, Ковачевич), 4:1 – 45 Шенн (Босер), 4:2 – 49 Хегландер (Х'юз, Петтерссон), 5:2 – 56 Дак (Сузукі)

Анахайм – Міннесота – 1:4 (0:0, 1:1, 0:3, 0:0)

Шайби: 1:0 – 34 Регенда (Куликов, Ватрано), 1:1 – 37 Капризов (Еддісон, Болді), 1:2 – 42 Дамба (Шоу, Дьюар), 1:3 – 44 Капризов (Ерікссон Ек, Зукарелло-Асен), 1:4 – 52 Крамаросса (Джост)

ТЕГИ: НХЛВашингтон КэпиталсПиттсбург ПингвинсВанкувер Кэнакс