Царський подарунок. Челябінськ нагородить переможця Олімпіади мільйоном доларів

30 липня 2012, 21:45
0
5

Російський Дзюдоїст Мансур Ісаєв, який 30 липня виграв золоту медаль Олімпіади в Лондоні в дзюдо, отримає від Челябінської області мільйон доларів.

Про те, що Челябінська область має намір виплатити по мільйону доларів усім своїм олімпійцям, які отримають золото на Олімпіаді, стало відомо кілька місяців тому.

Срібним призерам регіональні влади пообіцяли по 100 тисяч доларів, бронзовим – по 50 тис. доларів. Ці преміальні є найбільш щедрими серед усіх регіонів.

Крім того, Ісаєв має отримати чотири мільйони рублів від міністерства спорту та Олімпійського комітету. Срібні призери Олімпіади від держави отримують по 2,5 мільйона рублів, бронзові – по 1,7 мільйона.

Інший російський переможець Олімпіади – Арсен Галстян – живе в Краснодарському краї.
Раніше повідомлялося, що він отримає за своє золото не тільки грошову винагороду, але також квартиру в Краснодарі і автомобіль Mercedes.

Мансур Ісаєв у фіналі олімпійського турніру в дзюдо у ваговій категорії до 73 кілограмів переміг Ріки Накая з Японії. Раніше Ісаєв зустрічався з японцем шість разів і всі шість разів програв.