Олімпіада. Китаянка виборює золото у настільному тенісі

1 серпня 2012, 17:47
0
5

Китаянка Лі Сяося у середу, 1 серпня, виграла золото Олімпіади у Лондоні в індивідуальному турнірі по настільному тенісу.

У фіналі вона здолала свою співвітчизницю Дін Нін у п’яти партіях - 11:8, 14:12, 8:11, 11:6, 11:4.

Фен Тяньвей принесла в скарбничку збірної Сінгапуру третю медаль в історії Олімпіад, у матчі за бронзу перегравши японку Касумі Ісікаву - 4-0 (11:9, 11:6, 11:6, 11:5).

Китаянки ніколи не віддавали золото Олімпіади у настільному тенісі спортсменкам з інших країн; на ОІ-2008 у Пекіні вони зайняли весь подіум.

Золота нагорода Лі Сяося стала 15-ою для спортсменів з Піднебесної на Іграх у Лондоні.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні