0
10
Важка атлетика. Казахстан завойовує друге золото Олімпіади, українка - п ята
Чіншанло приносить золото Казахстану

Зульфія Чіншанло з Казахстану завоювала золоту медаль у змаганні з важкої атлетики на Олімпійських іграх в Лондоні, причому одночасно встановила рекорд світу.

У неділю, 29 липня, Чіншанло стала кращою у ваговій категорії до 53 кг з результатом 226 кг, що є олімпійським рекордом. У ривку вона взяла вагу 95 кг, а у поштовху встановила світовий рекорд - 131 кг.

Друге місце зайняла представниця Тайваню Хсу Шучін (219 кг), бронза дісталася Крістіні Іову з Молдавії (219 кг).

Українка Юлія Паратова, взявши загальну вагу 199 кг, посіла п'яте місце у фінальному протоколі.

Олімпіада-2012: медальний залік

Відзначимо, що нагорода Чіншанло стала вже другою золотою медаллю для олімпійської збірної Казахстану на Іграх-2012. Перше золото своїй країні приніс велогонщик Олександр Винокуров.

Нагадаємо, в неділю, 29 липня, у другий день Олімпіади будуть розіграні 14 комплектів нагород.

За матеріалами:  Р-Спорт

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні