НХЛ: Міннесота громить Сент-Луїс, Айлендерс - Анахайм

Текст: ,  16 березня 2023, 09:34
0
198
Колорадо переміг Торонто

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулися чотири матчі регулярного чемпіонату.

Айлендерс та Міннесота здобули чергові перемоги у НХЛ. Причому зробили це в гостях та в однаковому стилі.

"Дикі" зустрічалися з Сент-Луїсом і програвали йому після першого періоду 3:1, проте зібравшись, розгромили суперника за час, що залишився до фінальної сирени, і здобули перемогу з рахунком 8:5.

У свою чергу клуб із Нью-Йорка горів в Анахаймі після першого періоду 1:2, але не залишив місцевим "качкам" шансів у другому та третьому ігрових відрізках. Айлендерс виграв 6:3.