Головна
 

нова стаття

27 липня 2012, 10:44
0
5

нова стаття

Події Олімпіади-2012 впорядковані у порядку черговості: з ранку до вечора. У таблиці вказаний час за Києвом.

Липень: 27  28  29  30  31

Серпень: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12

Для пошуку за конкретним видом спорту у розкладі Літніх Олімпійських ігор-2012 натисніть Ctrl+F і введіть назву потрібного виду спорту


27 липня, пятниця   Канал       Час               Місце                             Категорія

Стрільба из лука

 

 

11:00 - 13:00

Lord's Cricket Ground

Чоловіки, попередні змагання

Стрільба из лука
 

 

15:00 - 17:00

Lord's Cricket Ground

Жінки, попередні змагання

Церемонія відкриття Ігор

Перший

23:00 - 01:00

Olympic Park - Olympic Stadium

 

 

 

 

 

 

 28 липня, субота


Стрільба

Перший

10:15 - 18:00

The Royal Artillery Barracks – Finals Hall & Ground Pass

Пневматичний пістолет, чоловіки, 10 м –  кваліфікація та фінал

Пневматичний пістолет, жінки, 10 м –  кваліфікація та фінал

Бадмінтон

 

10:30 - 13:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Баскетбол
 

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Настільный теніс

 

11:00 - 14.45

ExCel

Індивідуальна першість, чоловіки, 1-ше коло

Індивідуальна першість, жінки, 1-ше коло

Пляжний волейбол
 

 

11:00 - 14:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Стрільба из лука

Перший

11:00 - 14:20

Lord's Cricket Ground

Командні змагання, чоловіки – 1/8

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court

Попередні ігри, жінки

Гребля академічна
 

Перший

11:30 - 16:10

Eton Dorney, Buckinghamshire

Чоловіки:

двійка без рульового

легка вага, четвірка без рульового

вісімка

одиночка

двійка парна

четвірка парна

Жінки:

двійка без рульового

одиночка

четвірка парна

Дзюдо


 

Перший

11:30 - 14:30

ExCeL

60 кг, чоловіки – попередні сутички, четвертьфінали

48 кг, жінки – попередні сутички, четвертьфінали

Гандбол
 

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Плавання

 

Перший

12:00 - 15:00

Olympic Park - Aquatics Centre

100 м, брас, чоловіки, попередні запливи

400 м, вільний стиль, чоловіки, попередні запливи

400 м, комплексне плавання, чоловіки, попередні запливи

100 м, баттерфляй, жінки, попередні запливи

400 м, комплексне плавання, жінки, попередні запливи

Естафета 4х100 м, вільний стиль, жінки, попередні запливи 

Кінний спорт

 

12:00 - 18:15

Eventing Greenwich Park

Триборство, командна та особиста першість, виїздка

Велоспорт (шосе)

 

12:00 - 18:15

The Mall

Гонка с раздільним стартом, чоловіки, фінал

Фехтування
 

Перший

12:30 - 17:30

ExCeL

Рапіра, жінки, особиста першість, попередні бої, чвертьфінали

Гімнастика спортивна

Перший

13:00 - 15:10

North Greenwich Arena

Чоловіки, кваліфікація

Теніс
 

 

13:30 - 22:00

Wimbledon - Ground Pass

Одиночний розряд, чоловіки та жінки,

1-ше коло

Парний розряд, чоловіки та жінки,

1-ше коло

Футбол

 

14:00 - 18:45

City of Coventry Stadium, Coventry

Попередній турнір, жінки

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon – No. 1 Court

Одиночний розряд, чоловіки та жінки,

1-ше коло

Парний розряд, чоловіки та жінки,

1-ше коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon – Centre Court

Одиночний розряд, чоловіки та жінки,

1-ше коло

Парний розряд, чоловіки та жінки,

1-ше коло

Бадмінтон
 

 

14:30 - 19:00

Wembley Arena

Одиночний та парний разряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Бокс

Перший

15:30 - 18:30

ExCeL

56 кг, 75 кг, чоловіки

Попередні бої

Дзюдо

Перший

16:00 - 18:30

ExCeL

60 кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

48 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Настільный теніс
 

 

16:30 - 19:30

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки,

1-ше коло

Індивідуальна першість, жінки,

1-ше коло

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Футбол

 

16:30 - 21:15

Millennium Stadium, Cardiff

Попередній турнір, жінки

Пляжний волейбол

 

16:30 - 20:20

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Стрільба из лука
 

Перший

17:00 - 21:00

Lord's Cricket Ground

Командні змагання, чоловіки, чвертьфінали, півфінали, змагання за 3-тє місце, фінал

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

48 кг, жінки, группа "А", фінал

Гімнастика спортивна

Перший

17:30 - 19:40

North Greenwich Arena

Чоловіки, кваліфікація

Футбол

 

19:00 - 23:45

Hampden Park, Glasgow

Попередній турнір, жінки

Фехтування
 

Перший

20:00 - 22:30

ExCeL

Рапіра, жінки, особиста першість, півфінали, бій за 3-тє місце, фінал

Бадмінтон
 

 

20:30 - 01:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Настільний теніс
 

 

21:00 - 00:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки,

1-ше коло

Індивідуальна першість, жінки,

1-ше коло

Плавання

 

Перший

21:30 - 23:35

Olympic Park - Aquatics Centre

100 м, брас, чоловіки, півфінали

400 м, вільний стиль, чоловіки фінал

400 м, комплексне плавання, чоловіки, фінал

100 м, баттерфляй, жінки, півфінали

400 м, комплексне плавання, жінки, фінал

Естафета 4х100 м, вільний стиль, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Гімнастика спортивна

Перший

22:00 - 00:10

North Greenwich Arena

Чоловіки, кваліфікація

Пляжний волейбол

 

22:00 - 01:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Бокс

Перший

22:30 - 01:30

ExCeL

56 кг, 75 кг, чоловіки

Попередні бої

 

 

 

 

 

29 липня, неділя


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Бадмінтон
 

 

10:30 - 13:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки,

змішаний розряд – попередній турнір

Настільний теніс
 

 

11:00 - 14:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки та жінки, 2-ге коло

Стрільба

 

  Перший

11:00 - 19:30

The Royal Artillery Barracks – Finals Hall & Ground Pass

Пневматичний пістолет, жінки, 10 м –  кваліфікація, фінал

Скіт, жінки –  кваліфікація та фінал

Пляжний волейбол

 

11:00 - 14:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Стрільба з лука

Перший

11:00 - 14:20

Lord's Cricket Ground

Командні змагання, жінки, 1/8

Стрільба
 

Перший

11:00 - 19:30

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass

Пневматичний пістолет, жінки, 10 м –  кваліфікація

Скіт, жінки –  кваліфікація та фінал

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Гребля академічна

 

 

11:30 - 13:50

Eton Dorney, Buckinghamshire

 

Чоловіки:

легка вага, четвірка без рульового, втішні заїзди

одиночка, втішні заїзди

двійка парна, втішні заїзди 

легка вага, двійка парна

Жінки:

вісімка

одиночка, втішні заїзди

легка вага, двійка парна

Дзюдо

 

 

11:30 - 14:30

ExCeL

66 кг, чоловіки, попередні сутички та чвертьфінали

52 кг, жінки, попередні сутички та чвертьфінали

Гандбол
 

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Гімнастика спортивна

 

11:30 - 14:45

North Greenwich Arena

Жінки, кваліфікація

Важка атлетика
 

 

12:00 - 16:00

ExCeL

56 кг, чоловіки, група "В"

53 кг, жінки, група "В"

 

Водне поло
 

 

12:00 - 14:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Плавання

 

  Перший

12:00 - 14:50

Olympic Park - Aquatics Centre

100 м, на спині, чоловіки, попередні запливи

200 м, вільний стиль, чоловіки, ппопередні запливи

Естафета 4х100 м, вільний стиль, чоловіки, попередні запливи

100 м, на спині, жінки, попередні запливи

100 м, брас, жінки, попередні запливи

400 м, вільний стиль, жінки, попередні запливи

Кінний спорт

 

12:00 - 18:15

Eventing Greenwich Park

Триборство, командна та особиста першість, виїздка

Фехтування
 

Перший

12:30 - 16:00

ExCeL

Шабля, чоловіки, особиста першість, попередні бої та чвертьфінали

Теніс
 

 

13:30 - 22:00

Wimbledon - Ground Pass

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 1-ше коло

Парний розряд чоловіки та жінки, 1-ше коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - No.1 Court

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 1-ше коло

Парний розряд чоловіки та жінки, 1-ше коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - Centre Court 

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 1-ше коло

Парний розряд чоловіки та жінки, 1-ше коло

Парусний спорт
 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

Фінн,  Звьоздний чоловіки

Еліот6 м», жінки

Футбол

 

14:00 - 18:45

Old Trafford, Manchester

Попередній турнір, чоловіки

Велоспорт (шосе)

 

14:00 - 18:15

The Mall

Гонка з раздільним стартом, жінки, фінал

Бадмінтон

 

14:30 - 19:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряд, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Настільний теніс

 

15:30 - 18:30

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки, 2-ге коло

Гребний слалом
 

 

15:30 - 19:40

Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire

Каное-одиночка, чоловіки

Байдарка-одиночка, чоловіки

Бокс

Перший

15:30 - 18:30

ExCeL

60 кг, 69 кг, чоловіки

Попередні бої

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Дзюдо

 

 

16:00 - 18:30

ExCeL

66 кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

52 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 Футбол

16:30 - 21:15

City of Coventry Stadium, Coventry

Попередній турнір, чоловіки

Пляжний волейбол

 

16:30 - 20:20

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Гімнастика спортивна

 

16:45 - 20:00

North Greenwich Arena

Жінки, кваліфікація

Стрибки у воду

 

Перший

17:00 - 18:10

Olympic Park - Aquatics Centre

Синхронні стрибки,

трамплін 3 м, жінки, фінал

Стрільба з лука
 

 

