НХЛ: Сіетл громить Ванкувер, Коламбус перервав серію Едмонтона

Текст: ,  26 січня 2023, 10:52
0
249
Ванкувер не встояв у поєдинку із Сіетлом

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулося п'ять матчів регулярного чемпіонату.

Шість матчів не знав гіркоти поразок у НХЛ Едмонтон. І ось минулої ночі ця радісна для нафтовиків серія перервалася. Причому це відбулося в найнесподіваніший момент. У домашньому поєдинку проти головного аутсайдера чемпіонату Коламбуса. "Блакитні жакети" змогли вирвати перемогу в овертаймі та піднятися завдяки цьому на передостаннє місце в турнірній таблиці.

Також відзначимо розгром, який учинив своєму супернику Сіетл. "Кракени" приймали Ванкувер і легко перемогли 6:1.