НХЛ: Детройт поступився Філадельфії, Кароліна громить Тампу

Текст: ,  6 березня 2023, 09:34
0
243
Філадельфія перемогла вдома Детройт

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулося п'ять матчів регулярного чемпіонату.

Детройт знову програв у НХЛ. Команда з "міста моторів" поступилася вже в шостому матчі поспіль і практично втратила шанси потрапити в зону плей-офф. Цього разу "червоні крила" не встояли у Філадельфії. "Льотчики" перемогли 3:1 і перервали свою чотириматчеву програшну серію.

Також відзначимо розгром, вчинений на власному льоду Кароліною приїжджій Тампі. "Урагани" впевнено обіграли суперника 6:0, забивши по два голи у кожному з періодів.