17:00 - 21:00

Lord's Cricket Ground

Командні змагання, жінки, ?, півфінал, змагання за 3-тє місце, фінал

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

53 кг, жінки, группа "А", фінал

Футбол

 Футбол

19:00 - 23:45

Wembley Stadium

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

Футбол +

19:00 - 23:45

St James' Park, Newcastle

Попередній турнір, чоловіки

Настольний теніс

 

20:00 - 00:00

ExCeL

Індивідуальна першість, жінки, 3-тє коло

Фехтування
 

Перший

20:00 - 21:50

ExCeL

Шабля, чоловіки, особиста першість, півфінали, бій за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Бадмінтон
 

 

20:30 - 01:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки,

змішаний розряд – попередній турнір

Важка атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCeL

56 кг, чоловіки, группа "А", фінал

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Плавання

Перший

21:30 - 23:35

Olympic Park - Aquatics Centre

100 м, на спині, чоловіки, півфінали

200 м, вільний стиль, чоловіки півфінали

100 м, брасс, чоловіки, фінал

Естафета 4х100 м, вільний стиль, чоловіки, фінал

100 м, на спині, жінки, півфінали

100 м, брасс, жінки, півфінали

100 м, баттерфляй, жінки, фінал

400 м, вільний стиль, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Гімнастика спортивна

 

22:00 - 23:30

North Greenwich Arena

Жінки, кваліфікація

Пляжний волейбол

 

22:00 - 01:50

Horse Guards Parade Men's

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Бокс

  Перший

22:30 - 01:30

ExCeL

60 кг, 69 кг, чоловіки

Попередні бої

 

 

 

 

 

30 липня, понеділок


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Бадмінтон
 

 

10:30 - 13:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Стрільба

 

11:00 - 16:30

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass

Пневматична гвинтівка, чоловіки, 10 м, кваліфікація

Скіт, чоловіки, кваліфікація

Стрільба

 

Перший

11:00 - 16:30

The Royal Artillery Barracks – Finals Hall & Ground Pass

Пневматична гвинтівка, чоловіки, 10 м, кваліфікація, фінал

Скіт, чоловіки, кваліфікація

Пляжний волейбол

 

11:00 - 14:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Стрільба з лука
 

Перший

11:00 - 15:00

Lord's Cricket Ground

Особисті змагання, чоловіки, 1/32, 1/16

Особисті змагання, жінки, 1/32, 1/16

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Гребля академічна

 

Перший

11:30 - 13:10

Rowing Eton Dorney, Buckinghamshire

 

Чоловіки:

двійка розпашна без рульового, втішні заїзди

четвірка розпашна без рульового

вісімка, втішні заїзди

четвірка парна без рульового, втішна заїзди

Жінки:

двійка розпашна без рульового, втішні заїзди

двійка парна

четвірка парна без рульового, втішні заїзди

Дзюдо
 

 

11:30 - 14:30

ExCeL

73 кг, чоловіки, кваліфікація  та чвертьфінали

57 кг, жінки, кваліфікація та чвертьфінали

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Важка атлетика

 

12:00 - 16:00

ExCeL

62 кг, чоловіки, група "В",

58 кг, жінки, група "В"

Настільний теніс

 

12:00 - 16:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки, 3-тє коло

Плавання
 

Перший

12:00 - 13:40

Olympic Park - Aquatics Centre

200 м, баттерфляй, чоловіки, попередні запливи

200 м, вільный стиль, жінки, попередні запливи

200 м, комплексне плавання, жінки, попередні запливи

Фехтування
 

 

12:30 - 17:30

ExCeL

Шпага, жінщины, особиста першість, попередні бої та півфінали

Теніс
 

 

13:30 - 22:00

Wimbledon - Ground Pass

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Парний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - No.1 Court  

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Парний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - Centre Court

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Парний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Парусний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

RS:X, чоловіки,  жінки

49-тий, чоловіки

Фінн, чоловіки

Лазер, чоловіки

Звьоздний, чоловіки

Элліотт 6 м, жінки

Лазер радіал, жінки

Кінний спорт
 

 

14:30 - 19:30

Greenwich Park

Триборство, командна та індивідуальна першість, крос

Бадмінтон
 

 

14:30 - 19:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Гребний слалом
 

 

15:30 - 19:30

Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire

Каное-двійка, чоловіки

Каное-одиночка, жінки

Бокс

Перший

15:30 - 18:00

ExCeL

52 кг, 81 кг, чоловіки

Попередні бої

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Дзюдо

 

 Перший

16:00 - 18:30

ExCeL

73  кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

57 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, жінки

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Пляжний волейбол
 

 

16:30 - 20:20

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Стрибки у воду
 

 

17:00 - 18:15

Olympic Park - Aquatics Centre

Синхронні стрибки,

вишка 10 м, чоловіки, фінал

Стрільба з лука
 

 

17:00 - 19:40

Lord's Cricket Ground

Особисті змагання, чоловіки, 1/32, 1/16

Особисті змагання, жінки, 1/32, 1/16

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

58 кг, жінки, группа "А", фінал

Настільний теніс

 

17:30 - 19:30

ExCeL

Індивідуальна першість, жінки, 4-те коло

Гімнастика спортивна

Перший

18:30 - 21:30

North Greenwich Arena

Чоловіки, командна першість, фінал

Фехтування
 

 

20:00 - 22:30

ExCeL

Шпага, жінки, особиста першість, півфінали, бій за 3-тє місце,  фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, жінки

Бадмінтон
 

 

20:30 - 01:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Важка атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCeL

62 кг, чоловіки, группа "А", фінал

Настільний теніс

 

21:00 - 23:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки, 4-те коло

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Плавання

 

Перший

21:30 - 23:15

Olympic Park - Aquatics Centre

200 м, баттерфляй, чоловіки, півфінали

100 м, на спині, чоловіки, фінал

200 м, вільний стиль, чоловіки, фінал

200 м, вільний стиль, жінки, півфінали

200 м, комплексне плавання, жінки, півфінали

100 м, на спині, жінки, фінал

100 м, брас, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Пляжний волейбол

 

22:00 - 01:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Бокс

Перший

22:30 - 01:00

ExCeL

52 кг, 81 кг, чоловіки

Попередні бої

 

 

 

 

 

31 липня, вівторок


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Бадмінтон
 

 

10:30 - 13:00
 

Wembley Arena

Одиночний та парний розряд, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Стрільба

 

11:00 - 17:15

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass

Скіт, чоловіки –  кваліфікація та фінал

Пляжний волейбол

 

11:00 - 14:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір,чоловіки та жінки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Стрільба из лука
 

 

11:00 - 15:00

Lord's Cricket Ground

Особисті змагання, чоловіки, 1/32, 1/16

Особисті змагання, жінки, 1/32, 1/16

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Гребля академічна

 

 

11:30 - 14:40

Eton Dorney, Buckinghamshire

Чоловіки:

четвірка розпашна без рульового, втішні заїзди

легка вага, четвірка розпашна без рульового, півфінали

одиночка, чвертьфінали

двійка парна, півфінали

легка вага, двійка парна, втішні заїзди

Жінки:

одиночка, чвертьфінали

двійка парна, втішні заїзди

легка вага, двійка парна, втішні заїзди

Дзюдо
 

 

11:30 - 14:30

ExCeL

81 кг, чоловіки, кваліфікація  та чвертьфінали

63 кг, жінки, кваліфікація та чвертьфінали

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Важка атлетика
 

 

12:00 - 16:00

ExCeL

69 кг, чоловіки, група "В",

63 кг, жінки, група "В"

Водне поло

 

12:00 - 14:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс
 

 

12:00 - 16:00

ExCeL

Індивідуальна першість, жінки, чвертьфінали

Плавання

 

 

12:00 - 14:15

Olympic Park - Aquatics Centre

100 м, вільний стиль, чоловіки, попередні запливи

200 м, брас, чоловіки, попередні запливи

Естафета 4х200 м, вільний стиль, чоловіки, попередні запливи

200 м, баттерфляй, жінки, попередні запливи

Фехтування
 

 

12:30 - 17:30

ExCeL

Рапіра, чоловіки, особиста першість, попередні бої, чвертьфінали

Кінний спорт

 

 

12:30 - 18:00

Greenwich Park

Триборство:

долання перешкод, особиста першість, фінал долання перешкод, командна першість, фінал

Теніс

 

 

13:30 - 22:00

Wimbledon - Ground Pass

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Парний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Теніс

 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - Centre Court

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Парний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - No.1 Court

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Парний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Парусний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

RS:X, чоловіки, жінки

49-тий, чоловіки

Фінн, чоловіки

Лазер, чоловіки

Звьоздный, чоловіки

Елліотт 6 м, жінки

Лазер радіал, жінки

Бадмінтон
 

 

14:30 - 19:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Гребний слалом

 

15:30 - 17:50

Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire

Каное-одиночка, чоловіки, півфінали, фінал

Бокс

 

15:30 - 18:15

ExCeL

49 кг, 64 кг, чоловіки

Попередні бої

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Дзюдо

 

 

16:00 - 18:30

ExCeL

81 кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

63 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

16:30 - 21:15

St James' Park, Newcastle

Попередній турнір, жінки

Футбол

 

16:30 - 18:30

Millennium Stadium, Cardiff

Попередній турнір, жінки

Пляжний волейбол

 

16:30 - 20:20

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Предварительный турнир, мужчины

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Стрибки у воду
 

 

17:00 - 18:10

Olympic Park - Aquatics Centre

Синхронні стрибки,

вишка 10 м, жінки, фінал

Стрільба з лука
 

 

17:00 - 19:40

Lord's Cricket Ground

Особисті змагання, чоловіки, 1/32, 1/16

Особисті змагання, жінки, 1/32, 1/16

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

63 кг, жінки, група "А", фінал

Настільний теніс
 

 

18:00 - 20:00

ExCeL

Індивідуальна першість, жінки, півфінали

Гімнастика спортивна
 

 

18:30 - 20:40

North Greenwich Arena

Жінки, командна першість

Фінал

Футбол

 

19:15 - 21:15

Old Trafford, Manchester

Попередній турнір, жінки

Фехтування
 

 

