Фотогалерея: Цей неймовірний Болт. Легендарний ямаєць знову виграє стометрівку

6
А Вам - слабо?

Жива легенда легкої атлетики ямайський бігун Усейн Болт знову, як і чотири роки тому в Пекіні, явив світу свою величність.

Неймовірний спортсмен переміг у Лондоні на стометрівці з новим Олімпійським рекордом, який поліпшив його ж колишнє досягнення.

Найшвидша людина планети пробігла королівську дистанцію за неймовірні 9,63 секунди.

Відзначимо, що хоча Болт знову переміг з солідним запасом, проте тотального домінування і відриву в десять метрів, як у Пекіні, вже не було. Суперники у Болта підібралися дуже солідні - половина з них вибігли з десяти секунд. Однак цього вистачило лише для того, щоб на фініші не здаватися розгромленими - настільки великі майстерність і талант Усейна Болта, який виграв свою першу олімпійську золоту медаль в Лондоні і четверту в кар'єрі.

Попереду у легендарного спринтера ще два старти в Лондоні - 200 метрів і королівська естафета - 4 по 100 метрів, а це означає, що у нас всіх знову буде можливість стати свідками Олімпійського дива.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні