НХЛ плей-оф: Флорида з камбеком здолала Бостон

Текст: ,  13 травня 2024, 10:28
0
385
Беннетт святкує гол у ворота Бостона

В Національній хокейній лізі були зіграні два матчі другого кола розіграшу Кубка Стенлі.

Флорида зробила і ще один важливий крок до виходу у наступний раунд розіграшу Кубка Стенлі. "Пантери" виграли другий гостьовий поєдинок у чвертьфінальній серії з Бостоном і тепер на відстані однієї звитяги від остаточної перемоги.

Цього разу флоридцям довелось продемонструвати характер. Вони поступались "ведмедям" 0:2, утім в останньому періоді змогли вирвати перемогу.

У іншому матчі ігрового дня Ванкувер повернув собі перевагу домашнього майданчику проти Едмонтона. Кенакс обіграли суперника на виїзді 4:3 і тепер ведуть у серії 2:1.

НХЛ. Плей-оф. 13 травня

Бостон – Флорида – 2:3 (2:0, 0:1, 0:2)

Шайби: 1:0 - 8 Пастрняк (ван Рімсдайк, Дебраск), 2:0 - 15 Карло, 2:1 - 34 Лунделль (Екблад, Родрігес), 2:2 - 43 Беннетт (Родрігес, Лунделль), 2:3 - 47 Барков (Тарасенко, Окпосо)

Рахунок у серії: 1-3

Едмонтон – Ванкувер – 3:4 (1:3, 1:1, 1:0)

Шайби: 1:0 - 5 Екхольм (Нерс, Кейн), 1:1 - 8 Ліндхольм (К. Х’юз, Босер), 1:2 - 13 Босер (Маєрс, Міллер), 1:3 - 18 Босер (Сутер), 2:3 - 23 Драйзайтль (Бушар, Нюджент-Хопкінс), 2:4 - 37 Ліндхольм (К. Х’юз, Міллер), 3:4 - 58 Бушар (Драйзайтль, Екхольм)

Рахунок у серії: 1-2

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

ТЕГИ: НХЛБостон БрюинсЭдмонтон ОйлерсФлорида ПантерсВанкувер Кэнакс