20:00 - 22:30

ExCeL

Рапіра, чоловіки, лособиста першість, півфінали бій за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Бадмінтон
 

 

20:30 - 01:00

Wembley Arena

Одиночний і парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Важка атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCeL

69 кг, чоловіки, група "А", фінал

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Плавання
 

 

21:30 - 23:20

Olympic Park - Aquatics Centre

100 м, вільний стиль, чоловіки, півфінали

200 м, брас, чоловіки, півфінали

200 м, баттерфляй, чоловіки, фінал

Естафета 4х200 м, вільний стиль, чоловіки, фінал

200 м, баттерфляй, жінки, півфінали

200 м, вільний стиль, жінки, фінал

200 м, комплексне плавання, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

21:45 - 23:45

City of Coventry Stadium, Coventry

Попередній турнір, жінки

Футбол

 

21:45 - 23:45

Wembley Stadium

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс
 

 

22:00 - 00:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки, чвертьфінали

Пляжний волейбол

 

22:00 - 01:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Бокс

 

22:30 - 01:15

ExCeL

49 кг, 64 кг, чоловіки

Попередні бої

 

 

 

 

 

 1 серпня, середа


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Стрільба
 

 

11:00 - 18:15

The Royal Artillery Barracks - Finals Hall & Ground Pass

Пістолет, 25 м, жінки, кваліфікація та фінал

Фехтування

 

 

11:00 - 17:40

ExCeL

Шпага, чоловіки, особиста першість, попередні бої, чвертьфінали

Шабля, жінки, особиста першість, попередні бої, чвертьфінали

Пляжний волейбол

 

11:00 - 14:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Бадмінтон

 

 

11:00 - 13:00

Wembley Arena

Одиночний розряд, чоловіки, 1/16

Одиночний розряд, жінки, 1/16

Змішаний розряд, чвертьфінали

Стрільба з лука
 

 

11:00 - 15:00

Lord's Cricket Ground

Особисті змагання, чоловіки, 1/32, 1/16

Особисті змагання, жінки, 1/32, 1/16

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Гребля академічна

 

 

11:30 - 14:50

Eton Dorney, Buckinghamshire

 

Чоловіки:

двійка без рульового, півфінали

вісімка, кваліфікація, фінал

одиночка, кваліфікація, півфінали

легка вага, двійка парна, кваліфікація

четвірка парна, півфінали

Жінки:

двійка без рульового, кваліфікація, фінал

четвірка парна, кваліфікація, фінал

Дзюдо
 

 

11:30 - 14:30

ExCeL

90 кг, чоловіки, кваліфікація та чвертьфінали

70 кг, жінки, кваліфікація та чвертьфінали

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Важка атлетика

 

12:00 - 16:00

ExCeL

77 кг, чоловіки, група "В"

69 кг, жінки, група "В"

Настільний теніс
 

 

12:00 - 14:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки, чвертьфінали

Плавання

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 15:05

Olympic Park - Aquatics Centre

200 м, на спині, чоловіки, попередні запливи

200 м, комплексне плавання, чоловіки, попередні запливи

100 м, вільний стиль, жінки, попередні запливи

200 м, брас, жінки, попередні запливи

Естафета 4х200 м, вільний стиль, жінки, попередні запливи

Велоспорт (шосе)

 

12:00 - 13:30

Hampton Court Palace

Індивідуальна групова гонка, жінки

Теніс
 

 

13:30 - 22:00

Wimbledon - Ground Pass

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 3-тє коло

Змішаний розряд, 1-ше коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - Centre Court

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 3-тє коло

Змішаний розряд, 1-ше коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - No.1 Court

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 3-тє коло

Змішаний розряд, 1-ше коло

Парусний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

RS:X, чоловіки, жінки

49-тий, чоловіки

Лазер, чоловіки

Елліотт 6 м, жінки

Лазер радіал, жінки

Бадмінтон

 

 

14:30 - 17:30

Wembley Arena

Одиночний розряд, чоловіки, 1/16

Одиночний розряд, жінки, 1/16

Змішаний розряд, чвертьфінали

Велоспорт (шосе)

 

15:00 - 18:15

Hampton Court Palace

Індивідуальна групова гонка, чоловіки

Гребний слалом
 

 

15:30 - 18:05

Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire

Байдарка-одиночка, чоловіки

Півфінали, фінал

Бокс

 

15:30 - 18:30

ExCeL

56 кг, 91 кг, +91 кг, чоловіки

Попередні бої

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Дзюдо

 

 

16:00 - 18:30

ExCeL

90 кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

70 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, жінки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Настільний теніс
 

 

16:30 - 18:30

ExCeL

Одиночний розряд, жінки, матч за 3-тє місце, фінал

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Футбол

 

16:30 - 18:30

St James' Park, Newcastle

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

16:30 - 18:30

Hampden Park, Glasgow

Попередній турнір, чоловіки

Пляжний волейбол

 

16:30 - 20:20

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Стрибки у воду
 

 

17:00 - 18:15

Olympic Park - Aquatics Centre

Синхронні стрибки,

трамплін 3 м, чоловіки, фінал

Стрільба з лука
 

 

17:00 - 21:00

Lord's Cricket Ground 

Особисті змагання, чоловіки, 1/32, 1/16

Особисті змагання, жінки, 1/32, 1/16

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

69 кг, жінки, група "А", фінал

Гімнастика спортивна

 

18:30 - 21:35

Artistic North Greenwich Arena

Чоловіки, багатоборство, фінал

Футбол

 

19:00 - 21:00

Wembley Stadium

Предварительный турнир, мужчины

Футбол

 

19:00 - 23:45

Millennium Stadium, Cardiff

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

19:00 - 21:00

Old Trafford, Manchester

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

19:00 - 23:45

City of Coventry Stadium, Coventry

Попередній турнір, чоловіки

Бадмінтон

 

 

19:00 - 23:00

Wembley Arena

Одиночний розряд, чоловіки, 1/16

Одиночний розряд, жінки, 1/16

Парний розряд, жінки, чвертьфінали

Фехтування

 

 

19:30 - 23:20

ExCeL

Рапіра, чоловіки, особиста першість, півфінали бій за 3-тє місце, фінал

Шабля, жінки, особиста першість, півфінали бій за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, жінки

Важка атлетика

 

 

21:00 - 23:00

ExCeL

77 кг, чоловіки, група "А", фінал

Weightlifting Men's 77kg: group A, victory ceremony

Хокей на траве
 

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Плавання
 

 

21:30 - 23:35

Olympic Park - Aquatics Centre

200 м, на спині, чоловіки, півфінали

200 м, комплексне плавання, чоловіки, півфінали

100 м, вільний стиль, чоловіки, фінал

200 м, брас, чоловіки, фінал

100 м, вільний стиль, жінки, півфінали

200 м, брас, жінки, півфінали

200 м, баттерфляй, жінки, фінал

Естафета 4х200 м, вільний стиль, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Пляжний волейбол

 

22:00 - 01:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Бокс

 

22:30 - 01:30

ExCeL

56 кг, 91 кг, +91 кг, чоловіки

Попередні бої

 

 

 

 

 

2 серпня, четвер


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Стрільба

 

 

11:00 - 18:15

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass

Швидкострільний пістолет, 25 м, чоловіки, кваліфікація

Дубль трап, чоловіки, кваліфікація та фінал

Фехтування
 

 

11:00 - 18:30

ExCeL

Рапіра, командна першість, жінки, 1/16, чвертьфінали, бої за 5-8-ме місця, півфінали

Пляжний волейбол

 

11:00 - 14:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Бадмінтон

 

11:00 - 13:00

Wembley Arena

Парний розряд, чоловіки, чвертьфінали

Стрільба з лука

 

11:00 - 12:45

Lord's Cricket Ground

Особисті змагання, жінки, 1/8

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Гребля академічна

 

 

11:30 - 14:50

Eton Dorney, Buckinghamshire

 

Чоловіки:

четвірка розпашна без рульового, півфінали

легка вага, четвірка розпашна без рульового, кваліфікація, фінал

двійка  парна, квалификация, финал

двойка  парная, кваліфікація, фінал

легка вага, двійка парна, півфінали

Жінки:

вісімка, фінал

одиночка, кваліфікація, півфінали

легка вага, двійка парна, півфінали

Дзюдо 

 

 

11:30 - 14:30

ExCeL

100 кг, чоловіки, кваліфікація  та чвертьфінали

78 кг, жінки, кваліфікація та чвертьфінали

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Водне поло

 

12:00 - 14:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс

 

12:00 - 14:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки, півфінали

Плавання

 

 

12:00 - 14:10

Olympic Park - Aquatics Centre

50 м, вільний стиль, чоловіки, попередні запливи

100 м, баттерфляй, чоловіки, попередні запливи

200 м, на спині, жінки, попередні запливи

800 м, вільний стиль, жінки, попередні запливи

Кінний спорт

 

13:00 - 17:30

Greenwich Park

Виїздка, командна першість

Теніс
 

 

13:30 - 22:00

Wimbledon - Ground Pass

Одиночний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Парний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Змішаний розряд, чвертьфінали

Теніс

 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - No.1 Court

Одиночний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Парний розряд, чоловіки та жінки, півфінали

Змішаний розряд, чвертьфінали

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - Centre Court

Одиночний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Парний розряд, чоловіки та жінки, півфінали

Змішаний розряд, чвертьфінали

Парусний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

 49-тий, чоловіки

470, чоловіки, жінки

Фінн, чоловіки

Звьоздний», чоловіки

Елліотт 6 м, жінки

Бадмінтон
 

 

14:30 - 17:30

Wembley Arena

Одиночний розряд, жінки, чвертьфінали

Змішаний розряд, півфінали

Гребний слалом

 

 

15:30 - 19:00

Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire

Каное-двійка, чоловіки

Півфінали, фінал

Байдарка-одиночка, жінки, півфінали, фінал

Бокс

 

15:30 - 17:30

ExCeL

66 кг, 75 кг, чоловіки, попередні бої

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, жінки

Дзюдо

 

 

16:00 - 18:30

ExCeL

100 кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

78 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Стрільба з лука
 

 

