НХЛ: Едмонтон зрівняв рахунок у серії з Лос-Анджелесом, Бостон громить Флориду

Текст: ,  24 квітня 2023, 10:01
0
266

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулися чотири матчі розіграшу Кубка Стенлі.

Едмонтон у божевільному стилі зрівняв рахунок у серії з Лос-Анджелесом. Четвертий матч протистояння, що відбувся в Каліфорнії, розпочався для господарів більш ніж добре. Вже до першої перерви "королі" вели з рахунком 3:0. Проте "нафтовики" не здалися, зуміли рахунок зрівняти та перевести гру в овертайм, де й вирвали перемогу 5:4.

Тим часом переможець регулярного чемпіонату Бостон виграв другу гостьову зустріч із Флоридою. Цього разу "ведмеді" розгромили господарів з рахунком 6:2 і тепер ведуть у протистоянні з рахунком 3:1.