0
1897
Канада обіграла Чехію у фіналі МЧС-2023

"Кленове листя" вкотре довело, що їм немає рівних у цьому виді спорту.

Збірна Канади знову виграла молодіжний чемпіонат світу з хокею. Для команди U-20 це втретє за останні 4 роки та 20-й в історії титул. Зазначимо, що цьогорічні золоті нагороди дісталися канадцям у важкій боротьбі, незважаючи на те, що турнір проходив у них на батьківщині.

У фіналі, що відбувся в Галіфаксі, "родоначальникам хокею" протистояла збірна Чехії - єдина команда, яка змогла завдати поразки господарям на турнірі. Команди зустрічалися на груповій стадії, і тоді європейці були сильнішими - 5:2.

"Кленове листя" зробило висновки з того програшу, і вирішальний матч розпочало дуже потужно. Забивши по шайбі в перших двох періодах, канадці впевнено лідирували, і здавалося б, доведуть поєдинок до своєї логічної перемоги.

Однак чехи змогли перевернути гру у третій 20-хвилинці, оформивши дві шайби менш ніж за хвилину.

Але в овертаймі, що пройшов у форматі 3 на 3, господарі зуміли дотиснути суперника. 3:2 - на користь Канади.

Хокей. МЧС-2023. Фінал

Чехія U-20 - Канада U-20 - 2:3 ОТ (0:1, 0:1, 2:0, 0:1)

Бронзові нагороди дісталися збірній США. Американці у надрезультативному матчі обіграли команду Швеції.