16:00 - 18:20

Lord's Cricket Ground  

Особисті змагання, жінки, чвертьфінали, півфінали, змагання за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс
 

 

16:30 - 18:30

ExCeL  

Одиночний розряд, чоловіки, матч за 3-тє місце, фінал

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Пляжний волейбол

 

16:30 - 20:20

Horse Guards Parade 

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court  

Попередній турнір, чоловіки

Велоспорт (трек)

 

 

18:00 - 20:30

Olympic Park – Velodrome

 

Чоловіки:

командна гонка переслідування, кваліфікація

командний спринт, кваліфікація, півфінали, фінал

Жінки:

командний спринт, кваліфікація, півфінали, фінал

Гімнастика спортивна

 

18:30 - 20:30

Artistic    North Greenwich Arena

Жінки, багатоборство, фінал

Бадмінтон
 

 

19:00 - 22:00

Wembley Arena 

Одиночний розряд, чоловіки, чвертьфінали

Парний розряд, жінки, півфінали

Фехтування
 

 

20:00 - 22:50

ExCeL  

Рапіра, командна першість, жінки, бій за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, жінки

Плавання

 

 

21:30 - 23:05

Olympic Park - Aquatics Centre 

50 м, вільний стиль, чоловіки, півфінали

100 м, баттерфляй, чоловіки, півфінали

200 м, на спині, чоловіки, фінал

200 м, комплексне плавання, чоловіки, фінал

200 м, на спині, жінки, півфінали

100 м, вільний стиль, жінки, фінал

200 м, брас, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court  

Попередній турнір, чоловіки

Пляжний волейбол
 

 

22:00 - 01:50

Horse Guards Parade 

Попередні та втішні матчі

Чоловіки, жінки

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena  

Попередній турнір, чоловіки

Бокс

 

22:30 - 00:30

ExCeL

60 кг, 75 кг, чоловіки, попередні бої

 

 

 

 

 

3 серпня, пятниця


Хокей на траві
 

 

10:30 - 14:15
 

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, чоловіки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Стрільба

 

 

11:00 - 18:30

The Royal Artillery Barracks - Finals Hall & Ground Pass 

 

Швидкострільний пістолет, 25 м, чоловіки, кваліфікація, фінал

Довільна гвинтівка, 50 м, лежачи, чоловіки, кваліфікації, фінал

Пляжний волейбол
 

 

11:00 - 12:50

Horse Guards Parade

Чоловіки, 1/16

Жінки, 1/16

Бадмінтон
 

 

11:00 - 14:00

Wembley Arena   

Одиночний розряд, жінки, півфінали

Змішаний розряд, матч за 3-тє місце

Стрільба з лука

 

11:00 - 12:45

Lord's Cricket Ground   

Особисті змагання, чоловіки, 1/8

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court 

Попередній турнір, жінки

Гребля академічна

 

 

11:30 - 14:50

Eton Dorney, Buckinghamshire 

Чоловіки:

двійка без рульового, кваліфікація, фінал

одиночка, кваліфікація, фінал

четвірка парна, кваліфікація, фінал

Жінки:

двійка парна, кваліфікація, фінал

одиночка, кваліфікація, фінал

Дзюдо
 

 

11:30 - 14:30

ExCeL

+100 кг, чоловіки, кваліфікація  та чвертьфінали

+78 кг, жінки, кваліфікація та чвертьфінали

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Важка атлетика
 

 

12:00 - 16:00

ExCeL

85 кг, чоловіки, група "В"

75 кг, жінки, група "В"

Настільний теніс

 

12:00 - 15:00

ExCeL

Командна першість, жінки, 1-ге коло

Плавання

 

 

12:00 - 14:50

Olympic Park - Aquatics Centre  

1500 м, вільний стиль, чоловіки, попередні запливи

Естафета 4х100 м, комбінована, попередні запливи

50 м, вільний стиль, жінки, попередні запливи

Естафета 4х100 м, комбінована, попередні запливи

Легка атлетика

 

 

12:00 - 15:45

Olympic Park - Olympic Stadium

Чоловіки:

400 м з/б

3000 м з/п

метання молота, кваліфікація

штовхання ядра, кваліфікація

Жінки:

100 м

400 м

потрійний стрибок, кваліфікація

семиборство – 100 м з/б

стрибок у высоту

Фехтування
 

 

12:30 - 17:30

ExCeL  

Шабля, командна першість, чоловіки, 1/16, чвертьфінали, бої за 5-8-ме місця, півфінали

Кінний спорт

 

13:00 - 17:30

Dressage Greenwich Park

Виїздка, командна першість

Теніс

 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - Centre Court

Одиночний розряд, чоловіки та жінки, півфінали

Змішаний розряд, півфінали

Теніс

 

 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - No.1 Court

Одиночний розряд, чоловіки та жінки, півфінали

Змішаний розряд, півфінали

Вітрильний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

49-тий, чоловіки, жінки

470, чоловіки

Лазер, чоловіки

Фінн, чоловіки

Звьоздний, чоловіки

Лазер радіал, жінки

Футбол

 

14:00 - 16:00

Hampden Park, Glasgow

Жінки, чвертьфінал

Пляжний волейбол

 

15:00 - 16:50

Horse Guards Parade

Чоловіки, жінки, 1/16

Бокс

 

15:30 - 17:30

ExCeL  

52 кг, 69 кг, чоловіки, попередні бої

Бадмінтон
 

 

15:30 - 19:00

Wembley Arena  

Одиночний розряд, чоловіки, півфінали

Змішаний розряд, фінал

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, чоловіки

Дзюдо
 

 

16:00 - 18:30

ExCeL

+100 кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

+78 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Стрибки на батуті

 

16:00 - 18:15

North Greenwich Arena

Особиста першість, чоловіки, кваліфікація, фінал

Стрільба з лука
 

 

16:00 - 18:20

Lord's Cricket Ground 

Особисті змагання, чоловіки, чвертьфінали, півфінали, змагання за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena 

Попередній турнір, жінки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena  

Попередній турнір, жінки

Настільний теніс
 

 

16:30 - 19:30

ExCeL

Особиста першість, жінки,

1-ше коло

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena  

Попередній турнір, жінки

Футбол

 

16:30 - 18:30

St James' Park, Newcastle  

Жінки, чвертьфінал

Стрибки у воду
 

 

16:30 - 19:30

Olympic Park - Aquatics Centre  

Трамплін, 3 м, жінки, попередні змагання

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court  

Попередній турнір, жінки

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

75 кг, жінки, група "А", фінал

Велоспорт (трек)
 

 

18:00 - 20:55

Olympic Park – Velodrome  
 

Чоловіки:

командна гонка ппереслідування, 1-ше коло, фінал

Жінки:

Кейрін, 1-ше коло, втішні заїзди, 2-ге коло, фінал

командна гонка переслідування, кваліфікація

Футбол

 

19:00 - 21:00

Millennium Stadium, Cardiff   

Жінки, чвертьфінал

Пляжний волейбол

 

19:00 - 20:50

Horse Guards Parade  

Чоловіки, жінки, 1/16

Фехтування
 

 

20:00 - 21:50

ExCeL

Шабля, командна першість, чоловіки, бій за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena 

Попередній турнір, жінки

Важка атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCeL

85 кг, чоловіки, група "А", фінал

Настільний теніс

 

21:00 - 00:00

ExCeL

Командна першість, чоловіки, 1-ше коло

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre  

Попередній турнір, чоловіки

Легка атлетика

 

 

21:00 - 23:55

Olympic Park - Olympic Stadium 

Чоловіки:

1500 м

стрибок у довжину, кваліфікація

штовхання ядра, фінал

Жінки:

100 м

10 000 м, фінал

метання диску, кваліфікація

семиборство – штовхання ядра, 200 м

Плавання

 

 

21:30 - 22:50

Olympic Park - Aquatics Centre  

50 м, вільний стиль, чоловіки, фінал

100 м, баттерфляй, чоловіки, фінал

50 м, вільний стиль, жінки, півфінали

200 м, на спині, жінки, фінал

800 м, вільний стиль, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena 

Попередній турнір, жінки

Футбол

 

21:30 - 23:30

City of Coventry Stadium, Coventry

Жінки, чвертьфінал

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Бокс

 

22:30 - 00:30

ExCeL

52 кг, 69 кг, чоловіки, попередні бої

Пляжный волейбол

 

23:00 - 00:50

Horse Guards Parade  

Чоловіки, жінки, 1/16

 

 

 

 

 

4 серпня, субота


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, жінки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena  

Попередній турнір, чоловіки

Тріатлон
 

 

11:00 - 13:40

Hyde Park  

Жінки, фінал

Women's Triathlon, victory ceremony

Стрільба

 

 

11:00 - 19:30

The Royal Artillery Barracks – Finals Hall & Ground Pass  

Довільна гвинтівка, 50 м, лежачи жінки, кваліфікації, фінал

Трап, жінки, кваліфікація, фінал

Стрільба
 

 

11:00 - 19:30

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass  

Довільна гвинтівка, 50 м, лежачи жінки, кваліфікації, фінал

Трап, жінки, кваліфікація, фінал

Фехтування
 

 

11:00 - 18:30

ExCeL

Шпага, командна першість, жінки, 1/16, чвертьфінали, бої за 5-8-ме місця, півфінали

Пляжний волейбол

 

11:00 - 12:50

Volleyball   Horse Guards Parade

Чоловіки, жінки, 1/16

Бадмінтон

 

 

11:00 - 14:00

Wembley Arena  

Парний розряд, чоловіки, півфінали

Парний розряд, жінки, матч за 3-тє місце

Волейбол
 

 

11:30 - 15:00

Earls Court  

Попередній турнір, чоловіки

Гребля академічна

 

 

11:30 - 14:50

Eton Dorney, Buckinghamshire  

Чоловіки:

четвірка розпашна без рульового, кваліфікація, фінал

легка вага, двійка парна, кваліфікація, фінал

Жінки:

легка вага, двійка парна, кваліфікація, фінал

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena 

Попередній турнір, чоловіки

Водне поло

 

12:00 - 14:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс

 

12:00 - 15:00

ExCeL

Командна першість, чоловіки, 1-ше коло

Велоспорт (трек)

 

 

12:00 - 13:30

Olympic Park – Velodrome

 

Чоловіки:

Омніум

спринт, кваліфікація, 1/16, фіналы

Легка атлетика

  

 

12:00 - 15:45

Olympic Park - Olympic Stadium  

Чоловіки:

100 м

400 м

Жінки:

3000 м з/п

Стрибок із шестом, кваліфікація

семиборство – стрибок у довжину, метання спису

Кінний спорт

 

 

12:30 - 16:15

Greenwich Park

 

Долання перешкод, особиста першість, кваліфікація

Долання перешкод, командна першість, кваліфікація

Теніс

 

 

14:00 - 22:30

Wimbledon - No.1 Court

Парний розряд, чоловіки, матч за 3-тє місце

Одиночний розряд, жінки, матч за 3-тє місце

Змішаний розряд, матч за 3-тє місце

Вітрильний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

470, жінки

Елліотт 6 м, жінки

Laser Radial, жінки

RS:X, жінки

Футбол

 

14:00 - 16:00

Old Trafford, Manchester 

Чоловіки, чвертьфінал

Пляжний волейбол

 

15:00 - 16:50

Horse Guards Parade 

Чоловіки, жінки, 1/16

Бокс

 

15:30 - 18:30

ExCeL

49 кг, 64 кг, 81 кг, чоловіки

Попередні бої

Бадмінтон

 

 

15:30 - 19:00

Wembley Arena  

Одиночний розряд, жінки, матч за 3-тє місце, фінал

Парний розряд, жінки, фінал

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Теніс
 

 

16:00 - 22:30  

Wimbledon - Centre Court  

Парний розряд, чоловіки, фінал

Одиночний розряд, жінки, фінал

Стрибки на батуті

 

16:00 - 18:15

North Greenwich Arena 

Жінки, кваліфікація, фінал

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena

Предварительный турнир, мужчины

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс

 

16:30 - 19:30

ExCeL

Командна першість, жінки, чвертьфінали

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena  

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

16:30 - 18:30

Wembley Stadium 

Чоловіки, чвертьфінал

Стрибки у воду

 

16:30 - 18:10

Olympic Park - Aquatics Centre 

Трамплін 3 м, жінки, півфінал

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court  

Попередній турнір, чоловіки

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

94 кг, чоловіки, група "В"

Велоспорт (трек)

 

 

18:00 - 20:40

Olympic Park – Velodrome

 

Чоловіки:

Омніум

спринт. 1/16, втішні заїзди, 1/8 і втішні заїзди, заїзди за 9-12-те місця

Жінки:

командна гонка переслідування, 1-ше коло, фінали

Футбол

 

19:00 - 21:00

St James' Park, Newcastle 

Чоловіки, чвертьфінал

Пляжний волейбол

 

19:00 - 20:50

Horse Guards Parade

Чоловіки та жінки, 1/16

Легка атлетика

 

19:00 - 20:30

The Mall

Чоловіки:

ходьба, 20 км

Фехтування
 

 

20:00 - 22:50

ExCeL

Шпага, командна першість, жінки, бій за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Легка атлетика

 

 

20:50 - 00:05

Olympic Park - Olympic Stadium

Жінки, семиборство – стрибок у довжину, метання списа

Чоловіки:

400 м з/б, півфінали

10 000 м, фінал

стрибок у довжину, фінал

штовхання ядра, церемонія нагородження
ходьба, 20 км, церемонія нагородження

Жінки:

100 м, півфінали, фінал

400 м, півфінали

10 000 м, церемонія нагородження

метання диска, фінал та церемонія нагородження

семиборство – 800 м, фінал та церемонія нагородження

Важка атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCeL

94 кг, чоловіки, група "А", фінал

Настільний теніс

 

21:00 - 00:00
 

ExCeL

Особиста першість, жінки,

чвертьфінали

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, жінки

Плавання

 

 

21:30 - 23:00

Olympic Park - Aquatics Centre 

1500 м, вільний стиль, чоловіки, фінал

Естафета 4х100 м, комбінована, чоловіки, фінал

50 м, вільний стиль, жінки, фінал

Естафета 4х100 м, комбінована, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena  

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

21:30 - 23:30

Millennium Stadium, Cardiff 

Чоловіки, чвертьфінал

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court  

Попередній турнір, чоловіки

Бокс
 

 

22:30 - 01:30

ExCeL

49 кг, 64 кг, 81 кг, чоловіки

Попередні бої

Пляжний волейбол

 

23:00 - 01:50

Horse Guards Parade 

Чоловіки та жінки, 1/16

 

 

 

 

 

5 серпня, неділя


Хокей на траві
 

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, чоловіки

Стрільба

 

 

11:00 - 18:00

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass

Довільний пістолет, 50 м, чоловіки, кваліфікація

Трап, чоловіки, кваліфікація

Стрільба

 

 

11:00 - 18:00

The Royal Artillery Barracks - Finals Hall & Ground Pass  

Довільний пістолет, 50 м, чоловіки, кваліфікація, фінал

Трап, чоловіки, кваліфікація

Фехтування
 

 

11:00 - 18:30

ExCeL

Рапіра, командна першість, чоловіки, 1/16, чвертьфінали, бої за 5-8 місця, півфінали

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Бадмінтон

 

 

11:00 - 13:00

Wembley Arena  

Одиночний розряд, чоловіки, матч за 3-тє місце

Парний розряд, чоловіки,

матч за 3-тє місце

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court  

Попередній турнір, жінки

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Настільний теніс
 

 

12:00 - 15:00

ExCeL

Командна першість, чоловіки,

чвертьфінали

Велоспорт (трек)

 

 

12:00 - 13:25

Olympic Park - Velodrome

 

Чоловіки:

Омніум

Жінки:

спринт, кваліфікація

Кінний спорт

 

 

13:00 - 16:30

Greenwich Park

 

Долання перешкод, командна першість, кваліфікація

Легка атлетика

 

13:00 - 16:00

The Mall  

Жінки, марафон

Теніс

 

 

14:00 - 22:30

Wimbledon - Centre Court  

Одиночний розряд, чоловіки, фінал

Парний розряд, жінки, фінал

Змішаний розряд, фінал

Теніс
 

 

14:00 - 22:30

Wimbledon - No.1 Court

Одиночний розряд, чоловіки, матч за 3-тє місце

Парний розряд, жінки, матч за 3-тє місце

Вітрильний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

49-тий, чоловіки, фінал

Фінн, чоловіки, фінал

RS:X, чоловіки

Звьоздний», чоловіки, фінал

RS:X, жінки

Боротьба греко-римська
 

 

15:00 - 17:45

ExCeL

55 кг, кваліфікація, 1/8, ?, півфінали

74 кг, кваліфікація, 1/8, ?, півфінали

Бадмінтон

 

 

15:00 - 18:00

Wembley Arena   

Одиночний розряд, чоловіки, фінал

Парний розряд, чоловіки,

фінал

Бокс

 

15:30 - 18:30

ExCeL

51 кг, 60 кг, 75 кг, жінки, попередні бої

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Гімнастика спортивна

 

 

16:00 - 18:15

North Greenwich Arena

Чоловіки:

вільні вправи, фінал

кінь, фінал

Жінки:

опорний стрибок, фінал

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena  

Попередній турнір, жінки

Настільний теніс
 

 

16:30 - 19:30

ExCeL

Командна першість, чоловіки,

чвертьфінали

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena 

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court 

Попередній турнір, жінки

Водне поло

 

16:50 - 19:30

Olympic Park - Water Polo Arena  

Жінки, чвертьфінали

Синхронне плавання

 

17:00 - 18:40

Olympic Park - Aquatics Centre

Дуеты, технічна програма

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

+75 кг, жінки, група "А", фінал

Велоспорт (трек)

 

 

18:00 - 21:05

Olympic Park – Velodrome 

 

Чоловіки:

Омніум

спринт, чвертьфінали, заїзди за 5-8 місця

Жінки:

спринт, 1/16, втішні заїзди, 1/8,  втішні заїзди за 9-12-те місця

Боротьба греко-римська

 

19:45 - 22:15

ExCeL 

55 кг, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

74 кг, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

Фехтування
 

 

20:00 - 22:50

ExCeL

Рапіра, командна першість, чоловіки, бій за 3-тє місце, фінал

Пляжний волейбол

 

20:00 - 21:50

Horse Guards Parade 

Жінки, чвертьфінали

Легка атлетика






 

 

20:50 - 23:55

Olympic Park - Olympic Stadium

Чоловіки:

100 м, півфінали, фінал

400 м, півфінали

1500 м, півфінали

3000 м з/п, фінал

10 000 м, церемонія нагородження

стрибок у висоту, кваліфікація

стрибок у довжину, церемонія нагородження

метання молота, фінал

Жінки:

100 м, церемонія нагородження

400 м, фінал і церемонія нагородження

400 м з/б

потрійний стрибок, фінал і церемонія нагородження

марафон, церемонія нагородження

Водное поло

 

21:00 - 23:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Женщины, четвертьфиналы

Настольный теннис

 

21:00 - 00:00

ExCeL

Командное первенство, женщины, полуфинал

Хоккей на траве

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre

Предварительный турнир, мужчины

Прыжки в воду

 

21:00 - 22:30

Olympic Park - Aquatics Centre 

Трамплин 3 м, женщины, финал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena  

Предварительный турнир, женщины

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Предварительный турнир, женщины

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court  

Предварительный турнир, женщины

Бокс

 

22:30 - 00:30

ExCeL

56 кг, 91 кг, мужчины, 1/4

Пляжный волейбол

 

00:00 - 01:50

Horse Guards Parade

Женщины, четвертьфиналы

 

 

 

 

 

  6 августа, понедельник

Расписание других дней

Хоккей на траве

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre

Предварительный турнир, женщины

Стрельба

 

 

