Канада та Чехія - фіналісти МЧМ-2023 з хокею

Текст: ,  5 січня 2023, 15:14
0
1068
США не змогли стримати тиск Канади

Стало відомо, хто розіграє золоті нагороди чемпіонату світу, який проходить у Канаді.

Канада та Чехія вийшли у фінал молодіжного ЧС з хокею. Обидві збірні здолали своїх суперників на стадії 1/2, однак зробили це по-різному.

Чехи насилу здолали Швецію 2:1. Перемога була здобута в овертаймі, причому ще на початку третього періоду попереду були "тре крунур". Також зазначимо, що ці команди зустрічалися на груповому етапі, і тоді сильнішими були скандинави, які також виграли в овертаймі, але з рахунком 3:2.

Таким чином, Чехія вперше з 2005 року гарантувала медаль молодіжного чемпіонату світу.

Тим часом господарі турніру не мали проблем у другому півфіналі з командою США. Канадці розгромили суперника з рахунком 6:2 і вчетверте поспіль вийшли у фінал турніру. У 2020 і 2022 році "кленові листи" ставали чемпіонами, а в 2021 задовольнялися сріблом.

МЧМ-2023 з хокею U-20. Півфінал

Чехія - Швеція 2:1 ВІД (0:0, 0:1, 1:0, 1:0)

США - Канада - 2:6 (2:1, 0:3, 0:2)

Фінал пройде вже завтра, 6 січня. Чехія та Канада зустрічалися у груповому раунді, де сильнішими були європейці 5:2.