НХЛ: Торонто громить Лос-Анджелес, Флорида - Детройт

Текст: ,  9 грудня 2022, 10:17
0
184
Сент-Луїс не встояв удома перед Вінніпегом

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулося п'ять матчів регулярного чемпіонату.

Великими програшами закінчилися для Лос-Анджелеса та Детройта виїзні поєдинки у НХЛ минулої ночі. "Королі" гостювали в Торонто і були розгромлені 0:5. Місцеве "кленове листя" довго запрягало, проте швидко поїхало. Після нульового першого періоду вони забили у ворота каліфорнійців у другому відразу 4 шайби, після чого суперник перестав битися.

За діаметрально протилежним сценарієм події розгорталися у Флориді. "Пантери", за підтримки власних уболівальників, вирішили питання про переможця у матчі з Детройтом вже у перших двох періодах, після яких на табло горіли 5:1 на користь господарів. Останній ігровий відрізок команди докатали з нулями.