RU
Головна
 

Розклад Олімпіади-2012 в Лондоні

27 липня 2012, 19:06
0
34
Розклад Олімпіади-2012 в Лондоні
Розклад Олімпійських ігор-2012

Пропонуємо Вашій увагу розклад літньої Олімпіади-2012 в Лондоні, яка відбудеться з 27 липня по 12 серпня.

Події Олімпіади-2012 впорядковані у порядку черговості: з ранку до вечора. У таблиці вказаний час за Києвом.

Для пошуку за конкретним видом спорту у розкладі Літніх Олімпійських ігор-2012 натисніть Ctrl+F і введіть назву потрібного виду спорту.


27 липня, пятниця   Канал       Час               Місце                             Категорія

Стрільба из лука

 

 

11:00 - 13:00

Lord's Cricket Ground

Чоловіки, попередні змагання

Стрільба из лука
 

 

15:00 - 17:00

Lord's Cricket Ground

Жінки, попередні змагання

Церемонія відкриття Ігор

Перший

23:00 - 01:00

Olympic Park - Olympic Stadium

 

 

 

 

 

 

 28 липня, субота


Стрільба

Перший

10:15 - 18:00

The Royal Artillery Barracks – Finals Hall & Ground Pass

Пневматичний пістолет, чоловіки, 10 м –  кваліфікація та фінал

Пневматичний пістолет, жінки, 10 м –  кваліфікація та фінал

Бадмінтон

 

10:30 - 13:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Баскетбол
 

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Настільный теніс

 

11:00 - 14.45

ExCel

Індивідуальна першість, чоловіки, 1-ше коло

Індивідуальна першість, жінки, 1-ше коло

Пляжний волейбол
 

 

11:00 - 14:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Стрільба из лука

Перший

11:00 - 14:20

Lord's Cricket Ground

Командні змагання, чоловіки – 1/8

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court

Попередні ігри, жінки

Веслування академічне
 

Перший

11:30 - 16:10

Eton Dorney, Buckinghamshire

Чоловіки:

двійка без рульового

легка вага, четвірка без рульового

вісімка

одиночка

двійка парна

четвірка парна

Жінки:

двійка без рульового

одиночка

четвірка парна

Дзюдо


 

Перший

11:30 - 14:30

ExCeL

60 кг, чоловіки – попередні сутички, четвертьфінали

48 кг, жінки – попередні сутички, четвертьфінали

Гандбол
 

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Плавання

 

Перший

12:00 - 15:00

Olympic Park - Aquatics Centre

100 м, брас, чоловіки, попередні запливи

400 м, вільний стиль, чоловіки, попередні запливи

400 м, комплексне плавання, чоловіки, попередні запливи

100 м, баттерфляй, жінки, попередні запливи

400 м, комплексне плавання, жінки, попередні запливи

Естафета 4х100 м, вільний стиль, жінки, попередні запливи 

Кінний спорт

 

12:00 - 18:15

Eventing Greenwich Park

Триборство, командна та особиста першість, виїздка

Велоспорт (шосе)

 

12:00 - 18:15

The Mall

Гонка с раздільним стартом, чоловіки, фінал

Фехтування
 

Перший

12:30 - 17:30

ExCeL

Рапіра, жінки, особиста першість, попередні бої, чвертьфінали

Гімнастика спортивна

Перший

13:00 - 15:10

North Greenwich Arena

Чоловіки, кваліфікація

Теніс
 

 

13:30 - 22:00

Wimbledon - Ground Pass

Одиночний розряд, чоловіки та жінки,

1-ше коло

Парний розряд, чоловіки та жінки,

1-ше коло

Футбол

 

14:00 - 18:45

City of Coventry Stadium, Coventry

Попередній турнір, жінки

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon – No. 1 Court

Одиночний розряд, чоловіки та жінки,

1-ше коло

Парний розряд, чоловіки та жінки,

1-ше коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon – Centre Court

Одиночний розряд, чоловіки та жінки,

1-ше коло

Парний розряд, чоловіки та жінки,

1-ше коло

Бадмінтон
 

 

14:30 - 19:00

Wembley Arena

Одиночний та парний разряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Бокс

Перший

15:30 - 18:30

ExCeL

56 кг, 75 кг, чоловіки

Попередні бої

Дзюдо

Перший

16:00 - 18:30

ExCeL

60 кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

48 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Настільный теніс
 

 

16:30 - 19:30

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки,

1-ше коло

Індивідуальна першість, жінки,

1-ше коло

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Футбол

 

16:30 - 21:15

Millennium Stadium, Cardiff

Попередній турнір, жінки

Пляжний волейбол

 

16:30 - 20:20

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Стрільба из лука
 

Перший

17:00 - 21:00

Lord's Cricket Ground

Командні змагання, чоловіки, чвертьфінали, півфінали, змагання за 3-тє місце, фінал

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

48 кг, жінки, группа "А", фінал

Гімнастика спортивна

Перший

17:30 - 19:40

North Greenwich Arena

Чоловіки, кваліфікація

Футбол

 

19:00 - 23:45

Hampden Park, Glasgow

Попередній турнір, жінки

Фехтування
 

Перший

20:00 - 22:30

ExCeL

Рапіра, жінки, особиста першість, півфінали, бій за 3-тє місце, фінал

Бадмінтон
 

 

20:30 - 01:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Настільний теніс
 

 

21:00 - 00:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки,

1-ше коло

Індивідуальна першість, жінки,

1-ше коло

Плавання

 

Перший

21:30 - 23:35

Olympic Park - Aquatics Centre

100 м, брас, чоловіки, півфінали

400 м, вільний стиль, чоловіки фінал

400 м, комплексне плавання, чоловіки, фінал

100 м, баттерфляй, жінки, півфінали

400 м, комплексне плавання, жінки, фінал

Естафета 4х100 м, вільний стиль, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Гімнастика спортивна

Перший

22:00 - 00:10

North Greenwich Arena

Чоловіки, кваліфікація

Пляжний волейбол

 

22:00 - 01:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Бокс

Перший

22:30 - 01:30

ExCeL

56 кг, 75 кг, чоловіки

Попередні бої

 

 

 

 

 

29 липня, неділя


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Бадмінтон
 

 

10:30 - 13:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки,

змішаний розряд – попередній турнір

Настільний теніс
 

 

11:00 - 14:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки та жінки, 2-ге коло

Стрільба

 

  Перший

11:00 - 19:30

The Royal Artillery Barracks – Finals Hall & Ground Pass

Пневматичний пістолет, жінки, 10 м –  кваліфікація, фінал

Скіт, жінки –  кваліфікація та фінал

Пляжний волейбол

 

11:00 - 14:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Стрільба з лука

Перший

11:00 - 14:20

Lord's Cricket Ground

Командні змагання, жінки, 1/8

Стрільба
 

Перший

11:00 - 19:30

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass

Пневматичний пістолет, жінки, 10 м –  кваліфікація

Скіт, жінки –  кваліфікація та фінал

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Веслування академічне 

 

 

11:30 - 13:50

Eton Dorney, Buckinghamshire

 

Чоловіки:

легка вага, четвірка без рульового, втішні заїзди

одиночка, втішні заїзди

двійка парна, втішні заїзди 

легка вага, двійка парна

Жінки:

вісімка

одиночка, втішні заїзди

легка вага, двійка парна

Дзюдо

 

 

11:30 - 14:30

ExCeL

66 кг, чоловіки, попередні сутички та чвертьфінали

52 кг, жінки, попередні сутички та чвертьфінали

Гандбол
 

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Гімнастика спортивна

 

11:30 - 14:45

North Greenwich Arena

Жінки, кваліфікація

Важка атлетика
 

 

12:00 - 16:00

ExCeL

56 кг, чоловіки, група "В"

53 кг, жінки, група "В"

 

Водне поло
 

 

12:00 - 14:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Плавання

 

  Перший

12:00 - 14:50

Olympic Park - Aquatics Centre

100 м, на спині, чоловіки, попередні запливи

200 м, вільний стиль, чоловіки, ппопередні запливи

Естафета 4х100 м, вільний стиль, чоловіки, попередні запливи

100 м, на спині, жінки, попередні запливи

100 м, брас, жінки, попередні запливи

400 м, вільний стиль, жінки, попередні запливи

Кінний спорт

 

12:00 - 18:15

Eventing Greenwich Park

Триборство, командна та особиста першість, виїздка

Фехтування
 

Перший

12:30 - 16:00

ExCeL

Шабля, чоловіки, особиста першість, попередні бої та чвертьфінали

Теніс
 

 

13:30 - 22:00

Wimbledon - Ground Pass

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 1-ше коло

Парний розряд чоловіки та жінки, 1-ше коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - No.1 Court

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 1-ше коло

Парний розряд чоловіки та жінки, 1-ше коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - Centre Court 

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 1-ше коло

Парний розряд чоловіки та жінки, 1-ше коло

Вітрильний спорт
 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

Фінн,  Звьоздний чоловіки

Еліот6 м", жінки

Футбол

 

14:00 - 18:45

Old Trafford, Manchester

Попередній турнір, чоловіки

Велоспорт (шосе)

 

14:00 - 18:15

The Mall

Гонка з раздільним стартом, жінки, фінал

Бадмінтон

 

14:30 - 19:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряд, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Настільний теніс

 

15:30 - 18:30

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки, 2-ге коло

Веслувальний слалом
 

 

15:30 - 19:40

Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire

Каное-одиночка, чоловіки

Байдарка-одиночка, чоловіки

Бокс

Перший

15:30 - 18:30

ExCeL

60 кг, 69 кг, чоловіки

Попередні бої

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Дзюдо

 

 

16:00 - 18:30

ExCeL

66 кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

52 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 Футбол

16:30 - 21:15

City of Coventry Stadium, Coventry

Попередній турнір, чоловіки

Пляжний волейбол

 

16:30 - 20:20

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Гімнастика спортивна

 

16:45 - 20:00

North Greenwich Arena

Жінки, кваліфікація

Стрибки у воду

 

Перший

17:00 - 18:10

Olympic Park - Aquatics Centre

Синхронні стрибки,

трамплін 3 м, жінки, фінал

Стрільба з лука
 

 

17:00 - 21:00

Lord's Cricket Ground

Командні змагання, жінки, ?, півфінал, змагання за 3-тє місце, фінал

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

53 кг, жінки, группа "А", фінал

Футбол

 Футбол

19:00 - 23:45

Wembley Stadium

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

Футбол +

19:00 - 23:45

St James' Park, Newcastle

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс

 

20:00 - 00:00

ExCeL

Індивідуальна першість, жінки, 3-тє коло

Фехтування
 

Перший

20:00 - 21:50

ExCeL

Шабля, чоловіки, особиста першість, півфінали, бій за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Бадмінтон
 

 

20:30 - 01:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки,

змішаний розряд – попередній турнір

Важка атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCeL

56 кг, чоловіки, группа "А", фінал

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Плавання

Перший

21:30 - 23:35

Olympic Park - Aquatics Centre

100 м, на спині, чоловіки, півфінали

200 м, вільний стиль, чоловіки півфінали

100 м, брасс, чоловіки, фінал

Естафета 4х100 м, вільний стиль, чоловіки, фінал

100 м, на спині, жінки, півфінали

100 м, брасс, жінки, півфінали

100 м, баттерфляй, жінки, фінал

400 м, вільний стиль, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Гімнастика спортивна

 

22:00 - 23:30

North Greenwich Arena

Жінки, кваліфікація

Пляжний волейбол

 

22:00 - 01:50

Horse Guards Parade Men's

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Бокс

  Перший

22:30 - 01:30

ExCeL

60 кг, 69 кг, чоловіки

Попередні бої

 

 

 

 

 

30 липня, понеділок


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Бадмінтон
 

 

10:30 - 13:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Стрільба

 

11:00 - 16:30

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass

Пневматична гвинтівка, чоловіки, 10 м, кваліфікація

Скіт, чоловіки, кваліфікація

Стрільба

 

Перший

11:00 - 16:30

The Royal Artillery Barracks – Finals Hall & Ground Pass

Пневматична гвинтівка, чоловіки, 10 м, кваліфікація, фінал

Скіт, чоловіки, кваліфікація

Пляжний волейбол

 

11:00 - 14:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Стрільба з лука
 

Перший

11:00 - 15:00

Lord's Cricket Ground

Особисті змагання, чоловіки, 1/32, 1/16

Особисті змагання, жінки, 1/32, 1/16

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Веслування академічне

 

Перший

11:30 - 13:10

Rowing Eton Dorney, Buckinghamshire

 

Чоловіки:

двійка розпашна без рульового, втішні заїзди

четвірка розпашна без рульового

вісімка, втішні заїзди

четвірка парна без рульового, втішна заїзди

Жінки:

двійка розпашна без рульового, втішні заїзди

двійка парна

четвірка парна без рульового, втішні заїзди

Дзюдо
 

 

11:30 - 14:30

ExCeL

73 кг, чоловіки, кваліфікація  та чвертьфінали

57 кг, жінки, кваліфікація та чвертьфінали

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Важка атлетика

 

12:00 - 16:00

ExCeL

62 кг, чоловіки, група "В",

58 кг, жінки, група "В"

Настільний теніс

 

12:00 - 16:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки, 3-тє коло

Плавання
 

Перший

12:00 - 13:40

Olympic Park - Aquatics Centre

200 м, баттерфляй, чоловіки, попередні запливи

200 м, вільный стиль, жінки, попередні запливи

200 м, комплексне плавання, жінки, попередні запливи

Фехтування
 

 

12:30 - 17:30

ExCeL

Шпага, жінщины, особиста першість, попередні бої та півфінали

Теніс
 

 

13:30 - 22:00

Wimbledon - Ground Pass

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Парний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - No.1 Court  

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Парний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - Centre Court

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Парний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Вітрильний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

RS:X, чоловіки,  жінки

49-тий, чоловіки

Фінн, чоловіки

Лазер, чоловіки

Звьоздний, чоловіки

Элліотт 6 м, жінки

Лазер радіал, жінки

Кінний спорт
 

 

14:30 - 19:30

Greenwich Park

Триборство, командна та індивідуальна першість, крос

Бадмінтон
 

 

14:30 - 19:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Веслувальний слалом
 

 

15:30 - 19:30

Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire

Каное-двійка, чоловіки

Каное-одиночка, жінки

Бокс

Перший

15:30 - 18:00

ExCeL

52 кг, 81 кг, чоловіки

Попередні бої

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Дзюдо

 

 Перший

16:00 - 18:30

ExCeL

73  кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

57 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, жінки

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Пляжний волейбол
 

 

16:30 - 20:20

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Стрибки у воду
 

 

17:00 - 18:15

Olympic Park - Aquatics Centre

Синхронні стрибки,

вишка 10 м, чоловіки, фінал

Стрільба з лука
 

 

17:00 - 19:40

Lord's Cricket Ground

Особисті змагання, чоловіки, 1/32, 1/16

Особисті змагання, жінки, 1/32, 1/16

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

58 кг, жінки, группа "А", фінал

Настільний теніс

 

17:30 - 19:30

ExCeL

Індивідуальна першість, жінки, 4-те коло

Гімнастика спортивна

Перший

18:30 - 21:30

North Greenwich Arena

Чоловіки, командна першість, фінал

Фехтування
 

 

20:00 - 22:30

ExCeL

Шпага, жінки, особиста першість, півфінали, бій за 3-тє місце,  фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, жінки

Бадмінтон
 

 

20:30 - 01:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Важка атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCeL

62 кг, чоловіки, группа "А", фінал

Настільний теніс

 

21:00 - 23:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки, 4-те коло

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Плавання

 

Перший

21:30 - 23:15

Olympic Park - Aquatics Centre

200 м, баттерфляй, чоловіки, півфінали

100 м, на спині, чоловіки, фінал

200 м, вільний стиль, чоловіки, фінал

200 м, вільний стиль, жінки, півфінали

200 м, комплексне плавання, жінки, півфінали

100 м, на спині, жінки, фінал

100 м, брас, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Пляжний волейбол

 

22:00 - 01:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Бокс

Перший

22:30 - 01:00

ExCeL

52 кг, 81 кг, чоловіки

Попередні бої

 

 

 

 

 

31 липня, вівторок


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Бадмінтон
 

 

10:30 - 13:00
 

Wembley Arena

Одиночний та парний розряд, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Стрільба

 

11:00 - 17:15

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass

Скіт, чоловіки –  кваліфікація та фінал

Пляжний волейбол

 

11:00 - 14:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір,чоловіки та жінки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Стрільба из лука
 

 

11:00 - 15:00

Lord's Cricket Ground

Особисті змагання, чоловіки, 1/32, 1/16

Особисті змагання, жінки, 1/32, 1/16

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Веслування академічне

 

 

11:30 - 14:40

Eton Dorney, Buckinghamshire

Чоловіки:

четвірка розпашна без рульового, втішні заїзди

легка вага, четвірка розпашна без рульового, півфінали

одиночка, чвертьфінали

двійка парна, півфінали

легка вага, двійка парна, втішні заїзди

Жінки:

одиночка, чвертьфінали

двійка парна, втішні заїзди

легка вага, двійка парна, втішні заїзди

Дзюдо
 

 

11:30 - 14:30

ExCeL

81 кг, чоловіки, кваліфікація  та чвертьфінали

63 кг, жінки, кваліфікація та чвертьфінали

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Важка атлетика
 

 

12:00 - 16:00

ExCeL

69 кг, чоловіки, група "В",

63 кг, жінки, група "В"

Водне поло

 

12:00 - 14:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс
 

 

12:00 - 16:00

ExCeL

Індивідуальна першість, жінки, чвертьфінали

Плавання

 

 

12:00 - 14:15

Olympic Park - Aquatics Centre

100 м, вільний стиль, чоловіки, попередні запливи

200 м, брас, чоловіки, попередні запливи

Естафета 4х200 м, вільний стиль, чоловіки, попередні запливи

200 м, баттерфляй, жінки, попередні запливи

Фехтування
 

 

12:30 - 17:30

ExCeL

Рапіра, чоловіки, особиста першість, попередні бої, чвертьфінали

Кінний спорт

 

 

12:30 - 18:00

Greenwich Park

Триборство:

долання перешкод, особиста першість, фінал долання перешкод, командна першість, фінал

Теніс

 

 

13:30 - 22:00

Wimbledon - Ground Pass

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Парний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Теніс

 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - Centre Court

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Парний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - No.1 Court

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 2-ге коло

Парний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Вітрильний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

RS:X, чоловіки, жінки

49-тий, чоловіки

Фінн, чоловіки

Лазер, чоловіки

Звьоздный, чоловіки

Елліотт 6 м, жінки

Лазер радіал, жінки

Бадмінтон
 

 

14:30 - 19:00

Wembley Arena

Одиночний та парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Веслувальний слалом

 

15:30 - 17:50

Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire

Каное-одиночка, чоловіки, півфінали, фінал

Бокс

 

15:30 - 18:15

ExCeL

49 кг, 64 кг, чоловіки

Попередні бої

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Дзюдо

 

 

16:00 - 18:30

ExCeL

81 кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

63 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

16:30 - 21:15

St James' Park, Newcastle

Попередній турнір, жінки

Футбол

 

16:30 - 18:30

Millennium Stadium, Cardiff

Попередній турнір, жінки

Пляжний волейбол

 

16:30 - 20:20

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Предварительный турнир, мужчины

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Стрибки у воду
 

 

17:00 - 18:10

Olympic Park - Aquatics Centre

Синхронні стрибки,

вишка 10 м, жінки, фінал

Стрільба з лука
 

 

17:00 - 19:40

Lord's Cricket Ground

Особисті змагання, чоловіки, 1/32, 1/16

Особисті змагання, жінки, 1/32, 1/16

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

63 кг, жінки, група "А", фінал

Настільний теніс
 

 

18:00 - 20:00

ExCeL

Індивідуальна першість, жінки, півфінали

Гімнастика спортивна
 

 

18:30 - 20:40

North Greenwich Arena

Жінки, командна першість

Фінал

Футбол

 

19:15 - 21:15

Old Trafford, Manchester

Попередній турнір, жінки

Фехтування
 

 

20:00 - 22:30

ExCeL

Рапіра, чоловіки, лособиста першість, півфінали бій за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Бадмінтон
 

 

20:30 - 01:00

Wembley Arena

Одиночний і парний розряди, чоловіки та жінки, змішаний розряд – попередній турнір

Важка атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCeL

69 кг, чоловіки, група "А", фінал

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Плавання
 

 

21:30 - 23:20

Olympic Park - Aquatics Centre

100 м, вільний стиль, чоловіки, півфінали

200 м, брас, чоловіки, півфінали

200 м, баттерфляй, чоловіки, фінал

Естафета 4х200 м, вільний стиль, чоловіки, фінал

200 м, баттерфляй, жінки, півфінали

200 м, вільний стиль, жінки, фінал

200 м, комплексне плавання, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

21:45 - 23:45

City of Coventry Stadium, Coventry

Попередній турнір, жінки

Футбол

 

21:45 - 23:45

Wembley Stadium

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс
 

 

22:00 - 00:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки, чвертьфінали

Пляжний волейбол

 

22:00 - 01:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Бокс

 

22:30 - 01:15

ExCeL

49 кг, 64 кг, чоловіки

Попередні бої

 

 

 

 

 

 1 серпня, середа


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Стрільба
 

 

11:00 - 18:15

The Royal Artillery Barracks - Finals Hall & Ground Pass

Пістолет, 25 м, жінки, кваліфікація та фінал

Фехтування

 

 

11:00 - 17:40

ExCeL

Шпага, чоловіки, особиста першість, попередні бої, чвертьфінали

Шабля, жінки, особиста першість, попередні бої, чвертьфінали

Пляжний волейбол

 

11:00 - 14:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Бадмінтон

 

 

11:00 - 13:00

Wembley Arena

Одиночний розряд, чоловіки, 1/16

Одиночний розряд, жінки, 1/16

Змішаний розряд, чвертьфінали

Стрільба з лука
 

 

11:00 - 15:00

Lord's Cricket Ground

Особисті змагання, чоловіки, 1/32, 1/16

Особисті змагання, жінки, 1/32, 1/16

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Веслування академічне

 

 

11:30 - 14:50

Eton Dorney, Buckinghamshire

 

Чоловіки:

двійка без рульового, півфінали

вісімка, кваліфікація, фінал

одиночка, кваліфікація, півфінали

легка вага, двійка парна, кваліфікація

четвірка парна, півфінали

Жінки:

двійка без рульового, кваліфікація, фінал

четвірка парна, кваліфікація, фінал

Дзюдо
 

 

11:30 - 14:30

ExCeL

90 кг, чоловіки, кваліфікація та чвертьфінали

70 кг, жінки, кваліфікація та чвертьфінали

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Важка атлетика

 

12:00 - 16:00

ExCeL

77 кг, чоловіки, група "В"

69 кг, жінки, група "В"

Настільний теніс
 

 

12:00 - 14:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки, чвертьфінали

Плавання

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 15:05

Olympic Park - Aquatics Centre

200 м, на спині, чоловіки, попередні запливи

200 м, комплексне плавання, чоловіки, попередні запливи

100 м, вільний стиль, жінки, попередні запливи

200 м, брас, жінки, попередні запливи

Естафета 4х200 м, вільний стиль, жінки, попередні запливи

Велоспорт (шосе)

 

12:00 - 13:30

Hampton Court Palace

Індивідуальна групова гонка, жінки

Теніс
 

 

13:30 - 22:00

Wimbledon - Ground Pass

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 3-тє коло

Змішаний розряд, 1-ше коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - Centre Court

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 3-тє коло

Змішаний розряд, 1-ше коло

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - No.1 Court

Одиночний розряд чоловіки та жінки, 3-тє коло

Змішаний розряд, 1-ше коло

Вітрильний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

RS:X, чоловіки, жінки

49-тий, чоловіки

Лазер, чоловіки

Елліотт 6 м, жінки

Лазер радіал, жінки

Бадмінтон

 

 

14:30 - 17:30

Wembley Arena

Одиночний розряд, чоловіки, 1/16

Одиночний розряд, жінки, 1/16

Змішаний розряд, чвертьфінали

Велоспорт (шосе)

 

15:00 - 18:15

Hampton Court Palace

Індивідуальна групова гонка, чоловіки

Веслувальний слалом
 

 

15:30 - 18:05

Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire

Байдарка-одиночка, чоловіки

Півфінали, фінал

Бокс

 

15:30 - 18:30

ExCeL

56 кг, 91 кг, +91 кг, чоловіки

Попередні бої

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Дзюдо

 

 

16:00 - 18:30

ExCeL

90 кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

70 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, жінки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Настільний теніс
 

 

16:30 - 18:30

ExCeL

Одиночний розряд, жінки, матч за 3-тє місце, фінал

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Футбол

 

16:30 - 18:30

St James' Park, Newcastle

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

16:30 - 18:30

Hampden Park, Glasgow

Попередній турнір, чоловіки

Пляжний волейбол

 

16:30 - 20:20

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Стрибки у воду
 

 

17:00 - 18:15

Olympic Park - Aquatics Centre

Синхронні стрибки,

трамплін 3 м, чоловіки, фінал

Стрільба з лука
 

 

17:00 - 21:00

Lord's Cricket Ground 

Особисті змагання, чоловіки, 1/32, 1/16

Особисті змагання, жінки, 1/32, 1/16

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

69 кг, жінки, група "А", фінал

Гімнастика спортивна

 

18:30 - 21:35

Artistic North Greenwich Arena

Чоловіки, багатоборство, фінал

Футбол

 

19:00 - 21:00

Wembley Stadium

Предварительный турнир, мужчины

Футбол

 

19:00 - 23:45

Millennium Stadium, Cardiff

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

19:00 - 21:00

Old Trafford, Manchester

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

19:00 - 23:45

City of Coventry Stadium, Coventry

Попередній турнір, чоловіки

Бадмінтон

 

 

19:00 - 23:00

Wembley Arena

Одиночний розряд, чоловіки, 1/16

Одиночний розряд, жінки, 1/16

Парний розряд, жінки, чвертьфінали

Фехтування

 

 

19:30 - 23:20

ExCeL

Рапіра, чоловіки, особиста першість, півфінали бій за 3-тє місце, фінал

Шабля, жінки, особиста першість, півфінали бій за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, жінки

Важка атлетика

 

 

21:00 - 23:00

ExCeL

77 кг, чоловіки, група "А", фінал

Weightlifting Men's 77kg: group A, victory ceremony

Хокей на траве
 

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Плавання
 

 

21:30 - 23:35

Olympic Park - Aquatics Centre

200 м, на спині, чоловіки, півфінали

200 м, комплексне плавання, чоловіки, півфінали

100 м, вільний стиль, чоловіки, фінал

200 м, брас, чоловіки, фінал

100 м, вільний стиль, жінки, півфінали

200 м, брас, жінки, півфінали

200 м, баттерфляй, жінки, фінал

Естафета 4х200 м, вільний стиль, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Пляжний волейбол

 

22:00 - 01:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Бокс

 

22:30 - 01:30

ExCeL

56 кг, 91 кг, +91 кг, чоловіки

Попередні бої

 

 

 

 

 

2 серпня, четвер


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Стрільба

 

 

11:00 - 18:15

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass

Швидкострільний пістолет, 25 м, чоловіки, кваліфікація

Дубль трап, чоловіки, кваліфікація та фінал

Фехтування
 

 

11:00 - 18:30

ExCeL

Рапіра, командна першість, жінки, 1/16, чвертьфінали, бої за 5-8-ме місця, півфінали

Пляжний волейбол

 

11:00 - 14:50

Horse Guards Parade

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Бадмінтон

 

11:00 - 13:00

Wembley Arena

Парний розряд, чоловіки, чвертьфінали

Стрільба з лука

 

11:00 - 12:45

Lord's Cricket Ground

Особисті змагання, жінки, 1/8

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court

Попередній турнір, чоловіки

Веслування академічне

 

 

11:30 - 14:50

Eton Dorney, Buckinghamshire

 

Чоловіки:

четвірка розпашна без рульового, півфінали

легка вага, четвірка розпашна без рульового, кваліфікація, фінал

двійка  парна, квалификация, финал

двойка  парная, кваліфікація, фінал

легка вага, двійка парна, півфінали

Жінки:

вісімка, фінал

одиночка, кваліфікація, півфінали

легка вага, двійка парна, півфінали

Дзюдо 

 

 

11:30 - 14:30

ExCeL

100 кг, чоловіки, кваліфікація  та чвертьфінали

78 кг, жінки, кваліфікація та чвертьфінали

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Водне поло

 

12:00 - 14:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс

 

12:00 - 14:00

ExCeL

Індивідуальна першість, чоловіки, півфінали

Плавання

 

 

12:00 - 14:10

Olympic Park - Aquatics Centre

50 м, вільний стиль, чоловіки, попередні запливи

100 м, баттерфляй, чоловіки, попередні запливи

200 м, на спині, жінки, попередні запливи

800 м, вільний стиль, жінки, попередні запливи

Кінний спорт

 

13:00 - 17:30

Greenwich Park

Виїздка, командна першість

Теніс
 

 

13:30 - 22:00

Wimbledon - Ground Pass

Одиночний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Парний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Змішаний розряд, чвертьфінали

Теніс

 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - No.1 Court

Одиночний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Парний розряд, чоловіки та жінки, півфінали

Змішаний розряд, чвертьфінали

Теніс
 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - Centre Court

Одиночний розряд, чоловіки та жінки, чвертьфінали

Парний розряд, чоловіки та жінки, півфінали

Змішаний розряд, чвертьфінали

Вітрильний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

 49-тий, чоловіки

470, чоловіки, жінки

Фінн, чоловіки

Звьоздний", чоловіки

Елліотт 6 м, жінки

Бадмінтон
 

 

14:30 - 17:30

Wembley Arena

Одиночний розряд, жінки, чвертьфінали

Змішаний розряд, півфінали

Веслувальний слалом

 

 

15:30 - 19:00

Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire

Каное-двійка, чоловіки

Півфінали, фінал

Байдарка-одиночка, жінки, півфінали, фінал

Бокс

 

15:30 - 17:30

ExCeL

66 кг, 75 кг, чоловіки, попередні бої

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, жінки

Дзюдо

 

 

16:00 - 18:30

ExCeL

100 кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

78 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Стрільба з лука
 

 

16:00 - 18:20

Lord's Cricket Ground  

Особисті змагання, жінки, чвертьфінали, півфінали, змагання за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс
 

 

16:30 - 18:30

ExCeL  

Одиночний розряд, чоловіки, матч за 3-тє місце, фінал

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Пляжний волейбол

 

16:30 - 20:20

Horse Guards Parade 

Попередній турнір, чоловіки та жінки

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court  

Попередній турнір, чоловіки

Велоспорт (трек)

 

 

18:00 - 20:30

Olympic Park – Velodrome

 

Чоловіки:

командна гонка переслідування, кваліфікація

командний спринт, кваліфікація, півфінали, фінал

Жінки:

командний спринт, кваліфікація, півфінали, фінал

Гімнастика спортивна

 

18:30 - 20:30

Artistic    North Greenwich Arena

Жінки, багатоборство, фінал

Бадмінтон
 

 

19:00 - 22:00

Wembley Arena 

Одиночний розряд, чоловіки, чвертьфінали

Парний розряд, жінки, півфінали

Фехтування
 

 

20:00 - 22:50

ExCeL  

Рапіра, командна першість, жінки, бій за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, жінки

Плавання

 

 

21:30 - 23:05

Olympic Park - Aquatics Centre 

50 м, вільний стиль, чоловіки, півфінали

100 м, баттерфляй, чоловіки, півфінали

200 м, на спині, чоловіки, фінал

200 м, комплексне плавання, чоловіки, фінал

200 м, на спині, жінки, півфінали

100 м, вільний стиль, жінки, фінал

200 м, брас, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court  

Попередній турнір, чоловіки

Пляжний волейбол
 

 

22:00 - 01:50

Horse Guards Parade 

Попередні та втішні матчі

Чоловіки, жінки

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena  

Попередній турнір, чоловіки

Бокс

 

22:30 - 00:30

ExCeL

60 кг, 75 кг, чоловіки, попередні бої

 

 

 

 

 

3 серпня, пятниця


Хокей на траві
 

 

10:30 - 14:15
 

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, чоловіки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Стрільба

 

 

11:00 - 18:30

The Royal Artillery Barracks - Finals Hall & Ground Pass 

 

Швидкострільний пістолет, 25 м, чоловіки, кваліфікація, фінал

Довільна гвинтівка, 50 м, лежачи, чоловіки, кваліфікації, фінал

Пляжний волейбол
 

 

11:00 - 12:50

Horse Guards Parade

Чоловіки, 1/16

Жінки, 1/16

Бадмінтон
 

 

11:00 - 14:00

Wembley Arena   

Одиночний розряд, жінки, півфінали

Змішаний розряд, матч за 3-тє місце

Стрільба з лука

 

11:00 - 12:45

Lord's Cricket Ground   

Особисті змагання, чоловіки, 1/8

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court 

Попередній турнір, жінки

Веслування академічне

 

 

11:30 - 14:50

Eton Dorney, Buckinghamshire 

Чоловіки:

двійка без рульового, кваліфікація, фінал

одиночка, кваліфікація, фінал

четвірка парна, кваліфікація, фінал

Жінки:

двійка парна, кваліфікація, фінал

одиночка, кваліфікація, фінал

Дзюдо
 

 

11:30 - 14:30

ExCeL

+100 кг, чоловіки, кваліфікація  та чвертьфінали

+78 кг, жінки, кваліфікація та чвертьфінали

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Важка атлетика
 

 

12:00 - 16:00

ExCeL

85 кг, чоловіки, група "В"

75 кг, жінки, група "В"

Настільний теніс

 

12:00 - 15:00

ExCeL

Командна першість, жінки, 1-ге коло

Плавання

 

 

12:00 - 14:50

Olympic Park - Aquatics Centre  

1500 м, вільний стиль, чоловіки, попередні запливи

Естафета 4х100 м, комбінована, попередні запливи

50 м, вільний стиль, жінки, попередні запливи

Естафета 4х100 м, комбінована, попередні запливи

Легка атлетика

 

 

12:00 - 15:45

Olympic Park - Olympic Stadium

Чоловіки:

400 м з/б

3000 м з/п

метання молота, кваліфікація

штовхання ядра, кваліфікація

Жінки:

100 м

400 м

потрійний стрибок, кваліфікація

семиборство – 100 м з/б

стрибок у высоту

Фехтування
 

 

12:30 - 17:30

ExCeL  

Шабля, командна першість, чоловіки, 1/16, чвертьфінали, бої за 5-8-ме місця, півфінали

Кінний спорт

 

13:00 - 17:30

Dressage Greenwich Park

Виїздка, командна першість

Теніс

 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - Centre Court

Одиночний розряд, чоловіки та жінки, півфінали

Змішаний розряд, півфінали

Теніс

 

 

 

14:00 - 22:00

Wimbledon - No.1 Court

Одиночний розряд, чоловіки та жінки, півфінали

Змішаний розряд, півфінали

Вітрильний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

49-тий, чоловіки, жінки

470, чоловіки

Лазер, чоловіки

Фінн, чоловіки

Звьоздний, чоловіки

Лазер радіал, жінки

Футбол

 

14:00 - 16:00

Hampden Park, Glasgow

Жінки, чвертьфінал

Пляжний волейбол

 

15:00 - 16:50

Horse Guards Parade

Чоловіки, жінки, 1/16

Бокс

 

15:30 - 17:30

ExCeL  

52 кг, 69 кг, чоловіки, попередні бої

Бадмінтон
 

 

15:30 - 19:00

Wembley Arena  

Одиночний розряд, чоловіки, півфінали

Змішаний розряд, фінал

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, чоловіки

Дзюдо
 

 

16:00 - 18:30

ExCeL

+100 кг, чоловіки, втішні та фінальні сутички

+78 кг, жінки, втішні та фінальні сутички

Стрибки на батуті

 

16:00 - 18:15

North Greenwich Arena

Особиста першість, чоловіки, кваліфікація, фінал

Стрільба з лука
 

 

16:00 - 18:20

Lord's Cricket Ground 

Особисті змагання, чоловіки, чвертьфінали, півфінали, змагання за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena 

Попередній турнір, жінки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena  

Попередній турнір, жінки

Настільний теніс
 

 

16:30 - 19:30

ExCeL

Особиста першість, жінки,

1-ше коло

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena  

Попередній турнір, жінки

Футбол

 

16:30 - 18:30

St James' Park, Newcastle  

Жінки, чвертьфінал

Стрибки у воду
 

 

16:30 - 19:30

Olympic Park - Aquatics Centre  

Трамплін, 3 м, жінки, попередні змагання

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court  

Попередній турнір, жінки

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

75 кг, жінки, група "А", фінал

Велоспорт (трек)
 

 

18:00 - 20:55

Olympic Park – Velodrome  
 

Чоловіки:

командна гонка ппереслідування, 1-ше коло, фінал

Жінки:

Кейрін, 1-ше коло, втішні заїзди, 2-ге коло, фінал

командна гонка переслідування, кваліфікація

Футбол

 

19:00 - 21:00

Millennium Stadium, Cardiff   

Жінки, чвертьфінал

Пляжний волейбол

 

19:00 - 20:50

Horse Guards Parade  

Чоловіки, жінки, 1/16

Фехтування
 

 

20:00 - 21:50

ExCeL

Шабля, командна першість, чоловіки, бій за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena 

Попередній турнір, жінки

Важка атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCeL

85 кг, чоловіки, група "А", фінал

Настільний теніс

 

21:00 - 00:00

ExCeL

Командна першість, чоловіки, 1-ше коло

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre  

Попередній турнір, чоловіки

Легка атлетика

 

 

21:00 - 23:55

Olympic Park - Olympic Stadium 

Чоловіки:

1500 м

стрибок у довжину, кваліфікація

штовхання ядра, фінал

Жінки:

100 м

10 000 м, фінал

метання диску, кваліфікація

семиборство – штовхання ядра, 200 м

Плавання

 

 

21:30 - 22:50

Olympic Park - Aquatics Centre  

50 м, вільний стиль, чоловіки, фінал

100 м, баттерфляй, чоловіки, фінал

50 м, вільний стиль, жінки, півфінали

200 м, на спині, жінки, фінал

800 м, вільний стиль, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena 

Попередній турнір, жінки

Футбол

 

21:30 - 23:30

City of Coventry Stadium, Coventry

Жінки, чвертьфінал

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court

Попередній турнір, жінки

Бокс

 

22:30 - 00:30

ExCeL

52 кг, 69 кг, чоловіки, попередні бої

Пляжный волейбол

 

23:00 - 00:50

Horse Guards Parade  

Чоловіки, жінки, 1/16

 

 

 

 

 

4 серпня, субота


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, жінки

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena  

Попередній турнір, чоловіки

Тріатлон
 

 

11:00 - 13:40

Hyde Park  

Жінки, фінал

Women's Triathlon, victory ceremony

Стрільба

 

 

11:00 - 19:30

The Royal Artillery Barracks – Finals Hall & Ground Pass  

Довільна гвинтівка, 50 м, лежачи жінки, кваліфікації, фінал

Трап, жінки, кваліфікація, фінал

Стрільба
 

 

11:00 - 19:30

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass  

Довільна гвинтівка, 50 м, лежачи жінки, кваліфікації, фінал

Трап, жінки, кваліфікація, фінал

Фехтування
 

 

11:00 - 18:30

ExCeL

Шпага, командна першість, жінки, 1/16, чвертьфінали, бої за 5-8-ме місця, півфінали

Пляжний волейбол

 

11:00 - 12:50

Volleyball   Horse Guards Parade

Чоловіки, жінки, 1/16

Бадмінтон

 

 

11:00 - 14:00

Wembley Arena  

Парний розряд, чоловіки, півфінали

Парний розряд, жінки, матч за 3-тє місце

Волейбол
 

 

11:30 - 15:00

Earls Court  

Попередній турнір, чоловіки

Веслування академічне

 

 

11:30 - 14:50

Eton Dorney, Buckinghamshire  

Чоловіки:

четвірка розпашна без рульового, кваліфікація, фінал

легка вага, двійка парна, кваліфікація, фінал

Жінки:

