Плавання. Американка Ребекка Соні вийшла у фінал зі світовим рекордом

1 серпня 2012, 22:30
0
20
Американка була стрімка

Американка Ребекка Соні побила світовий рекорд в півфінальному запливі на дистанції 200 метрів брасом.

Тепер нове олімпійське і світове досягнення становить 2 хвилини 20,00 секунд. Найближча суперниця, переможниця першого півфінального запливу Рікке Педерсен з Норвегії, відстала від неї на цілих 2,23 секунди.

Росіянка Юлія Єфімова в півфінальному запливі показала підсумковий четвертий з результатом 2 хвилини 23,02 секунд і пройшла у фінал. Інша росіянка, Анастасія Чаун, що стала 12-й з результатом 2.26,08, завершила виступ.

Раніше Ребекка Соні виграла срібну медаль на дистанції 100 метрів брасом, поступившись юній литовській плавчині.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні