0
8
Іспанія не знає жалю

Збірні Іспанії та Бразилії підхопили естафету у баскетбольних дружин Росії і Китаю і з великим ентузіазмом взялися з'ясовувати стосунки.

Представники Зеленого континенту не знітилися перед срібним призерами Пекіна і дали їм бій. Але тільки - в першій половині.

Чудово діючи в захисті, австралійці зуміли встановити контроль на щитах (і це при братах Газолях і Сержі Ібаці (!), змусивши Іспанію здорово напружитися, щоб забивати і набирати очки. Як підсумок - 19:14 на користь Австралії після першої чверті.

Гра рясніла великою кількістю зіткнень і падінь - до великої перерви у Хосе Марії Кальдерона над оком красувався пластир, а Руді Фернандес кілька разів побував в партері. Дісталося і австралійцям - на самому початку гри ледве не вибили око Алексу Маричу.

Ніхто не хотів поступатися і за підсумками двох чвертей іспанці мали перевагу всього в 5 балів.

Іспанія довго шукала гру без свого головного забивали - Хуана Карлоса Наварро, який матч пропускав, однак 20 хвилин виявилося достатньо, щоб розв’язати цей ребус.

Зрозумівши, що справа може обернутися нервовою кінцівкою, Іспанія дуже жваво почала третю чверть - чудова гра в захисті і в нападі відправили суперника в нокдаун. Два точних дальніх, включаючи трьохочковий від По Газоля, зробили різницю в рахунку двозначною. Головною рушійною силою ривка піренейців став Рубі Фернандес. Гравець Реала встигав усюди, напрацювавши на звання найкращого гравця матчу і гідно замінивши каталонця Наварро.

Австралія ж змогла відповісти лише активністю на щитах, проте піренейці вже спіймали свою гру. До середини третьої чверті рахунок став вже 53:36 і шанси австралійців зникли, а на четверту десятихвилинку можна було і не виходити зовсім. І навіть фінальний пресинг Австралії, що дозволив скоротити різницю до 10 балів, ніякого смислового навантаження вже не мав.

Іспанія здобуває другу перемогу на турнірі і наздоганяє за цим показником Росію, яка раніше сьогодні розгромила Китай.