НХЛ: Кароліна обіграла Лос-Анджелес, Оттава - Монреаль

Текст: ,  1 лютого 2023, 09:35
0
123
Вашингтон обіграв Коламбус

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулися три матчі регулярного чемпіонату.

Кароліна продовжила свою переможну серію у НХЛ. Минулої ночі "урагани" здолали вже шостого суперника поспіль. При цьому в домашньому поєдинку з Лос-Анджелесом господарям довелося неабияк попітніти.

Справа в тому, що перед останнім періодом Кароліна розгромно програвала 1:4, проте зуміла зробити камбек, зрівняти рахунок та вирвати перемогу в овертаймі 5:4.

З таким самим рахунком закінчився і поєдинок Монреаль - Оттава. Але тут обійшлося без овертайму. "Сенатори" дотиснули свого суперника до основного часу гри.