легка вага, двійка парна, кваліфікація, фінал

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena 

Попередній турнір, чоловіки

Водне поло

 

12:00 - 14:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс

 

12:00 - 15:00

ExCeL

Командна першість, чоловіки, 1-ше коло

Велоспорт (трек)

 

 

12:00 - 13:30

Olympic Park – Velodrome

 

Чоловіки:

Омніум

спринт, кваліфікація, 1/16, фіналы

Легка атлетика

  

 

12:00 - 15:45

Olympic Park - Olympic Stadium  

Чоловіки:

100 м

400 м

Жінки:

3000 м з/п

Стрибок із шестом, кваліфікація

семиборство – стрибок у довжину, метання спису

Кінний спорт

 

 

12:30 - 16:15

Greenwich Park

 

Долання перешкод, особиста першість, кваліфікація

Долання перешкод, командна першість, кваліфікація

Теніс

 

 

14:00 - 22:30

Wimbledon - No.1 Court

Парний розряд, чоловіки, матч за 3-тє місце

Одиночний розряд, жінки, матч за 3-тє місце

Змішаний розряд, матч за 3-тє місце

Вітрильний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

470, жінки

Елліотт 6 м, жінки

Laser Radial, жінки

RS:X, жінки

Футбол

 

14:00 - 16:00

Old Trafford, Manchester 

Чоловіки, чвертьфінал

Пляжний волейбол

 

15:00 - 16:50

Horse Guards Parade 

Чоловіки, жінки, 1/16

Бокс

 

15:30 - 18:30

ExCeL

49 кг, 64 кг, 81 кг, чоловіки

Попередні бої

Бадмінтон

 

 

15:30 - 19:00

Wembley Arena  

Одиночний розряд, жінки, матч за 3-тє місце, фінал

Парний розряд, жінки, фінал

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Теніс
 

 

16:00 - 22:30  

Wimbledon - Centre Court  

Парний розряд, чоловіки, фінал

Одиночний розряд, жінки, фінал

Стрибки на батуті

 

16:00 - 18:15

North Greenwich Arena 

Жінки, кваліфікація, фінал

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena

Предварительный турнир, мужчины

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс

 

16:30 - 19:30

ExCeL

Командна першість, жінки, чвертьфінали

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena  

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

16:30 - 18:30

Wembley Stadium 

Чоловіки, чвертьфінал

Стрибки у воду

 

16:30 - 18:10

Olympic Park - Aquatics Centre 

Трамплін 3 м, жінки, півфінал

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court  

Попередній турнір, чоловіки

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

94 кг, чоловіки, група "В"

Велоспорт (трек)

 

 

18:00 - 20:40

Olympic Park – Velodrome

 

Чоловіки:

Омніум

спринт. 1/16, втішні заїзди, 1/8 і втішні заїзди, заїзди за 9-12-те місця

Жінки:

командна гонка переслідування, 1-ше коло, фінали

Футбол

 

19:00 - 21:00

St James' Park, Newcastle 

Чоловіки, чвертьфінал

Пляжний волейбол

 

19:00 - 20:50

Horse Guards Parade

Чоловіки та жінки, 1/16

Легка атлетика

 

19:00 - 20:30

The Mall

Чоловіки:

ходьба, 20 км

Фехтування
 

 

20:00 - 22:50

ExCeL

Шпага, командна першість, жінки, бій за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Легка атлетика

 

 

20:50 - 00:05

Olympic Park - Olympic Stadium

Жінки, семиборство – стрибок у довжину, метання списа

Чоловіки:

400 м з/б, півфінали

10 000 м, фінал

стрибок у довжину, фінал

штовхання ядра, церемонія нагородження
ходьба, 20 км, церемонія нагородження

Жінки:

100 м, півфінали, фінал

400 м, півфінали

10 000 м, церемонія нагородження

метання диска, фінал та церемонія нагородження

семиборство – 800 м, фінал та церемонія нагородження

Важка атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCeL

94 кг, чоловіки, група "А", фінал

Настільний теніс

 

21:00 - 00:00
 

ExCeL

Особиста першість, жінки,

чвертьфінали

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, жінки

Плавання

 

 

21:30 - 23:00

Olympic Park - Aquatics Centre 

1500 м, вільний стиль, чоловіки, фінал

Естафета 4х100 м, комбінована, чоловіки, фінал

50 м, вільний стиль, жінки, фінал

Естафета 4х100 м, комбінована, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena  

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

21:30 - 23:30

Millennium Stadium, Cardiff 

Чоловіки, чвертьфінал

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court  

Попередній турнір, чоловіки

Бокс
 

 

22:30 - 01:30

ExCeL

49 кг, 64 кг, 81 кг, чоловіки

Попередні бої

Пляжний волейбол

 

23:00 - 01:50

Horse Guards Parade 

Чоловіки та жінки, 1/16

 

 

 

 

 

5 серпня, неділя


Хокей на траві
 

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, чоловіки

Стрільба

 

 

11:00 - 18:00

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass

Довільний пістолет, 50 м, чоловіки, кваліфікація

Трап, чоловіки, кваліфікація

Стрільба

 

 

11:00 - 18:00

The Royal Artillery Barracks - Finals Hall & Ground Pass  

Довільний пістолет, 50 м, чоловіки, кваліфікація, фінал

Трап, чоловіки, кваліфікація

Фехтування
 

 

11:00 - 18:30

ExCeL

Рапіра, командна першість, чоловіки, 1/16, чвертьфінали, бої за 5-8 місця, півфінали

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Бадмінтон

 

 

11:00 - 13:00

Wembley Arena  

Одиночний розряд, чоловіки, матч за 3-тє місце

Парний розряд, чоловіки,

матч за 3-тє місце

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court  

Попередній турнір, жінки

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, жінки

Настільний теніс
 

 

12:00 - 15:00

ExCeL

Командна першість, чоловіки,

чвертьфінали

Велоспорт (трек)

 

 

12:00 - 13:25

Olympic Park - Velodrome

 

Чоловіки:

Омніум

Жінки:

спринт, кваліфікація

Кінний спорт

 

 

13:00 - 16:30

Greenwich Park

 

Долання перешкод, командна першість, кваліфікація

Легка атлетика

 

13:00 - 16:00

The Mall  

Жінки, марафон

Теніс

 

 

14:00 - 22:30

Wimbledon - Centre Court  

Одиночний розряд, чоловіки, фінал

Парний розряд, жінки, фінал

Змішаний розряд, фінал

Теніс
 

 

14:00 - 22:30

Wimbledon - No.1 Court

Одиночний розряд, чоловіки, матч за 3-тє місце

Парний розряд, жінки, матч за 3-тє місце

Вітрильний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

49-тий, чоловіки, фінал

Фінн, чоловіки, фінал

RS:X, чоловіки

Звьоздний", чоловіки, фінал

RS:X, жінки

Боротьба греко-римська
 

 

15:00 - 17:45

ExCeL

55 кг, кваліфікація, 1/8, ?, півфінали

74 кг, кваліфікація, 1/8, ?, півфінали

Бадмінтон

 

 

15:00 - 18:00

Wembley Arena   

Одиночний розряд, чоловіки, фінал

Парний розряд, чоловіки,

фінал

Бокс

 

15:30 - 18:30

ExCeL

51 кг, 60 кг, 75 кг, жінки, попередні бої

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Гімнастика спортивна

 

 

16:00 - 18:15

North Greenwich Arena

Чоловіки:

вільні вправи, фінал

кінь, фінал

Жінки:

опорний стрибок, фінал

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena  

Попередній турнір, жінки

Настільний теніс
 

 

16:30 - 19:30

ExCeL

Командна першість, чоловіки,

чвертьфінали

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena 

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court 

Попередній турнір, жінки

Водне поло

 

16:50 - 19:30

Olympic Park - Water Polo Arena  

Жінки, чвертьфінали

Синхронне плавання

 

17:00 - 18:40

Olympic Park - Aquatics Centre

Дуеты, технічна програма

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

+75 кг, жінки, група "А", фінал

Велоспорт (трек)

 

 

18:00 - 21:05

Olympic Park – Velodrome 

 

Чоловіки:

Омніум

спринт, чвертьфінали, заїзди за 5-8 місця

Жінки:

спринт, 1/16, втішні заїзди, 1/8,  втішні заїзди за 9-12-те місця

Боротьба греко-римська

 

19:45 - 22:15

ExCeL 

55 кг, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

74 кг, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

Фехтування
 

 

20:00 - 22:50

ExCeL

Рапіра, командна першість, чоловіки, бій за 3-тє місце, фінал

Пляжний волейбол

 

20:00 - 21:50

Horse Guards Parade 

Жінки, чвертьфінали

Легка атлетика






 

 

20:50 - 23:55

Olympic Park - Olympic Stadium

Чоловіки:

100 м, півфінали, фінал

400 м, півфінали

1500 м, півфінали

3000 м з/п, фінал

10 000 м, церемонія нагородження

стрибок у висоту, кваліфікація

стрибок у довжину, церемонія нагородження

метання молота, фінал

Жінки:

100 м, церемонія нагородження

400 м, фінал і церемонія нагородження

400 м з/б

потрійний стрибок, фінал і церемонія нагородження

марафон, церемонія нагородження

Водне поло

 

21:00 - 23:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Жінки, чвертьфінали

Настільний теніс

 

21:00 - 00:00

ExCeL

Командна першість, жінки, півфінал

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Стрибки у воду

 

21:00 - 22:30

Olympic Park - Aquatics Centre 

Трамплін 3 м, жінки, фінал

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena  

Попередній турнір, жінки

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, жінки

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court  

Попередній турнір, жінки

Бокс

 

22:30 - 00:30

ExCeL

56 кг, 91 кг, чоловіки, 1/4

Пляжний волейбол

 

00:00 - 01:50

Horse Guards Parade

Жінки, чвертьфінали

 

 

 

 

 

6 серпня, понеділок


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, жінки

Стрільба

 

 

11:00 - 19:30

The Royal Artillery Barracks - Ground Pass  

Малокаліберна гвинтівка, 50 м, із трех положень, чоловіки, кваліфікація

Трап, чоловіки, кваліфікація, фінал

Баскетбол

 

11:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Стрільба

 

 

11:00 - 19:30

The Royal Artillery Barracks - Finals Hall & Ground Pass  

Малокаліберна гвинтівка, 50 м, із трех положень, чоловіки, кваліфікація, фінал

Трап, чоловіки, кваліфікація, фінал

Волейбол

 

11:30 - 15:00

Earls Court  

Попередній турнір, чоловіки

Гандбол

 

11:30 - 14:45

Olympic Park – Handball Arena 

Попередній турнір, чоловіки

Веслування на байдарках та каное (спринт)

 

 

11:30 - 13:50

Eton Dorney, Buckinghamshire  

Каное-одиночка, чоловіки

1000 м, попередні змагання, півфінали

Байдарка одиночка, чоловіки, 1000 м, попередні змагання, півфінали

Каное-двійка, чоловіки,

1000 м, попередні змагання, півфінали

Байдарка-четвірка, жінки, 500 м, попередні змагання, півфінали

Водне поло

 

12:00 - 14:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс

 

12:00 - 15:00

ExCeL  

Командна першість, жінки, півфінал

Легка атлетика

 

 

12:00 - 14:20

Olympic Park - Olympic Stadium

Чоловіки:

800 м

метання диска, кваліфікація

Жінки:

100 м з/б

1500 м

Штовхання ядра, кваліфікація

Вітрильний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset  

49-тий, чоловіки, фінал

470, чоловіки, фінал

Лазер, чоловіки, фінал

470, жінки, фінал

Laser Radial, жінки, фінал

Боротьба греко-римська
 

 

15:00 - 17:45

ExCeL 

60 кг, 84 кг, 120 кг, кваліфікація, 1/8 фінала, ?, півфінали

Бокс

 

15:30 - 18:30

ExCeL

51 кг, 60 кг, 75 кг, женщины, четвертьфиналы

Хоккей на траве

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, жінки

Гімнастика спортивна

 

 

16:00 - 18:20

North Greenwich Arena

Чоловіки:

кільця, фінал

опорний стрибок, фінал

Жінки:

бруси, фінал

Кінний спорт

 

 

16:00 - 19:30

Greenwich Park

 

Equestrian – Jumping      Team Jumping: round 2, victory ceremony

Долання перешкод, командна першість, фінал

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Polo   Olympic Park - Water Polo Arena

Попередній турнір, чоловіки

Баскетбол

 

16:30 - 20:30

Olympic Park - Basketball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Настільний теніс

 

16:30 - 19:30

ExCeL 

Командна першість, чоловіки, півфінал

Гандбол

 

16:30 - 19:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Волейбол

 

16:45 - 20:15

Earls Court  

Попередній турнір, чоловіки

Синхронне плавання

 

17:00 - 19:10

Olympic Park - Aquatics Centre 

Дуеты, довільна програма

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

105 кг, чоловіки, група "В"

Велоспорт (трек)

 

 

18:00 - 20:55

Olympic Park – Velodrome 

 

Чоловіки:

спринт, півфінали, фіналы

Жінки:

Омніум

Кваліфікація

спринт, чвертьфінали, заїзди за 5-8-ме місця

Футбол

 

19:00 - 21:00

Wembley Stadium 

Жінки, півфінал

Боротьба греко-римська

 

 

19:45 - 22:15

ExCeL 

60 кг, 84 кг, 120 кг

Сутички втішні,

 за 3-тє місце, фінал

Пляжний волейбол

 

20:00 - 21:50

Horse Guards Parade 

Чоловіки, чвертьфінали

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena  

Попередній турнір, чоловіки

Легка атлетика








 

 

20:50 - 23:40

Olympic Park - Olympic Stadium

Чоловіки:

100 м, церемонія нагородження

400 м, фінал

400 м з/б, фінал і церемонія нагородження

метання молота, церемонія нагородження

Жінки:

200 м

400 м з/б, півфінали

3000 м з/п, фінал

стрибок із шестом, фінал

штовхання ядра, фінал і церемонія нагородження

Важка атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCe

105 кг, чоловіки, група "А", фінал

Настільний теніс

 

21:00 - 00:00

ExCeL

Командна першість, чоловіки, півфінал

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, жінки

Стрибки у воду
 

 

21:00 - 00:30

Olympic Park - Aquatics Centre

Трамплін, 3 м, чоловіки, попередні змагання

Гандбол

 

21:30 - 00:45

Olympic Park - Handball Arena

Попередній турнір, чоловіки

Футбол

 

21:45 - 23:45

Old Trafford, Manchester 

Жінки, півфінал

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Предварительный турнир, мужчины

Волейбол

 

22:00 - 01:30

Earls Court 

Попередній турнір, чоловіки

Бокс

 

22:30 - 01:30

ExCeL 

60 кг, 75 кг, +91 кг, чоловіки, чвертьфінали

Пляжний волейбол

 

00:00 - 01:50

Horse Guards Parade 

Чоловіки, чвертьфінали

 

 

 

 

 

7 серпня, вівторок


Хокей на траві

 

10:30 - 14:15

Olympic Park - Hockey Centre 

Попередній турнір, чоловіки

Веслування на байдарках и каное (спринт)

 

 

11:30 - 13:30

Eton Dorney, Buckinghamshire

Каное-двійка, чоловіки

1000 м, попередні змагання, півфінали

Байдарка-четвірка, чоловіки, 1000 м, попередні змагання, півфінали

Байдарка-одиночка, жінки,

500 м, попередні змагання, півфінали

Байдарка-двійка, жінки, 500 м, попередні змагання, півфінали

Гандбол

 

12:00 - 14:00

Olympic Park - Handball Arena

Жінки, чвертьфінал

Кінний спорт
 

 

12:00 - 18:15

Greenwich Park 

Виїздка, командна першість, фінал

Стрибки у воду
 

 

12:00 - 13:50

Olympic Park - Aquatics Centre

Трамплін, 3 м, чоловіки, півфінал

Велоспорт (трек)

 

 

12:00 - 13:30

Olympic Park – Velodrome 

Men's Keirin: round 1 & repechages
Women's Omnium: 3km individual pursuit

Чоловіки:

Кейрін, 1-ше коло, втішні заїзди

Жінки:

Омніум, 3 км

Легка атлетика

 

 

12:00 - 14:35

Olympic Park - Olympic Stadium

Чоловіки:

110 м з/б

200 м

потрійний стрибок, кваліфікація

Жінки:

5000 м

метання спису, кваліфікація

Настільний теніс

 

13:00 - 16:00

ExCeL

Командна першість, жінки, матч за 3-тє місце

Тріатлон

 

13:30 - 16:00

Hyde Park 

 

Чоловіки

Вітрильний спорт

 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset

470, чоловіки, фінал

RS:X, чоловіки, фінал

470, жінки, фінал

Елліотт 6 м, жінки, фінал

RS:X, жінки, фінал

Боротьба греко-римська

 

15:00 - 17:45

ExCeL

66 кг, 96 кг, кваліфікація, 1/8, четвертьфінали півфінали

Волейбол

 

15:00 - 18:30

Earls Court 

Жінки, чвертьфінали

Гандбол

 

15:30 - 17:30

Olympic Park - Handball Arena 

Жінки, чвертьфінал

Хокей на траві

 

15:45 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Баскетбол

 

16:00 - 20:00

Olympic Park - Basketball Arena

Жінки, чвертьфінал

Гімнастика спортивна
 

 

16:00 - 19:05

North Greenwich Arena 

Чоловіки:

перекладина, фінал

бруси, фінал

Жінки:

колода, фінал

вільні вправи, фінал

Водне поло

 

16:10 - 18:50

Olympic Park - Water Polo Arena   

Жінки, півфінал, матч за 5-8-ме місця

Синхронне плавання

 

17:00 - 18:30

Olympic Park - Aquatics Centre

Дуети, фінал

Важка атлетика

 

17:30 - 19:30

ExCeL

+105 кг, чоловіки, група "В"

Настільний теніс

 

17:30 - 20:30

ExCeL

Командна першість, жінки, фінал

Велоспорт (трек)

 

 

18:00 - 20:30

Olympic Park – Velodrome

 

Чоловіки:

Кейрін, 2-ге коло, фінали

Жінки:

Омніум, фінал

спринт, півфінали, фіналы

Гандбол

 

19:00 - 21:00

Olympic Park - Handball Arena 

Жінки, чвертьфінал

Футбол

 

19:00 - 21:00

Wembley Stadium  

Чоловіки, півфінал

Пляжний волейбол

 

19:00 - 20:50

Horse Guards Parade

Чоловіки, жінки, півфінал

Боротьба греко-римська

 

19:45 - 22:15

ExCel

66 кг, 96 кг

Сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:20 - 23:00

Olympic Park - Water Polo Arena  

Жінки, півфінал, матч за 5-8-ме місця

Легка атлетика









 

 

20:50 - 23:20

Olympic Park - Olympic Stadium   

Чоловіки:

400 м, церемонія нагородження

800 м, півфінали

1500 м, фінал

стрибок у висоту, фінал

метання диска, фінал

Жінки:

100 м з/б, півфінали, фінал

200 м, півфінали

3000 м з/п, церемонія нагородження

стрибок у довжину, кваліфікація

стрибок із шестом, церемонія нагородження

Важка атлетика

 

21:00 - 23:00

ExCeL

+105 кг, чоловіки, група "А", фінал

Волейбол

 

21:00 - 00:30

Earls Court 

Жінки, чвертьфінали

Хокей на траві

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Hockey Centre

Попередній турнір, чоловіки

Стрибки у воду

 

21:00 - 23:00

Olympic Park - Aquatics Centre

Трамплін, 3 м, чоловіки, фінал

Футбол

 

21:45 - 23:45

Old Trafford, Manchester  

Чоловіки, півфінал

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

Olympic Park - Basketball Arena

Жінки, чвертьфінали

Гандбол

 

22:30 - 00:30

Olympic Park - Handball Arena

Жінки, чвертьфінал

Бокс

 

22:30 - 00:30

ExCeL

52 кг, 69 кг, чоловіки, ?

Пляжний волейбол

 

23:00 - 01:50

Horse Guards Parade 

Чоловіки, жінки, півфінали

 

 

 

 

 

  8 серпня, середа


Хокей на траві

 

10:30 - 15:30

Olympic Park - Hockey Centre

Жінки, матчі за 7-8-ме і 9-10-те місця

Тхеквондо
 

 

11:00 - 15:00

ExCeL

58 кг, чоловіки, попередні сутички

49 кг, жінки, попередні сутички

Веслування на байдарках і каное (спринт)

 

 

11:30 - 13:15

Eton Dorney, Buckinghamshire

Каное-одиночка, чоловіки

1000 м, фінал

Байдарка-одиночка, чоловіки, 1000 м, фінал

Байдарка-двійка, чоловіки,

1000 м, фінал

Байдарка-четвірка, жінки, 500 м, фінал

Легка атлетика

 

 

12:00 - 15:40

Olympic Park - Olympic Stadium 

Чоловіки:

5000 м

стрибок із шестом, кваліфікація

десятиборство –100 м, стрибок у довжину, штовхання ядра

Жінки:

800 м

метання молота, кваліфікація

Настільний теніс

 

13:00 - 16:00

ExCeL

Командна першість, чоловіки, матч за 3-тє місце

Гандбол

 

13:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Чоловіки, чвертьфінал

Вітрильний спорт
 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset  

49-тий, чоловіки, фінал

Елліотт 6 м, жінки

Кінний спорт
 

 

14:00 - 18:35

Greenwich Park 

Долання перешкод, особиста першість, фінал

Боротьба вільна
 

 

15:00 - 17:45

ExCeL

48 кг, 63 кг, жінки, кваліфікація,  1/8, чвертьфінали, півфінали

Бокс

 

15:30 - 17:00

ExCeL

51 кг, 60 кг, 75 кг, жінки, півфінали

Баскетбол

 

16:00 - 20:00

North Greenwich Arena  

Чоловіки, чвертьфінали

Волейбол

 

16:00 - 19:30

Earls Court  

Чоловіки, чвертьфінали

Водне поло

 

16:30 - 19:10

Olympic Park - Water Polo Arena  

Чоловіки, чвертьфінал

Гандбол

 

16:30 - 18:30

Olympic Park - Basketball Arena 

Чоловіки, чвертьфінал

Тхеквондо
 

 

17:00 - 20:00

ExCeL

58 кг, чоловіки, чвертьфінали, півфінали

49 кг, жінки, чвертьфінали, півфінали

Велоспорт (BMX)

 

17:00 - 18:30

Olympic Park - BMX Track 

Попередні заїзди, чоловіки, жінки

Настільний теніс

 

17:30 - 20:30

ExCeL

Командна першість, чоловіки, фінал

Хокей на траві

 

17:30 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre  

Жінки, півфінал

Боротьба вільна
 

 

19:45 - 22:15

ExCeL 

48 кг, 63 кг, жінки, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

Гандбол

 

20:00 - 22:00

Olympic Park - Basketball Arena 

Чоловіки, чвертьфінал

Легка атлетика








 

 

20:00 - 23:55

Olympic Park - Olympic Stadium

Чоловіки:

110 м з/б, півфінали, фінал

200 м, півфінали

1500 м, церемонія нагородження

стрибок у висоту, церемонія нагородження

метання диска, церемонія нагородження

метання списа, кваліфікація

десятиборство – стрибок у висоту, 400 м

Жінки:

100 м з/б, церемонія нагородження

200 м, фінал

400 м з/б, фінал і церемонія нагородження

1500 м, півфінали

стрибок у довжину, фінал

Водне поло

 

20:40 - 23:20

Olympic Park - Water Polo Arena

Чоловіки, чвертьфінали

Стрибки у воду
 

 

21:00 - 00:10

Olympic Park - Aquatics Centre 

Вишка, 10 м, жінки, попередні змагання

Пляжний волейбол

 

21:00 - 00:30

Horse Guards Parade 

Жінки, матч за 3-тє місце, фінал

Волейбол

 

21:30 - 01:00

Earls Court  

Чоловіки, чвертьфінали

Тхеквондо

 

22:00 - 01:15

ExCeL

58 кг, чоловіки, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

49 кг, жінки, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

Хокей на траві

 

22:00 - 00:00

Olympic Park - Hockey Centre 

Жінки, півфінал

Баскетбол

 

22:00 - 02:00

North Greenwich Arena 

Чоловіки, чвертьфінали

Бокс

 

22:30 - 01:30

ExCeL

49 кг, 64 кг, 81 кг чоловіки, 1/4

Гандбол

 

23:30 - 01:30

Olympic Park - Basketball Arena

Чоловіки, чвертьфінал

 

 

 

 

 

  9 серпня, четвер


Хокей на траві
 

 

10:30 - 15:30

Olympic Park - Hockey Centre

Чоловіки, матчі за 7-8-ме і 9-10-те місця

Тхеквондо
 

 

11:00 - 15:00

ExCeL

68 кг, чоловіки, попередні сутички

57 кг, жінки, попередні сутички

Легка атлетика

 

 

11:00 - 18:00

Olympic Park - Olympic Stadium   

Чоловіки:

естафета 4х100 м

десятиборство – 110 м з/б, метання диска, стрибок із шестом

Жінки:

стрибок у висоту, кваліфікація

Веслування на байдарках та каное (спринт)

 

 

11:30 - 13:15

Eton Dorney, Buckinghamshire  

Каное-двійка, чоловіки

1000 м, фінал

Байдарка-четвірка, чоловіки, 1000 м, фінал

Байдарка-одиночка, жінки, 500 м, фінал

Байдарка-двійка, жінки, 500 м, фінал

Стрибки у воду

 

12:00 - 13:30

Olympic Park - Aquatics Centre 

Вишка, 10 м, жінки, півфінал

Плавання (марафон)

 

14:00 - 17:00

Hyde Park 

10 км, жінки

Вітрильний спорт
 

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset   

470, чоловіки, фінал

Елліотт 6 м, жінки

Гімнастика художня

 

14:00 - 18:10

Wembley Arena  

Групові та особисті змагання, кваліфікація

Кінний спорт

 

14:30 - 18:30

Greenwich Park 

Виїздка, Гран-прі, фінал

Боротьба вільна
 

 

15:00 - 17:45

ExCeL 

55 кг, 72 кг, жінки, кваліфікація,  1/8, чвертьфінали, півфінали

Футбол

 

15:00 - 17:00

City of Coventry Stadium, Coventry 

Жінки, матч за 3-тє місце

Водне поло

 

16:30 - 19:10

Olympic Park - Water Polo Arena  

Жінки, матчі за 5-6-те, 7-8-ме місця

Волейбол

 

17:00 - 18:30

Earls Court 

Жінки, півфінал

Тхеквондо
 

 

17:00 - 20:00

ExCeL

68 кг, чоловіки, чвертьфінали, півфінали

57 кг, жінки, чвертьфінали, півфінали

Синхронне плавання

 

17:00 - 17:45

Olympic Park - Aquatics Centre 

Групи, технічна програма

Велоспорт (BMX)

 

17:00 - 19:00

Olympic Park - BMX Track 

Чоловіки, чвертьфінал

Хокей на траві

 

17:30 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre  

Чоловіки, півфінал

Бокс

 

18:30 - 20:00

ExCeL

51 кг, 60 кг, 75 кг, жінки, фінал

Баскетбол

 

19:00 - 21:00

North Greenwich Arena 

Жінки, півфінал

Гандбол

 

19:00 - 21:00

Olympic Park - Basketball Arena

Жінки, півфінал

Боротьба вільна
 

 

19:45 - 22:15

ExCeL 

55 кг, 72 кг, жінки, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

Легка атлетика






 

 

20:30 - 00:10

Olympic Park - Olympic Stadium

Чоловіки:

110 м з/б,  церемонія нагородження

200 м, фінал і церемонія нагородження

800 м, фінал і церемонія нагородження

потрійний стрибок, фінал і церемонія нагородження

десятиборство – метання списа, 1500 м

Жінки:

200 м, церемонія нагородження

800 м, півфінали

естафета 4х100 м

стрибок у довжину, церемонія нагородження

метання списа, фінал

Водне поло

 

20:40 - 23:50

Olympic Park - Water Polo Arena 

Жінки, матч за 3-тє місце, фінал

Стрибки у воду

 

21:00 - 22:30

Olympic Park - Aquatics Centre  

Вишка, 10 м, жінки, фінал

Пляжний волейбол

 

21:00 - 00:30

Horse Guards Parade 

Чоловіки, матч за 3-тє місце, фінал

Волейбол

 

21:30 - 23:00

Earls Court  

Жінки, півфінал

Футбол

 

2145 - 00:15

Wembley Stadium 

Жінки, фінал

Тхеквондо

 

 

22:00 - 01:15

ExCeL

68 кг, чоловіки, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

57 кг, жінки, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

Хокей на траві

 

22:00 - 00:00

Olympic Park - Hockey Centre 

Чоловіки, півфінал

Гандбол

 

22:30 - 00:30

Olympic Park - Basketball Arena

Жінки, півфінал

Баскетбол

 

23:00 - 01:00

North Greenwich Arena 

Жінки, півфінал

 

 

 

 

 

10 серпня, пятниця


Хокей на траві

 

10:30 - 15:30

Olympic Park - Hockey Centre

Жінки, матчі за 5-6, 11-12 місця

Тхеквондо
 

 

11:00 - 15:00

ExCeL

80 кг, чоловіки, попередні сутички

67 кг, жінки, попередні сутички

Веслування на байдарках та каное (спринт)

 

 

11:30 - 13:55

Eton Dorney, Buckinghamshire   

Каное-одиночка, чоловіки

200 м, попередні змагання, півфінали

Байдарка-одиночка чоловіки, 200 м, попередні змагання, півфінали

Байдарка-двійка, чоловіки, 200 м, попередні змагання, півфінали

Байдарка-одиночка, жінки, 200 м, попередні змагання, півфінали

Плавання (марафон)

 

14:00 - 17:00

Hyde Park   

10 км, чоловіки

Вітрильний спорт
 

 

14:00 - 20:00
 

Weymouth and Portland, Dorset 

470, жінки, фінал

Елліотт 6 м, жінки

Гімнастика художня

 

14:00 - 18:10

Wembley Arena 

Групові та особисті змагання, кваліфікація

Боротьба вільна
 

 

15:00 - 17:45

ExCeL

55 кг, 74 кг, чоловіки, кваліфікація,  1/8, чвертьфінали, півфінали

Бокс
 

 

15:30 - 18:00

ExCeL

49 кг, 56 кг, 64 кг, 75 кг, 91 кг, чоловіки, півфінали

Водне поло

 

16:20 - 19:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Чоловіки, півфінал, матч за 5-8-ме місця

Волейбол

 

17:00 - 18:30

Earls Court  

Чоловіки, півфінал

Тхеквондо
 

 

17:00 - 20:00

ExCeL

80 кг, чоловіки, чвертьфінали, півфінали

67 кг, жінки, чвертьфінали, півфінали

Синхронне плавання

 

17:00 - 18:30

Olympic Park - Aquatics Centre

Групи, довільна програма, фінал

Велоспорт (BMX)

 

17:00 - 19:20

Olympic Park - BMX Track 

Чоловіки, жінки, півфінали, фінали

Хокей на траві

 

17:30 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre 

Жінки, матч за 3-тє місце

Баскетбол

 

19:00 - 21:00

North Greenwich Arena

Чоловіки, півфінал

Гандбол

 

19:00 - 21:00

Olympic Park - Basketball Arena 

Чоловіки, півфінал

Боротьба вільна

 

 

19:45 - 22:15

ExCeL 

55 кг, 74 кг, чоловіки, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

Водне поло

 

20:30 - 23:10

Olympic Park - Water Polo Arena

Чоловіки, півфінал, матч за 5-8-ме місця

Стрибки у воду
 

 

21:00 - 00:45

Olympic Park - Aquatics Centre

Вишка, 10 м, чоловіки, попередні змагання

Легка атлетика






 

 

21:00 - 23:40

Olympic Park - Olympic Stadium

Чоловіки:

естафета 4х100 м

естафета 4х400 м, фінал

стрибок із шестом, фінал

десятиборство, церемонія нагородження

Жінки:

1500 м, фінал

5000 м, фінал і церемонія нагородження

естафета 4х100 м, фінал і церемонія нагородження

естафета 4х400 м

метання молота, фінал і церемонія нагородження

метання списа, церемонія нагородження

Волейбол

 

21:30 - 23:00

Earls Court

Чоловіки, півфінал

Футбол

 

21:45 - 23:45

Millennium Stadium, Cardiff 

Чоловіки, матч за 3-тє місце

Тхеквондо

 

 

22:00 - 01:15

ExCeL

80 кг, чоловіки, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

67 кг, жінки, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

Хокей на траві

 

22:00 - 00:30

Olympic Park - Hockey Centre  

Жінки, фінал

Гандбол

 

22:30 - 00:30

Olympic Park - Basketball Arena  

Чоловіки, півфінал

Бокс

 

22:30 - 01:00

ExCeL

52 кг, 60 кг, 69 кг, 81, +91 кг, чоловіки, півфінали

Баскетбол

 

23:00 - 01:00

North Greenwich Arena

Чоловіки, півфінал

 

 

 

 

 

11 серпня, субота


Хокей на траві

 

10:30 - 15:30

Olympic Park - Hockey Centre 

Чоловіки, матчі за 5-6-те, 11-12-те місця

Тхеквондо
 

 

11:00 - 15:00

ExCeL

+80 кг, чоловіки, попередні сутички

+67 кг, жінки, попередні сутички

Сучасне п’ятиборство

 

 

11:00 - 21:10

Olympic Park - Handball Arena, Olympic Park - Aquatics Centre, Greenwich Park

Чоловіки:

фехтування, плавання, верхова їзда, стрільба, крос

Церемонія нагородження

Легка атлетика
 

 

11:00 - 15:20

The Mall   

Чоловіки:

ходьба на 50 км

Веслування на байдарках та каное (спринт)

 

 

11:30 - 13:20

Eton Dorney, Buckinghamshire 

Каное-одиночка, чоловіки, 200 м, фінал

Байдарка-одиночка чоловіки, 200 м, фінал

Байдарка-двійка, чоловіки, 200 м, фінал

Байдарка-одиночка, жінки, 200 м, фінал

Стрибки у воду

 

12:00 - 13:50

Olympic Park - Aquatics Centre 

Вишка, 10 м, чоловіки, півфінал

Волейбол

 

13:30 - 15:00

Earls Court  

Жінки, матч за 3-тє місце

Вітрильний спорт

 

14:00 - 20:00

Weymouth and Portland, Dorset 

Елліотт 6 м, жінки, фінал

Велоспорт (маунтібайк)

 

14:30 - 16:30

Hadleigh Farm, Essex  

Жінки, крос, фінал

Боротьба вільна
 

 

15:00 - 17:45

ExCeL

60 кг, 84 кг, 120 кг, чоловіки, кваліфікація,  1/8, чвертьфінали, півфінали

Гімнастика художня

 

15:30 - 18:05

Wembley Arena 

Особисті змагання, фінал

Тхеквондо
 

 

17:00 - 20:00

ExCeL

+80 кг, чоловіки, чвертьфінали, півфінали

+67 кг, жінки, чвертьфінали, півфінали

Футбол

 

17:00 - 19:30

Wembley Stadium  

Чоловіки, фінал

Сучасне п’ятиборство

 

 

17:10 - 21:10

Greenwich Park  

Чоловіки:

верхова їзда, стрільба, крос

Церемонія нагородження

Хокей на траві

 

17:30 - 19:30

Olympic Park - Hockey Centre 

Чоловіки, матч за 3-тє місце

Баскетбол

 

19:00 - 21:00

North Greenwich Arena 

Жінки, матч за 3-тє місце

Гандбол

 

19:00 - 21:00

Olympic Park - Basketball Arena  

Жінки, матч за 3-тє місце

Легка атлетика
 

 

19:00 - 20:45

The Mall  

Жінки:

ходьба на 20 км

Боротьба вільна
 

 

19:45 - 22:15

ExCeL

60 кг, 84 кг, 120 кг, чоловіки,

сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

Волейбол

 

20:30 - 22:40

Earls Court  

Жінки, фінал

Легка атлетика







 

 

20:45 - 23:30

Olympic Park - Olympic Stadium

Чоловіки:

5000 м, фінал і церемонія нагородження

естафета 4х100 м, фінал і церемонія нагородження

естафета 4х400 м, церемонія нагородження

стрибок із шестом, церемонія нагородження

метання списа, фінал і церемонія нагородження

ходьба на 50 км, церемонія нагородження

Жінки:

800 м, фінал і церемонія нагородження

естафета 4х400 м, фінал і церемонія нагородження

стрибок у висоту, фінал і церемонія нагородження

метання молота, церемонія нагородження

ходьба на 20 км, церемонія нагородження

 

Тхеквондо

 

 

22:00 - 01:15

ExCeL

+80 кг, чоловіки, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

+67 кг, жінки, сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

Хокей на траві

 

22:00 - 00:30

Olympic Park - Hockey Centre

Чоловіки, фінал

Гандбол

 

22:30 - 01:00

Olympic Park - Basketball Arena  

Жінки, фінал

Стрибки у воду

 

22:30 - 00:10

Olympic Park - Aquatics Centre  

Вишка, 10 м, чоловіки, фінал

Бокс

 

22:30 - 01:00

ExCeL

49 кг, 56 кг, 64 кг, 75 кг, 91 кг, чоловіки, фінал

Баскетбол

 

23:00 - 01:30

North Greenwich Arena 

Жінки, фінал

 

 

 

 

 

12 серпня, неділя


Сучасне п’ятиборство

 

 

10:00 - 20:00

Olympic Park - Handball Arena, Olympic Park - Aquatics Centre, Greenwich Park

Жінки:

фехтування, плавання, верхова їзда, стрільба, крос

Церемонія нагородження

Боротьба вільна
 

 

10:30 - 13:15

ExCeL

66 кг, 96 кг, чоловіки, кваліфікація,  1/8, чвертьфінали, півфінали

Волейбол

 

11:30 - 13:00

Earls Court 

Чоловіки, матч за 3-тє місце

Водне поло

 

12:20 - 15:00

Olympic Park - Water Polo Arena

Чоловіки, матчі за 5-6-те, 7-8-ме місця

Баскетбол

 

13:00 - 15:00

North Greenwich Arena 

Чоловіки, матч за 3-тє місце

Гандбол

 

13:00 - 15:00

Olympic Park - Basketball Arena

Чоловіки, матч за 3-тє місце

Легка атлетика
 

 

13:00 - 15:40

The Mall 

Чоловіки:

марафон

Боротьба вільна
 

 

14:45 - 17:15

ExCeL

66 кг, 96 кг, чоловіки,

сутички втішні, за 3-тє місце, фінал

Волейбол

 

15:00 - 17:10

Earls Court  

Чоловіки, фінал

Гімнастика художня

 

15:30 - 17:10

Wembley Arena 

Групові змагання, фінал

Велоспорт (маунтінбайк)

 

15:30 - 17:30

Hadleigh Farm, Essex

Чоловіки, крос, фінал

Бокс

 

15:30 - 18:00

ExCeL

52 кг, 60 кг, 69 кг, 81 кг, +91 кг, чоловіки, фінал

Сучасне п’ятиборство

 

 

16:00 - 20:00

Greenwich Park 

Жінки:

верхова їзда, стрільба, крос

Церемонія нагородження

Водне поло

 

16:30 - 19:40

Olympic Park - Water Polo Arena

Чоловіки, матч за 3-тє місце, фінал

Баскетбол

 

17:00 - 19:30

North Greenwich Arena 

Чоловіки, фінал

Гандбол

 

17:00 - 19:30

Olympic Park - Basketball Arena

Чоловіки, фінал

Церемонія закриття Ігор

Первый

21:30 - 00:30

Olympic Park - Olympic Stadium

 

 

Події Олімпіади-2012 впорядковані у порядку черговості: з ранку до вечора. У таблиці вказаний час за Києвом.

Для пошуку за конкретним видом спорту у розкладі Літніх Олімпійських ігор-2012 натисніть Ctrl+F і введіть назву потрібного виду спорту

За матеріалами: op-tours.ru
СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні
ТЕГИ: ЛондонрозкладОлімпіада-2012
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Корреспондент.net в соцмережах