Футбол на Олімпіаді: Бразилія і Єгипет пробилися в чвертьфінал

1 серпня 2012, 18:02
0
12

Збірні Бразилії і Єгипту пробилися у фінал футбольного турніру ХХХ Олімпіади у Лондоні.

У середу, 1 липня, Селесао фінальному, третьому матчі групи С лідери розгромили команду Нової Зеландії. Зустріч, яка проходила у Ньюкаслі, закінчилася з рахунком 3:0 на користь південноамериканців.

На 23-ій хвилині рахунок відкрив захисник Порту  Даніло, на 29-ій відзначився Даміао, а на 52-й хавбек "Тоттенхему" Сандро.

На рахунку бразильської команди 9 очок, у 1/4 фіналу вони зіграють з командою, яка займе в квартеті D 4-е місце.

У паралельному матчі єгиптяни обіграли команду Білорусі з рахунком 3:1.

Рахунок на 56-ій хвилині відкрив Мохамед Сала, на 73-ій відзначився Маруан Мохсен, а на 79-й Мохамед Абутріка довів рахунок до розгрому. Гол престижу на 87-ій хвилині провів Андрій Варанков, який належить київському Динамо.

Збірна Білорусі, що набрала у трьох матчах на ОІ лише 3 очки, поступилася єгиптянам місцем у чвертьфіналі.

Єгиптяни, що набрали 4 бали, швидше за все, стануть суперниками збірної Японії: у разі, якщо японці не програють команді Гондурасу.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні
ТЕГИ: Олимпиада-2012Лондон-2012сборная Бразилиисборная Египта