Українські семиборки не дуже успішно стартували на Олімпіаді-2012

3 серпня 2012, 12:00
0
15
Йосипенко поки найуспішніша з українок

У п'ятницю, 3 серпня, в боротьбу за медалі Олімпіади-2012 в Лондоні вступили представники легкої атлетики.

Відкривати змагання з легкої атлетики довірили представницям семиборства, де Україну представляють одразу три спортсменки - Наталія Добринська, Ганна Мельниченко та Людмила Йосипенко.

Першою дисципліною для семиборок став забіг на 100 м з бар'єрами. Всім українкам вдалося виграти свої забіги, але найкращий результат серед представниць збірної Україні показала Людмила Йосипенко (13.25 с), якій вдалося побити свій персональний рекорд. На перше місце після першої дисципліни вийшла британка Джесіка Енніс, якій вдалося встановити світовий рекорд. На другому місці опинилася канадка Джессіка Зелінська, а на третьому - американка Хейліс Фонтейн.

Найкращою з українок в загальному заліку стала Йосипенко, у якої сьомий результат. Мельниченко після першої дисципліни на 10 місці, Добринська - на 22-му. Наступною дисципліною для семиборок стануть стрибки у висоту. Початок змагань о 13.15 за київським часом.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні
ТЕГИ: Олимпиада-2012легкая атлетикаНаталяя ДобрынскаяЛюдмила ЙосыпенкоАнна Мельниченкосемиборье