НХЛ плей-оф: Флорида б'є Тампу і виходить в 1/4-ту

Корреспондент.net,  30 квітня 2024, 10:06
0
236
НХЛ плей-оф: Флорида б є Тампу і виходить в 1/4-ту
Даллас зрівняв рахунок у серії з Вегасом

В Національній хокейній лізі став відомий і ще один чвертьфіналіст розіграшу Кубка Стенлі.

Флорида, слідом за Рейнджерс, вийшла до чвертьфіналу Кубка Стенлі. У першому раунді "пантери" у п'яти матчах здолали географічних сусідів з Тампа-Бей. У вирішальному матчі минулої ночі Флорида розгромила "блискавок" з рахунком 6:1.

Тим часом з новою силою розгортається боротьба за чвертьфінал у парі Даллас - Вегас. Після двох поразок вдома, "зірки" так само двічі обіграли суперника на виїзді, і повернули собі перевагу власного майданчика.

НХЛ. Плей-оф. 30 квітня

Флорида – Тампа-Бей – 6:1 (0:0, 2:1, 4:0)

Шайби: 1:0 - 21 Верхеге (Міккола, Барков), 2:0 - 32 Барков (Форслінг, Екблад), 2:1 - 33 Хедман (Хейгл, Кучеров), 3:1 - 51 Барков (Верхеге, Ткачак), 4:1 - 54 Родрігес (Тарасенко, Стенлунд), 5:1 - 56 Верхеге (Ткачак), 6:1 - 58 Міккола (Луостарінен, Лунделль)

Рахунок у серії: 4-1

Вегас – Даллас – 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)

Шайби: 1:0 - 14 Амадіо (Хауден, Макнебб), 1:1 - 17 Дадонов (Сутер), 2:1 - 23 Айкел (Барбашев, Маршессо), 2:2 - 29 Джонстон (Сегін, Дюшен), 2: 3 – 38 Делландреа (Стіл, Сміт), 2:4 – 58 Хінтц

Рахунок у серії: 2-2

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp