22 березня 2009, 10:55
0
6
Сокіл створив диво

У суботу, 21 березня, у льодовому Палаці спорту Олімпійський пройшов третій матч 1/8 фіналу плей-офф Відкритого всеросійського змагання серед команд Вищої ліги між хокейними клубами Рязань і Сокіл (Київ).

Рахунок у матчі на 11-й хвилин відкрив захисник Рязані Олександр Нагайцев, що реалізував чисельну перевагу. На 17-й хвилині господарі знову використовували зайвого гравця - шайбу у ворота гостей закинув Олександр Галкін. Ще до перерви Артем Невєров у штовханині у воріт зумів закинути шайбу у верхній кут. На перерву команди вуха при рахунку - 2:1 на користь Рязані.

На самому початку другого періоду Юрій Дьяченко зрівняв рахунок, а за 3 хвилини до кінця Віталій Литвиненко вивів українців уперед - 3:2. Більше того, на 6-й хвилині третього періоду все той же Литвиненко, коли Сокіл грав у меншості, скористався помилкою рязанського захисника й реалізував вихід 2 в 1.

При рахунку - 2:4 хокеїсти Рязані, що підганялися вболівальниками, (варто сказати, що льодовий Палац був забитий до відмови - були розкуплені всі квитки навіть на стоячі місця) пішли на штурм. Натиск господарів майданчика увінчався успіхом: спочатку Сергій Макаров, а потім Дмитро Савельєв вразили ворота гостей. У підсумку основний час матчу завершилося внічию - 4:4.

В овер-таймі рязанці знову помилилися, і вже через 1 хвилину після початку додаткового часу Олександр Матвійчук, що опинився віч-на-віч із Дмитром Яковлевим, холоднокровно переграв голкіпера й приніс своїй команді перемогу.

Таким чином, рахунок у серії до трьох перемог став - 2:1 на користь Сокола. Четверта гра, що може виявитися вирішальною, пройде сьогодні. Початок о 17.00.