НХЛ: Рейнджерс продовжує серію Чикаго, Кароліна обіграє Піттсбург

Текст: ,  19 грудня 2022, 10:54
0
190
Чикаго знову програв у НХЛ

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулося п'ять матчів регулярного чемпіонату.

Чикаго ніяк не може перервати свою програшну серію. Черговий матч "чорні яструби" програли на рідному для себе льоду, на якому минулої ночі приймали Рейнджерс. Клуб із Нью-Йорка не залишив господарям жодного шансу, розгромивши з рахунком 7:1. Ця поразка стала для Чикаго сьомою поспіль та 15 в останніх 16 матчах. Клуб продовжує перебувати на дні турнірної таблиці.

Тим часом Піттсбург, навпаки, перервав свою переможну серію. "Пінгвіни" не знали смаку програшу сім матчів, проте приємна серія була перервана Кароліною. "Урагани" у себе вдома перемогли 3:2.