Плавання. США виграє естафету, Фелпс стає рекордсменом за кількістю медалей на Олімпіадах

31 липня 2012, 22:35
0
21
Фелпс побив рекорд Латиніної

Американські плавці здобули впевнену перемогу в естафеті 4х200 м вільним стилем на Олімпіаді-2012 в Лондоні.

Майкл Фелпс виграв першу золоту медаль на Олімпіаді в Лондоні. З четвертої спроби піднятися на найвищий щабель п'єдесталу американець і його товариші зі збірної в естафеті на дистанції 4 на 200 метрів зі значним відривом випередили суперників. Тепер уже 15-разовий олімпійський чемпіон, Фелпс випередив за кількістю олімпійських медалей радянську гімнастку Ларису Латиніну, яка 18 разів ставала призером найпрестижнішого спортивного турніру. Володар семи чинних світових рекордів 19 раз підніметься на п'єдестал. Побити неофіційний рекорд легендарної радянської гімнастки не вдавалося більше 50 років.

Срібними призерами змагань стали представники Франції, а трійку найсильніших підсумкового протоколу замкнули спортсмени з Китаю. Нагадаємо, що російські плавці не зуміли пробитися у фінальний заплив у цій плавальній дисципліні на Олімпійських іграх в Лондоні.

Олімпіада. Плавання. Чоловіки. Вільний стиль. Естафета 4х200 м Фінал. Лондон (Великобританія)