11:00 - 19:30

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass  

Малокалиберная винтовка, 50 м, из трех положений, мужчины, квалификация

Трап, мужчины, квалификация, финал

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Предварительный турнир, мужчины

Стрельба

 

 

11:00 - 19:30

The Royal Artillery Barracks - Finals Hall & Ground Pass  

Малокалиберная винтовка, 50 м, из трех положений, мужчины, квалификация, финал

Трап, мужчины, квалификация, финал

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court  

Предварительный турнир, мужчины

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park – Handball Arena 

Предварительный турнир, мужчины

Гребля на байдарках и каноэ (спринт)

 

 

11:30 - 13:50

Eton Dorney, Buckinghamshire  

Каноэ-одиночка, мужчины

1000 м, предварительные соревнования, полуфиналы

Байдарка одиночка, мужчины, 1000 м, предварительные соревнования, полуфиналы

Какоэ-двойка, мужчины,

1000 м, предварительные соревнования, полуфиналы

Байдарка-четверка, женщины, 500 м, предварительные соревнования, полуфиналы

Водное поло

 

12:00 - 14:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Предварительный турнир, мужчины

Настольный теннис

 

12:00 - 15:00

ExCeL  

Командное первенство, женщины, полуфинал

Легкая атлетика

 

 

12:00 - 14:20

Olympic Park - Olympic Stadium

Мужчины:

800 м

метание диска, квалификация

Женщины:

100 м с/б

1500 м

Толкание ядра, квалификация

Парусный спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset  

«49-й», мужчины, финал

«470», мужчины, финал

«Лазер», мужчины, финал

«470», женщины, финал

«Laser Radial», женщины, финал

Борьба греко-римская
 

 

15:00 - 17:45

ExCeL 

60 кг, 84 кг, 120 кг, квалификация, 1/8 финала, ?, полуфиналы

Бокс

 

15:30 - 18:30

ExCeL

51 кг, 60 кг, 75 кг, женщины, четвертьфиналы

Хоккей на траве

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre 

Предварительный турнир, женщины

Гимнастика спортивная

 

 

16:00 - 18:20

North Greenwich Arena

Мужчины:

кольца, финал

опорный прыжок, финал

Женщины:

брусья, финал

Конный спорт

 

 

16:00 - 19:30

Greenwich Park

 

Equestrian – Jumping      Team Jumping: round 2, victory ceremony

Преодоление препятствий, командное первенство, финал

Водное поло

 

16:10 - 18:50

Polo   Olympic Park - Water Polo Arena

Предварительный турнир, мужчины

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Предварительный турнир, мужчины

Настольный теннис

 

16:30 - 19:30

ExCeL 

Командное первенство, мужчины, полуфинал

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Предварительный турнир, мужчины

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court  

Предварительный турнир, мужчины

Синхронное плавание

 

17:00 - 19:10

Olympic Park - Aquatics Centre 

Дуэты, произвольная программа

Тяжелая атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

105 кг, мужчины, группа «В»

Велоспорт (трек)

 

 

18:00 - 20:55

Olympic Park – Velodrome 

 

Мужчины:

спринт, полуфиналы, финалы

Женщины:

Омниум

Квалификация

спринт, четвертьфиналы, заезды за 5-8-е место

Футбол

 

19:00 - 21:00

Wembley Stadium 

Женщины, полуфинал

Борьба греко -римская

 

 

19:45 - 22:15

ExCeL 

60 кг, 84 кг, 120 кг

Схватки утешительные,

 за 3-е место, финал

Пляжный волейбол

 

20:00 - 21:50

Horse Guards Parade 

Мужчины, четвертьфиналы

Водное поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena  

Предварительный турнир, мужчины

Легкая атлетика








 

 

20:50 - 23:40

Olympic Park - Olympic Stadium

Мужчины:

100 м, церемония награждения

400 м, финал

400 м с/б, финал и церемония награждения

метание молота, церемония награждения

Женщины:

200 м

400 м с/б, полуфиналы

3000 м с/п, финал

прыжок с шестом, финал

толкание ядра, финал и церемония награждения

Тяжелая атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCe

105 кг, мужчины, группа «А», финал

Настольный теннис

 

21:00 - 00:00

ExCeL

Командное первенство, мужчины, полуфинал

Хоккей на траве

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre 

Предварительный турнир, женщины

Прыжки в воду
 

 

21:00 - 00:30

Olympic Park - Aquatics Centre

Трамплин, 3 м, мужчины, предварительные соревнования

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Предварительный турнир, мужчины

Футбол

 

21:45 - 23:45

Old Trafford, Manchester 

Женщины, полуфинал

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Предварительный турнир, мужчины

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court 

Предварительный турнир, мужчины

Бокс

 

22:30 - 01:30

ExCeL 

60 кг, 75 кг, +91 кг, мужчины, четвертьфиналы

Пляжный волейбол

 

00:00 - 01:50

Horse Guards Parade 

Мужчины, четвертьфиналы

 

 

 

 

 

  7 августа, вторник

Расписание других дней

Хоккей на траве

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre 

Предварительный турнир, мужчины

Гребля на байдарках и каноэ (спринт)

 

 

11:30 - 13:30

Eton Dorney, Buckinghamshire

Каноэ-двойка, мужчины

1000 м, предварительные соревнования, полуфиналы

Байдарка-четверка, мужчины, 1000 м, предварительные соревнования, полуфиналы

Байдарка-одиночка, женщины,

500 м, предварительные соревнования, полуфиналы

Байдарка-двойка, женщины, 500 м, предварительные соревнования, полуфиналы

Гандбол

 

12:00 - 14:00

Olympic Park - Handball Arena

Женщины, четвертьфинал

Конный спорт
 

 

12:00 - 18:15

Greenwich Park 

Выездка, командное первенство, финал

Прыжки в воду
 

 

12:00 - 13:50

Olympic Park - Aquatics Centre

Трамплин, 3 м, мужчины, полуфинал

Велоспорт (трек)

 

 

12:00 - 13:30

Olympic Park – Velodrome 

Men's Keirin: round 1 & repechages
Women's Omnium: 3km individual pursuit

Мужчины:

Кейрин, 1-й круг, утешительные заезды

Женщины:

Омниум, 3 км

Легкая атлетика

 

 

12:00 - 14:35

Olympic Park - Olympic Stadium

Мужчины:

110 м с/б

200 м

тройной прыжок, квалификация

Женщины:

5000 м

метание копья, квалификация

Настольный теннис

 

13:00 - 16:00

ExCeL

Командное первенство, женщины, матч за 3-е место

Триатлон

 

13:30 - 16:00

Hyde Park 

 

Мужчины

Парусный спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

«470», мужчины, финал

 RS:X, мужчины, финал

«470», женщины, финал

«Эллиотт 6 м», женщины, финал

 RS:X, женщины, финал

Борьба греко-римская

 

15:00 - 17:45

ExCeL

66 кг, 96 кг, квалификация, 1/8, четвертьфиналы, полуфиналы

Волейбол

 

15:00 - 18:30

Earls Court 

Женщины, четвертьфиналы

Гандбол

 

15:30 - 17:30

Olympic Park - Handball Arena 

Женщины, четвертьфинал

Хоккей на траве

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Предварительный турнир, мужчины

Баскетбол

 

16:00 - 20:00

Olympic Park - Basketball Arena

Женщины, четвертьфиналы

Гимнастика спортивная
 

 

16:00 - 19:05

North Greenwich Arena 

Мужчины:

перекладина, финал

брусья, финал

Женщины:

бревно, финал

вольные упражнения, финал

Водное поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena   

Женщины, полуфинал, матч за 5-8-е места

Синхронное плавание

 

17:00 - 18:30

Olympic Park - Aquatics Centre

Дуэты, финал

Тяжелая атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

+105 кг, мужчины, группа «В»

Настольный теннис

 

17:30 - 20:30

ExCeL

Командное первенство, женщины, финал

Велоспорт (трек)

 

 

18:00 - 20:30

Olympic Park – Velodrome

 

Мужчины:

Кейрин, 2-й круг, финалы

Женщины:

Омниум, финал

спринт, полуфиналы, финалы

Гандбол

 

19:00 - 21:00

Olympic Park - Handball Arena 

Женщины, четвертьфинал

Футбол

 

19:00 - 21:00

Wembley Stadium  

Мужчины, полуфинал

Пляжный волейбол

 

19:00 - 20:50

Horse Guards Parade

Мужчины, женщины, полуфинал

Борьба греко-римская

 

19:45 - 22:15

ExCel

66 кг, 96 кг

Схватки утешительные, за 3-е место, финал

Водное поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena  

Женщины, полуфинал, матч за 5-8-е места

Легкая атлетика









 

 

20:50 - 23:20

Olympic Park - Olympic Stadium   

Мужчины:

400 м, церемония награждения

800 м, полуфиналы

1500 м, финал

прыжок в высоту, финал

метание диска, финал

Женщины:

100 м с/б, полуфиналы, финал

200 м, полуфиналы

3000 м с/п, церемония награждения

прыжок в длину, квалификация

прыжок с шестом, церемония награждения

Тяжелая атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCeL

+105 кг, мужчины, группа «А», финал

Волейбол

 

21:00 - 00:30

Earls Court 

Женщины, четвертьфиналы

Хоккей на траве

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre

Предварительный турнир, мужчины

Прыжки в воду

 

21:00 - 23:00

Olympic Park - Aquatics Centre

Трамплин, 3 м, мужчины, финал

Футбол

 

21:45 - 23:45

Old Trafford, Manchester  

Мужчины, полуфинал

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Женщины, четвертьфиналы

Гандбол

 

22:30 - 00:30

Olympic Park - Handball Arena

Женщины, четвертьфинал

Бокс

 

22:30 - 00:30

ExCeL

52 кг, 69 кг, мужчины, ?

Пляжный волейбол

 

23:00 - 01:50

Horse Guards Parade 

Мужчины, женщины, полуфиналы

 

 

 

 

 

  8 августа, среда

Расписание других дней

Хоккей на траве

 

10:30 - 15:30

Olympic Park - Hockey Centre

Женщины, матчи за 7-8-е и 9-10-е места

Тхэквондо
 

 

11:00 - 15:00

ExCeL

58 кг, мужчины, предварительные схватки

49 кг, женщины, предварительные схватки

Гребля на байдарках и каноэ (спринт)

 

 

11:30 - 13:15

Eton Dorney, Buckinghamshire

Каноэ-одиночка, мужчины

1000 м, финал

Байдарка-одиночка, мужчины, 1000 м, финал

Байдарка-двойка, мужчины,

1000 м, финал

Байдарка-четверка, женщины, 500 м, финал

Легкая атлетика

 

 

12:00 - 15:40

Olympic Park - Olympic Stadium 

Мужчины:

5000 м

прыжок с шестом, квалификация

десятиборье –100 м, прыжок в длину, толкание ядра

Женщины:

800 м

метание молота, квалификация

Настольный теннис

 

13:00 - 16:00

ExCeL

Командное первенство, мужчины, матч за 3-е место

Гандбол

 

13:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Мужчины, четвертьфинал

Парусный спорт
 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset  

«49-й», мужчины, финал

«Эллиотт 6 м», женщины

Конный спорт
 

 

14:00 - 18:35

Greenwich Park 

Преодоление препятствий, личное первенство, финал

Борьба вольная
 

 

15:00 - 17:45

ExCeL

48 кг, 63 кг, женщины, квалификация,  1/8, четвертьфиналы, полуфиналы

Бокс

 

15:30 - 17:00

ExCeL

51 кг, 60 кг, 75 кг, женщины, полуфиналы

Баскетбол

 

16:00 - 20:00

North Greenwich Arena  

Мужчины, четвертьфиналы

Волейбол

 

16:00 - 19:30

Earls Court  

Мужчины, четвертьфиналы

Водное поло

 

16:30 - 19:10

Olympic Park - Water Polo Arena  

Мужчины, четвертьфиналы

Гандбол

 

16:30 - 18:30

Olympic Park - Basketball Arena 

Мужчины, четвертьфинал

Тхэквондо
 

 

17:00 - 20:00

ExCeL

58 кг, мужчины, четвертьфиналы, полуфиналы

49 кг, женщины, четвертьфиналы, полуфиналы

Велоспорт (BMX)

 

17:00 - 18:30

Olympic Park - BMX Track 

Предварительные заезды, мужчины, женщины,

Настольный теннис

 

17:30 - 20:30

ExCeL

Командное первенство, мужчины, финал

Хоккей на траве

 

17:30 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre  

Женщины, полуфинал

Борьба вольная
 

 

19:45 - 22:15

ExCeL 

48 кг, 63 кг, женщины, схватки утешительные, за 3-е место, финал

Гандбол

 

20:00 - 22:00

Olympic Park - Basketball Arena 

Мужчины, четвертьфинал

Легкая атлетика








 

 

20:00 - 23:55

Olympic Park - Olympic Stadium

Мужчины:

110 м с/б, полуфиналы, финал

200 м, полуфиналы

1500 м, церемония награждения

прыжок в высоту, церемония награждения

метание диска, церемония награждения

метание копья, квалификация

десятиборье – прыжок в высоту, 400 м

Женщины:

100 м с/б, церемония награждения

200 м, финал

400 м с/б, финал и церемония награждения

1500 м, полуфиналы

прыжок в длину, финал

Водное поло

 

20:40 - 23:20

Olympic Park - Water Polo Arena

Мужчины, четвертьфиналы

Прыжки в воду
 

 

21:00 - 00:10

Olympic Park - Aquatics Centre 

Вышка, 10 м, женщины, предварительные соревнования

Пляжный волейбол

 

21:00 - 00:30

Horse Guards Parade 

Женщины, матч за 3-е место, финал

Волейбол

 

21:30 - 01:00

Earls Court  

Мужчины, четвертьфиналы

Тхэквондо

 

22:00 - 01:15

ExCeL

58 кг, мужчины, схватки утешительные, за 3-е место, финал

49 кг, женщины, схватки утешительные, за 3-е место, финал

Хоккей на траве

 

22:00 - 00:00

Olympic Park - Hockey Centre 

Женщины, полуфинал

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

North Greenwich Arena 

Мужчины, четвертьфиналы

Бокс

 

22:30 - 01:30

ExCeL

49 кг, 64 кг, 81 кг мужчины, 1/4

Гандбол

 

23:30 - 01:30

Olympic Park - Basketball Arena

Мужчины, четвертьфинал

 

 

 

 

 

  9 августа, четверг

Расписание других дней

Хоккей на траве
 

 

10:30 - 15:30

Olympic Park - Hockey Centre

Мужчины, матчи за 7-8-е и 9-10-е места

Тхэквондо
 

 

11:00 - 15:00

ExCeL

68 кг, мужчины, предварительные схватки

57 кг, женщины, предварительные схватки

Легкая атлетика

 

 

11:00 - 18:00

Olympic Park - Olympic Stadium   

Мужчины:

эстафета 4х100 м

десятиборье – 110 м с/б, метание диска, прыжок с шестом

Женщины:

прыжок в высоту, квалификация

Гребля на байдарках и каноэ (спринт)

 

 

11:30 - 13:15

Eton Dorney, Buckinghamshire  

Каноэ-двойка, мужчины

1000 м, финал

Байдарка-четверка, мужчины, 1000 м, финал

Байдарка-одиночка, женщины, 500 м, финал

Байдарка-двойка, женщины, 500 м, финал

Прыжки в воду

 

12:00 - 13:30

Olympic Park - Aquatics Centre 

Вышка, 10 м, женщины, полуфинал

Плавание (марафон)

 

14:00 - 17:00

Hyde Park 

10 км, женщины

Парусный спорт
 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset   

«470», мужчины, финал

«Эллиотт 6 м», женщины

Гимнастика художественная

 

14:00 - 18:10

Wembley Arena  

Групповые и личные соревнования, квалификация

Конный спорт

 

14:30 - 18:30

Greenwich Park 

Выездка, Гран-при, финал

Борьба вольная
 

 

15:00 - 17:45

ExCeL 

55 кг, 72 кг, женщины, квалификация,  1/8, четвертьфиналы, полуфиналы

Футбол

 

15:00 - 17:00

City of Coventry Stadium, Coventry 

Женщины, матч за 3-е место

Водное поло

 

16:30 - 19:10

Olympic Park - Water Polo Arena  

Женщины, матчи за 5-6-е, 7-8-е места

Волейбол

 

17:00 - 18:30

Earls Court 

Женщины, полуфинал

Тхэквондо
 

 

17:00 - 20:00

ExCeL

68 кг, мужчины, четвертьфиналы, полуфиналы

57 кг, женщины, четвертьфиналы, полуфиналы

Синхронное плавание

 

17:00 - 17:45

Olympic Park - Aquatics Centre 

Группы, техническая программа

Велоспорт (BMX)

 

17:00 - 19:00

Olympic Park - BMX Track 

Мужчины, четвертьфинал

Хоккей на траве

 

17:30 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre  

Мужчины, полуфинал

Бокс

 

18:30 - 20:00

ExCeL

51 кг, 60 кг, 75 кг, женщины, финал

Баскетбол

 

19:00 - 21:00

North Greenwich Arena 

Женщины, полуфинал

Гандбол

 

19:00 - 21:00

Olympic Park - Basketball Arena

Женщины, полуфинал

Борьба вольная
 

 

19:45 - 22:15

ExCeL 

55 кг, 72 кг, женщины, схватки утешительные, за 3-е место, финал

Легкая атлетика






 

 

20:30 - 00:10

Olympic Park - Olympic Stadium

Мужчины:

110 м с/б,  церемония награждения

200 м, финал и церемония награждения

800 м, финал и церемония награждения

тройной прыжок, финал и церемония награждения

десятиборье – метание копья, 1500 м

Женщины:

200 м, церемония награждения

800 м, полуфиналы

эстафета 4х100 м

прыжок в длину, церемония награждения

метание копья, финал

Водное поло

 

20:40 - 23:50

Olympic Park - Water Polo Arena 

Женщины, матч за 3-е место, финал

Прыжки в воду

 

21:00 - 22:30

Olympic Park - Aquatics Centre  

Вышка, 10 м, женщины, финал

Пляжный волейбол

 

21:00 - 00:30

Horse Guards Parade 

Мужчины, матч за 3-е место, финал

Волейбол

 

21:30 - 23:00

Earls Court  

Женщины, полуфинал

Футбол

 

2145 - 00:15

Wembley Stadium 

Женщины, финал

Тхэквондо

 

 

22:00 - 01:15

ExCeL

68 кг, мужчины, схватки утешительные, за 3-е место, финал

57 кг, женщины, схватки утешительные, за 3-е место, финал

Хоккей на траве

 

22:00 - 00:00

Olympic Park - Hockey Centre 

Мужчины, полуфинал

Гандбол

 

22:30 - 00:30

Olympic Park - Basketball Arena

Женщины, полуфинал

Баскетбол

 

23:00 - 01:00

North Greenwich Arena 

Женщины, полуфинал

 

 

 

 

 

  10 августа, пятница

Расписание других дней

Хоккей на траве

 

10:30 - 15:30

Olympic Park - Hockey Centre

Женщины, матчи за 5-6, 11-12 места

Тхэквондо
 

 

11:00 - 15:00

ExCeL

80 кг, мужчины, предварительные схватки

67 кг, женщины, предварительные схватки

Гребля на байдарках и каноэ (спринт)

 

 

11:30 - 13:55

Eton Dorney, Buckinghamshire   

Каноэ-одиночка, мужчины

200 м, предварительные соревнования, полуфиналы

Байдарка-одиночка мужчины, 200 м, предварительные соревнования, полуфиналы

Байдарка-двойка, мужчины, 200 м, предварительные соревнования, полуфиналы

Байдарка-одиночка, женщины, 200 м, предварительные соревнования, полуфиналы

Плавание (марафон)

 

14:00 - 17:00

Hyde Park   

10 км, мужчины

Парусный спорт
 

 

14:00 - 20:00
 

Weymouth and Portland, Dorset 

«470», женщины, финал

«Эллиотт 6 м», женщины

Гимнастика художественная

 

14:00 - 18:10

Wembley Arena 

Групповые и личные соревнования, квалификация

Борьба вольная
 

 

15:00 - 17:45

ExCeL

55 кг, 74 кг, мужчины, квалификация,  1/8, четвертьфиналы, полуфиналы

Бокс
 

 

15:30 - 18:00

ExCeL

49 кг, 56 кг, 64 кг, 75 кг, 91 кг, мужчины, полуфиналы

Водное поло

 

16:20 - 19:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Мужчины, полуфинал, матч за 5-8-е места

Волейбол

 

17:00 - 18:30

Earls Court  

Мужчины, полуфинал

Тхэквондо
 

 

17:00 - 20:00

ExCeL

80 кг, мужчины, четвертьфиналы, полуфиналы

67 кг, женщины, четвертьфиналы, полуфиналы

Синхронное плавание

 

17:00 - 18:30

Olympic Park - Aquatics Centre

Группы, произвольная программа, финал

Велоспорт (BMX)

 

17:00 - 19:20

Olympic Park - BMX Track 

Мужчины, женщины, полуфиналы, финалы

Хоккей на траве

 

17:30 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre 

Женщины, матч за 3-е место

Баскетбол

 

19:00 - 21:00

North Greenwich Arena

Мужчины, полуфинал

Гандбол

 

19:00 - 21:00

Olympic Park - Basketball Arena 

Мужчины, полуфинал

Борьба вольная

 

 

19:45 - 22:15

ExCeL 

55 кг, 74 кг, мужчины, схватки утешительные, за 3-е место, финал

Водное поло

 

20:30 - 23:10

Olympic Park - Water Polo Arena

Мужчины, полуфинал, матч за 5-8-е места

Прыжки в воду
 

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Aquatics Centre

Вышка, 10 м, мужчины, предварительные соревнования

Легкая атлетика






 

 

21:00 - 23:40

Olympic Park - Olympic Stadium

Мужчины:

эстафета 4х100 м

эстафета 4х400 м, финал

прыжок с шестом, финал

десятиборье, церемония награждения

Женщины:

1500 м, финал

5000 м, финал и церемония награждения

эстафета 4х100 м, финал и церемония награждения

эстафета 4х400 м

метание молота, финал и церемония награждения

метание копья, церемония награждения

Волейбол

 

21:30 - 23:00

Earls Court

Мужчины, полуфинал

Футбол

 

21:45 - 23:45

Millennium Stadium, Cardiff 

Мужчины, матч за 3-е место

Тхэквондо

 

 

22:00 - 01:15

ExCeL

80 кг, мужчины, схватки утешительные, за 3-е место, финал

67 кг, женщины, схватки утешительные, за 3-е место, финал

Хоккей на траве

 

22:00 - 00:30

Olympic Park - Hockey Centre  

Женщины, финал

Гандбол

 

22:30 - 00:30

Olympic Park - Basketball Arena  

Мужчины, полуфинал

Бокс

 

22:30 - 01:00

ExCeL

52 кг, 60 кг, 69 кг, 81, +91 кг, мужчины, полуфиналы

Баскетбол

 

23:00 - 01:00

North Greenwich Arena

Мужчины, полуфинал

 

 

 

 

 

  11 августа, суббота

Расписание других дней

Хоккей на траве

 

10:30 - 15:30

Olympic Park - Hockey Centre 

Мужчины, матчи за 5-6-е, 11-12-е места

Тхэквондо
 

 

11:00 - 15:00

ExCeL

+80 кг, мужчины, предварительные схватки

+67 кг, женщины, предварительные схватки

Современное пятиборье

 

 

11:00 - 21:10

Olympic Park - Handball Arena, Olympic Park - Aquatics Centre, Greenwich Park

Мужчины:

фехтование, плавание, верховая езда, стрельба, кросс

Церемония награждения

Легкая атлетика
 

 

11:00 - 15:20

The Mall   

Мужчины:

ходьба на 50 км

Гребля на байдарках и каноэ (спринт)

 

 

11:30 - 13:20

Eton Dorney, Buckinghamshire 

Каноэ-одиночка, мужчины, 200 м, финал

Байдарка-одиночка мужчины, 200 м, финал

Байдарка-двойка, мужчины, 200 м, финал

Байдарка-одиночка, женщины,

200 м, финал

Прыжки в воду

 

12:00 - 13:50

Olympic Park - Aquatics Centre 

Вышка, 10 м, мужчины, полуфинал

Волейбол

 

13:30 - 15:00

Earls Court  

Женщины, матч за 3-е место

Парусный спорт

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset 

«Эллиотт 6 м», женщины, финал

Велоспорт (маунтибайк)

 

14:30 - 16:30

Hadleigh Farm, Essex  

Женщины, кросс, финал

Борьба вольная
 

 

15:00 - 17:45

ExCeL

60 кг, 84 кг, 120 кг, мужчины, квалификация,  1/8, четвертьфиналы, полуфиналы

Гимнастика художественная

 

15:30 - 18:05

Wembley Arena 

Личные соревнования, финал

Тхэквондо
 

 

17:00 - 20:00

ExCeL

+80 кг, мужчины, четвертьфиналы, полуфиналы

+67 кг, женщины, четвертьфиналы, полуфиналы

Футбол

 

17:00 - 19:30

Wembley Stadium  

Мужчины, финал

Современное пятиборье

 

 

17:10 - 21:10

Greenwich Park  

Мужчины:

верховая езда, стрельба, кросс

Церемония награждения

Хоккей на траве

 

17:30 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre 

Мужчины, матч за 3-е место

Баскетбол

 

19:00 - 21:00

North Greenwich Arena 

Женщины, матч за 3-е место

Гандбол

 

19:00 - 21:00

Olympic Park - Basketball Arena  

Женщины, матч за 3-е место

Легкая атлетика
 

 

19:00 - 20:45

The Mall  

Женщины:

ходьба на 20 км

Борьба вольная
 

 

19:45 - 22:15

ExCeL

60 кг, 84 кг, 120 кг, мужчины,

схватки утешительные, за 3-е место, финал

Волейбол

 

20:30 - 22:40

Earls Court  

Женщины, финал

Легкая атлетика







 

 

20:45 - 23:30

Olympic Park - Olympic Stadium

Мужчины:

5000 м, финал и церемония награждения

эстафета 4х100 м, финал и церемония награждения

эстафета 4х400 м, церемония награждения

прыжок с шестом, церемония награждения

метание копья, финал и церемония награждения

ходьба на 50 км, церемония награждения

Женщины:

800 м, финал и церемония награждения

эстафета 4х400 м, финал и церемония награждения

прыжок  высоту, финал и церемония награждения

метание молота, церемония награждения

ходьба на 20 км, церемония награждения

 

Тхэквондо

 

 

22:00 - 01:15

ExCeL

+80 кг, мужчины, схватки утешительные, за 3-е место, финал

+67 кг, женщины, схватки утешительные, за 3-е место, финал

Хоккей на траве

 

22:00 - 00:30

Olympic Park - Hockey Centre

Мужчины, финал

Гандбол

 

22:30 - 01:00

Olympic Park - Basketball Arena  

Женщины, финал

Прыжки в воду

 

22:30 - 00:10

Olympic Park - Aquatics Centre  

Вышка, 10 м, мужчины, финал

Бокс

 

22:30 - 01:00

ExCeL

49 кг, 56 кг, 64 кг, 75 кг, 91 кг, мужчины, финал

Баскетбол

 

23:00 - 01:30

North Greenwich Arena 

Женщины, финал

 

 

 

 

 

  12 августа, воскресенье

Расписание других дней

Современное пятиборье

 

 

10:00 - 20:00

Olympic Park - Handball Arena, Olympic Park - Aquatics Centre, Greenwich Park

Женщины:

фехтование, плавание, верховая езда, стрельба, кросс

Церемония награждения

Борьба вольная
 

 

10:30 - 13:15

ExCeL

66 кг, 96 кг, мужчины, квалификация,  1/8, четвертьфиналы, полуфиналы

Волейбол

 

11:30 - 13:00

Earls Court 

Мужчины, матч за 3-е место

Водное поло

 

12:20 - 15:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Мужчины, матчи за 5-6-е, 7-8-е места

Баскетбол

 

13:00 - 15:00

North Greenwich Arena 

Мужчины, матч за 3-е место

Гандбол

 

13:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Мужчины, матч за 3-е место

Легкая атлетика
 

 

13:00 - 15:40

The Mall 

Мужчины:

марафон

Борьба вольная
 

 

14:45 - 17:15

ExCeL

66 кг, 96 кг, мужчины,

схватки утешительные, за 3-е место, финал

Волейбол

 

15:00 - 17:10

Earls Court  

Мужчины, финал

Гимнастика художественная

 

15:30 - 17:10

Wembley Arena 

Групповые соревнования, финал

Велоспорт (маунтинбайк)

 

15:30 - 17:30

Hadleigh Farm, Essex

Мужчины, кросс, финал

Бокс

 

15:30 - 18:00

ExCeL

52 кг, 60 кг, 69 кг, 81 кг, +91 кг, мужчины, финал

Современное пятиборье

 

 

16:00 - 20:00

Greenwich Park 

Женщины:

верховая езда, стрельба, кросс

Церемония награждения

Водное поло

 

16:30 - 19:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Мужчины, матч за 3-е место, финал

Баскетбол

 

17:00 - 19:30

North Greenwich Arena 

Мужчины, финал

Гандбол

 

17:00 - 19:30

Olympic Park - Basketball Arena

Мужчины, финал

Церемония закрытия Игр

Первый

21:30 - 00:30

Olympic Park - Olympic Stadium

 

 

Cобытия Олимпиады-2012 упорядочены в хронологическом порядке: с утра до вечера. В таблице указано время по Киеву. 

Июль27  28  29  30  31
Август1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12

Для поиска по конкретному виду спорта в расписании Летних Олимпийских игр-2012 нажмите Ctrl+F и введите название нужного вида спорта.

По материалам: op-tours.ru
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Корреспондент.net в соцмережах