Росія завоювала друге золото Олімпіади

30 липня 2012, 17:58
0
7

У понеділок, 30 липня, російський дзюдоїст Мансур Ісаєв виграв золоту медаль Ігор-2012, перемігши у ваговій категорії до 73 кг і принісши національній команді другу вищу нагороду Олімпіади.

У фіналі він завдав поразки японцю Рікі Накаю.

Фінальний поєдинок розпочався з обережної, без права на помилку, боротьби. І через 45 секунд опоненти одночасно отримали зауваження за пасивне ведення сутички. Незабаром Ісаєв вперше небезпечно атакував, але не успішно. А в кінці четвертої хвилини росіянин провів чіткий прийом, оцінений юко.

В останні секунди сутички Накая безперервно атакував, але Ісаєв стримав натиск і домігся успіху.

Володарями бронзових медалей стали Ням-Очір Саїнджаргал з Монголії і француз Юго Легран.

На рахунку російської команди тепер дві золоті і три бронзові нагороди. Перше золото Олімпіади для збірної Росії у суботу завоював ще один дзюдоїст - Арсен Галстян, що переміг у ваговій категорії до 60 кг. У неділю росіяни виграли бронзові медалі у велоспорті, фехтуванні і плаванні.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні