Росіянин спровокував масову бійку у матчі НХЛ

0
3111
Рейнджерс переміг Калгарі в НХЛ

Хокеїст Нью-Йорк Рейнджерс Артемій Панарін не поділив майданчик з словаком Мартіном Поспішилом.

Російський нападник Нью-Йорк Рейнджерс Артемій Панарін спровокував масову бійку у матчі регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги.

Інцидент стався у зустрічі проти Калгарі Флеймс. У середині другого періоду представник країни-агресорки напав на словацького нападника "вогнів" Мартіна Поспішила.

Судді встигли завадити бійці між хокеїстами. Однак через конфлікт між росіянином та словаком на майданчику почалась масова бійка між іншими представниками Рейнджерс і Калгарі.

Зазначимо, що інцидент позитивно вплинув на господарів. Адже одразу після цього вони відкрили рахунок у зустрічі, а у третьому періоді забили ще раз, і перемогли 2:0.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp